Negativní test, ms a těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 29.04.19 22:15
Negativní test, ms a těhotenství?

Ahoj holky, chci se zeptat jestli tady některá měla případ, kdy měla normálně ms, negativní test a přesto byla těhotná. S přítelem se nijak aktivně nesnažíme, ale kdyby prcek přišel budeme rádi, spíš to necháváme na osudu. V podstatě se nechráníme poslední roky vůbec vzhledem k dobrému finančnímu zaopatření, takže tam by problém nebyl a celkově díky - teď už i lepšímu vztahu mezi sebou po hooodne dlouhé debatě a ujasneni naší společné budoucnosti (občas jsme se kvůli tomu chytli a byla i krátká pauza kvůli tomu). Spíš mě poslední dny trápí bolesti v podbřišku, zvětšené prsa, náladovost.. nejsem aktivní snažilka, takže si tohle fakt nevsugerovávám, ale přijde mi to divný :mrgreen: Jinak poslední ms byl cca 2 týdny zpět a sex asi 4× týdně. Děkuji za případné názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
splendis
Kecalka 453 příspěvků 29.04.19 22:21

@lavazza2 to vypada na ovulaci

lavazza2
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 29.04.19 22:24
@splendis píše:
@lavazza2 to vypada na ovulaci

Tu mám mít až cca za týden podle ms kalendáře, tak mi to přišlo divné :think:

Aduš8
Závislačka 4768 příspěvků 29.04.19 22:27

Vychází to na ovulaci, zvlášť pokud nevíš, kdy jí máš. A kalendář ti to neřekne, každá žena to má jinak.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 29.04.19 22:30

Ovulace.. Jestli byla ms před dvěma týdny, je to akorát. Já ji mám tak týden po skončení MS, poznám dost jistě.. Nafoukla, prdim, mám hlen, poboliva břicho..

bartsch
Závislačka 4989 příspěvků 29.04.19 22:30
@lavazza2 píše:
Tu mám mít až cca za týden podle ms kalendáře, tak mi to přišlo divné :think:

Jak máš obvykle dlouhé cykly? Teď bys opravdu mohla mít ovulaci, však tělo není stroj, cyklus se ti může zkrátit nebo naopak prodloužit.

splendis
Kecalka 453 příspěvků 29.04.19 22:31

@lavazza2 no jestli menstruaci jsi měla cca před 2 týdny tak je to 14 dnů a to odpovídá na ovulaci. :think: Taky mívám takové stavy při ovulce

blumen
Hvězda diskuse 50706 příspěvků 30.04.19 06:17

@lavazza2 nechranite znamena, ani prerusovana souloz a sex 4× tydne? To bych se zamyslela nad tim, proc jsem jeste neotehotnela…

Ovulaci opravdu z kalendare nezjistis a v klasickem cyklu byva cca 14 dni po MS, takze to taky vidim na ovulaci

Kotatko03
Echt Kelišová 8699 příspěvků 30.04.19 07:33

To bude ovulace :think:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 01.05.19 06:30
@blumen píše:
@lavazza2 nechranite znamena, ani prerusovana souloz a sex 4× tydne? To bych se zamyslela nad tim, proc jsem jeste neotehotnela…Ovulaci opravdu z kalendare nezjistis a v klasickem cyklu byva cca 14 dni po MS, takze to taky vidim na ovulaci

Právě. Občas se stane, že to prostě přítel nestihne, takže za ty roky mi to přišlo divné, že to těhotenství nepřišlo, ale právě vzhledem k tomu, že jsme se nějak aktivně nesnažili, tak jsem to moc nebrala zřetel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 14:34

Také by mě zajímalo, jestli je to možné. Poslední sex proběhnul na konci dubna těsně před ms, ms dorazila normálně dlouhá ale slabší. Potom mě pořád pobolívalo v podbříšku, jako při ms. A tenhle měsíc zase ms přišla skoro o týden dřív, slabší a trvala jen dva dny, třetí den jen špinění. Ale pořád mě pobolívá v podbříšku jako by měla teprve přijít. Těhotenský test vyšel negativní. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 28.05.19 14:39
@Anonymní píše:
Také by mě zajímalo, jestli je to možné. Poslední sex proběhnul na konci dubna těsně před ms, ms dorazila normálně dlouhá ale slabší. Potom mě pořád pobolívalo v podbříšku, jako při ms. A tenhle měsíc zase ms přišla skoro o týden dřív, slabší a trvala jen dva dny, třetí den jen špinění. Ale pořád mě pobolívá v podbříšku jako by měla teprve přijít. Těhotenský test vyšel negativní. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

A nemáš cystu? mě takto pobolívalo břicho a měla jsem cystu

Petunka11
Nováček 4 příspěvky 28.05.19 14:50

Cystu nemám, nebo o ní alespoň nevím. Nikdy před tím jsem takové problémy neměla.

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 28.05.19 14:52
@Petunka11 píše:
Cystu nemám, nebo o ní alespoň nevím. Nikdy před tím jsem takové problémy neměla.

A kdy si byla naposledy na gyndě? Klidně to ta cysta byt muže.

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 28.05.19 14:52

@Petunka11 Toš to je jasné že o tom nevíš jak bys mohla.. já to už poznám podle toho jak mě bolí břicho už jsme měla x krát

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama