Negativni test - jsem tehotna??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 20:08
Negativni test - jsem tehotna??

Prosim o anonymitu, nerada bych, aby diskuzi cetli clenove rodiny, kteri sem chodi…

Dnes jsem 7 dni po terminu menstruace a porad nic. Jsem 9 mesicu po porodu a vzdy mezi 25. a 27. dnem v mesici jsem to dostala, nikdy zadne potize.
Tehotensky test je negativni, ale citim se presne, jako kdyz jsem byla tehotna poprve - jsem silene unavena, doslova vypinam z minuty na minutu, hnusi se mi maso, byva mi spatne od zaludku, mam krasnou plet a leskle vlasy, svedi me bradavky a mam tvrdsi podbrisek. Jedine, co je jinak, ze tehdy jsem mela test pozitivni uz i pred terminem ms.
Co myslite, muzu byt tehotna? Mela jste to nektera taky tak, muze se jeste na testu neco ukazat?
Prosim, nepotrebuju slyset reci typu, ze jestli jsem mela styk, tak tehotna byt muzu. Ani nepotrebuju poradit, ze si mam skocit k doktoru - samozrejme se chystam, ale malou mam na ATB a manzel me tenhle tyden vystridat nemuze doma, jine hlidani nemam. Chci proste jen slyset, jestli jste nektera podobnou situaci zazila ;)

Reakce:
Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 03.02.19 20:11

Kolik testů jste si dělala? Třeba byl jeden vadný. Nebo můžete mít rozhozený hormony. Počkejte pár dní nebo si udělejte jiný test ráno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 20:13

Zakladatelka:
Testy uz jsem delala tri, od dvou ruznych znacek ;)

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 03.02.19 20:15

Zkusila bych pár dní počkat a pak testovala

lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 03.02.19 20:26

Krásný vlasy a pleť jsem v těhotenství postrehla až někdy v druhé půlce. Fakt ne na začátku, týden po vynechani.

Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 03.02.19 20:45

Zrovna dneska tu byla diskuze že paní má negativní testy a na UTZ už je vidět srdíčko. Takže ač vysoce nepravděpodobné tak možné to je. Nebo to může být i třeba jenom cysta na vaječníku to jsem měla než jsem otěhotněla se synem MS meškala 6 týdnů, bolela mě prsa a teklo z nich mlezivo, pleť jako po plastice a testy negativní, než jsem se dostala k doktorce tak se MS spustila. Když jsem se o tom za pár měsíců na preventivní prohlídce zmínila tak verdikt byl „asi cysta“.

Sajjjka
Nováček 1 příspěvek 03.02.19 20:48
@Anonymní píše:
Prosim o anonymitu, nerada bych, aby diskuzi cetli clenove rodiny, kteri sem chodi…Dnes jsem 7 dni po terminu menstruace a porad nic. Jsem 9 mesicu po porodu a vzdy mezi 25. a 27. dnem v mesici jsem to dostala, nikdy zadne potize.
Tehotensky test je negativni, ale citim se presne, jako kdyz jsem byla tehotna poprve - jsem silene unavena, doslova vypinam z minuty na minutu, hnusi se mi maso, byva mi spatne od zaludku, mam krasnou plet a leskle vlasy, svedi me bradavky a mam tvrdsi podbrisek. Jedine, co je jinak, ze tehdy jsem mela test pozitivni uz i pred terminem ms.
Co myslite, muzu byt tehotna? Mela jste to nektera taky tak, muze se jeste na testu neco ukazat?
Prosim, nepotrebuju slyset reci typu, ze jestli jsem mela styk, tak tehotna byt muzu. Ani nepotrebuju poradit, ze si mam skocit k doktoru - samozrejme se chystam, ale malou mam na ATB a manzel me tenhle tyden vystridat nemuze doma, jine hlidani nemam. Chci proste jen slyset, jestli jste nektera podobnou situaci zazila ;)

Můzou se ještě // ukázat a nebo třeba nějaký stres?? Ten to dokáže tu má oddálit :)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 03.02.19 21:10

Kojis? 9 mesicu od porodu neni moc. Mozna jeste rozhozeny hormony. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:29

@hapolda Nekojim, uz od sestinedeli ne. K te MS - ve stejnych datech jsem to dostavala i pred tehotenstvim, x let beze zmeny, a po porodu se to do stejneho data zase krasne vratilo, bez vykyvu…

Janca001j
Nováček 1 příspěvek 04.02.19 19:49

X

Příspěvek upraven 16.02.19 v 18:03

debra.morgan
Kelišová 6219 příspěvků 04.02.19 19:58

@Janca001j precti si navod :roll: , tehotensky test neni ovulacni. sila carky z jednoho testu nic nevypovida. toto je pozitivni tt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >