Negativní test, ale zpoždění

Anonymní
16.5.21 16:42

Negativní test, ale zpoždění

Ahoj holky,

má smysl testovat ještě později než 1 den od vynechání, kde ukázal test negativní výsledek? Měla jsem doma jeden test, tak jsem to ze zvědavosti zkusila, teda ani ne z ranní moči. Asi jsem měla ještě den počkat, ale byla jsem zvědavá :zed:

Je to divný, protože nemám absolutně žádný příznaky, že bych to měla dostat, mívám oteklý břicho, ale tentokrát vůbec. Je mi vlastně super. Do toho jsem klasicky jako před MS měla oteklý a bolestivý prsa, ale daleko méně než obvykle co se bolesti týče. Vždy pár dní před MS se vrátí do normálu, tentokrát přestaly bolet ale velikost drží :lol: Jen to není takový tlak, ale prostě vždycky mi splasknou a tentkrát tam ještě něco zůstalo :)

MS mám léta jak hodinky, tak zpoždění není vůbec běžné. Žádné stresy, nemoc apod nemám.

A mám děsnou chuť na sladký a mám super náladu :mrgreen:

Vím, že to je zbytečný, ale stalo se někomu že měl negativní test a pak vyšel ještě nakonec pozitivní? A měl někdo podobný příznaky, tj. vlastně vůbec žádný? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4220
16.5.21 17:16

Pokud máš pravidelný cyklus, jakože píšeš že ano, tak těhotná nejsi a nemá smysl testovat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:20

@Whitedog
to nechápu :think:
není to spíš naopak? že kdybych měla cyklus nepravidelný, tak den zpoždění nic neznamená, protože si chodí jak chce? :)
jako je jasný že když byl den po zpoždění test negativní tak je to asi jasný, ale říkám si jestli to nezkusit ještě jednou z ranní moči třeba. Ono jestli to nedostanu tak to stejně musím řešit s DR, protože je něco špatně (cyklus mám fakt snad na hodinu přesně)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

má smysl testovat ještě později než 1 den od vynechání, kde ukázal test negativní výsledek? Měla jsem doma jeden test, tak jsem to ze zvědavosti zkusila, teda ani ne z ranní moči. Asi jsem měla ještě den počkat, ale byla jsem zvědavá :zed:

Je to divný, protože nemám absolutně žádný příznaky, že bych to měla dostat, mívám oteklý břicho, ale tentokrát vůbec. Je mi vlastně super. Do toho jsem klasicky jako před MS měla oteklý a bolestivý prsa, ale daleko méně než obvykle co se bolesti týče. Vždy pár dní před MS se vrátí do normálu, tentokrát přestaly bolet ale velikost drží :lol: Jen to není takový tlak, ale prostě vždycky mi splasknou a tentkrát tam ještě něco zůstalo :)

MS mám léta jak hodinky, tak zpoždění není vůbec běžné. Žádné stresy, nemoc apod nemám.

A mám děsnou chuť na sladký a mám super náladu :mrgreen:

Vím, že to je zbytečný, ale stalo se někomu že měl negativní test a pak vyšel ještě nakonec pozitivní? A měl někdo podobný příznaky, tj. vlastně vůbec žádný? :lol:

Ahoj, jsem na tom ted uplne stejne jako ty, den vynechana MS a test negativni, jinak cyklus jako hodinky.. Ale vubec si nedelam nadeje a cekam kdy MS dorazi 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem na tom ted uplne stejne jako ty, den vynechana MS a test negativni, jinak cyklus jako hodinky.. Ale vubec si nedelam nadeje a cekam kdy MS dorazi 😂

no já si spíš dělám obavy co se děje a abych neřešila ještě nějaký gyn. průšvih.
Teď jsem u něj tedy byla před měsícem a vše ok.
Pravda je, že já už tu poslední MS mela hrozně divnou, daleko slabší než normálně, jen jeden den, pak 3 dny jen špinění a nakonci ještě trochu krvácení, ale celkově prostě totálně jinou.

No, tak budeme čekat co z toho bude :lol:
Jinak těhotenství u nás možný je, nechráníme se pár měsíců, ale nijak to neřešíme, nicméně sex máme tak 2× týdně takže nějak okolo ovulace jsme ho asi měli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:51
@Anonymní píše:
no já si spíš dělám obavy co se děje a abych neřešila ještě nějaký gyn. průšvih.
Teď jsem u něj tedy byla před měsícem a vše ok.
Pravda je, že já už tu poslední MS mela hrozně divnou, daleko slabší než normálně, jen jeden den, pak 3 dny jen špinění a nakonci ještě trochu krvácení, ale celkově prostě totálně jinou.No, tak budeme čekat co z toho bude :lol:
Jinak těhotenství u nás možný je, nechráníme se pár měsíců, ale nijak to neřešíme, nicméně sex máme tak 2× týdně takže nějak okolo ovulace jsme ho asi měli.

No ja mela minuly mesic biochemko, MS prisla se zpozdenim a test slabl, takze je mozne ze se mi jen posunula ovulace a proto se MS zpozdila.. ale chapu te, taky sem o tom premyslela, jestli se neco nedeje, ale uklidnila jsem se tim, ze zpozdeni den jeste nic neznamena a na stres bude cas kdyz to nedostanu jeste treba tyden 😂
Jinak co se tyka snazeni, jsme na tom stejne, nechavame tomu volny prubeh, mam za sebou uz jeden SP pred rokem a ted to biochemko, takze uz sem vuci tomu trosku skepticka 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 17:56
@Anonymní píše:
No ja mela minuly mesic biochemko, MS prisla se zpozdenim a test slabl, takze je mozne ze se mi jen posunula ovulace a proto se MS zpozdila.. ale chapu te, taky sem o tom premyslela, jestli se neco nedeje, ale uklidnila jsem se tim, ze zpozdeni den jeste nic neznamena a na stres bude cas kdyz to nedostanu jeste treba tyden 😂
Jinak co se tyka snazeni, jsme na tom stejne, nechavame tomu volny prubeh, mam za sebou uz jeden SP pred rokem a ted to biochemko, takze uz sem vuci tomu trosku skepticka 😂

No tak tomu dáme ještě čas a snad vše bude v pohodě, mně je divný že nemám kromě prsou žádný příznaky, cítím se jako že bych šla skály lámat (a u toho měla čokoládu v puse :lol: ) Zrovna jdu péct roládu. No jako fakt extrémní chutě na sladký :nevim: :lol:

Já vůbec nevěřím že bych byla těhotná, říkám si že to bude tak na rok a budeme rádi, ne po 3 měsících, co to neřešíme :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 18:14
@Anonymní píše:
No tak tomu dáme ještě čas a snad vše bude v pohodě, mně je divný že nemám kromě prsou žádný příznaky, cítím se jako že bych šla skály lámat (a u toho měla čokoládu v puse :lol: ) Zrovna jdu péct roládu. No jako fakt extrémní chutě na sladký :nevim: :lol:Já vůbec nevěřím že bych byla těhotná, říkám si že to bude tak na rok a budeme rádi, ne po 3 měsících, co to neřešíme :lol:

Me teda prsa boli a obcas me zaboli bricho, tak si rikam ze to kazdou chvili prijde 😂 no hele ten SP a to otehotneni to byla nahoda a vlastne jsme se jeste v te dobe chranili, takze prekvapeni a pak po nejakem case jsme rekli proc to teda oddalovat takze tomu davame taky volny prubeh zatim asi 4 mesice 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 18:20
@Anonymní píše:
Me teda prsa boli a obcas me zaboli bricho, tak si rikam ze to kazdou chvili prijde 😂 no hele ten SP a to otehotneni to byla nahoda a vlastne jsme se jeste v te dobe chranili, takze prekvapeni a pak po nejakem case jsme rekli proc to teda oddalovat takze tomu davame taky volny prubeh zatim asi 4 mesice 😂

tak jestli tě bolí prsa a i břicho tak bys mohla být těhotná :)
já necítím fakt nic, obvykle den před ms mám oteklý břicho a cítím takový tlak, ted prd.
a dělala jsi si test?
Já počkám pár dní, pak půjdu dělat nový a pokud bude negativní tak mažu k doktorovi, protože bude asi něco špatně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 18:24
@Anonymní píše:
tak jestli tě bolí prsa a i břicho tak bys mohla být těhotná :)
já necítím fakt nic, obvykle den před ms mám oteklý břicho a cítím takový tlak, ted prd.
a dělala jsi si test?
Já počkám pár dní, pak půjdu dělat nový a pokud bude negativní tak mažu k doktorovi, protože bude asi něco špatně

Test jsem zkusila dnes rano a je negativni, samozrejme 😂 Ja jsem si rekla ze pockam tyden a pak udelam test a kdyz nic zavolam k dr, ale nejak si rikam, ze snad bude vse ok 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 18:26
@Anonymní píše:
Test jsem zkusila dnes rano a je negativni, samozrejme 😂 Ja jsem si rekla ze pockam tyden a pak udelam test a kdyz nic zavolam k dr, ale nejak si rikam, ze snad bude vse ok 🤦🏼‍♀️

tak držím palce at je to v pohodě a ideálně, at je to těhotenství! :)
Já si ještě minulý měsíc říkala, že by bylo vtipný si nadělit těhotenství k narozeninám, které budu mít za týden :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 21:02
@Anonymní píše:
Já si ještě minulý měsíc říkala, že by bylo vtipný si nadělit těhotenství k narozeninám, které budu mít za týden :lol:

Napodobne, budeme se informovat o prubehu deni :D to by bylo super nadelit si ho k narozeninam tedy :palec: :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 12:21
@Anonymní píše:
Já si ještě minulý měsíc říkala, že by bylo vtipný si nadělit těhotenství k narozeninám, které budu mít za týden :lol:

Ahoj, tak jak jsi na tom? ☺️ Ja stale MS nikde, tak zkusim test asi ve ctvrtek 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 14:13

Mám zpoždění 8. den, jinak MS pravidelnou. Dneska budu testovat, ale já zase doufám, že test bude negativní. 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat