Negativní test, pozitivní ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brambi
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 20:52
Negativní test, pozitivní ultrazvuk

Ahoj všem,
na konci října jsme zkusili synovi pořídit sourozence, než přítel odletěl pracovně mimo ČR, ale v listopadu jsem MS normálně dostala,
tak jsme to neřešili. Ale teď v prosinci mám už několik dnů zpoždění, testy jsou pořád negativní. Ve středu jsem byla u gynekologa a chtěla jsem, aby mi utz zkontroloval, zda tam není nějaká cysta (kvůli jedné jsem přišla před synem o pravý vaječník). Nic neviděl, říkal, že sliznice je vysoká, 26mm, že buď to za pár dnů dostanu a najednou tam zahlédl 2 váčky a hned se ptal na dvojčata v rodině (máme), dělal si fotky do karty a ať přijdu za 2 týdny na kontrolu. Pořád mě bolí podbřišek a dneska jsem začala trošku špinit a tak mě zajímá, jestli máte někdo podobnou zkušenost? S negativními testy, pozitivním utz a zda z toho nakonec bylo miminko? :roll:

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 07.12.18 21:14

Test z moci může být negativní, ale doktor ti měl vzít krev, zda tam hodnoty HCG jsou.

karkarka
Závislačka 2865 příspěvků 07.12.18 21:21

No a kdy byl naposledy sex?

Brambi
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 21:24

@karkarka naposledy byl 31.10.

Krev mi bude brát za ty dva týdny. Nejsme k tomu nějak upnutý, takže to budem brát tak, jak to prostě bude, ikdyz si přejeme pozitivní zprávu, ale to čekání jestli to je těhotenství nebo přijde ms je dost ubíjející. :zed:

jezz1e
Kecalka 308 příspěvků 07.12.18 21:25

Zajdi si na krev jako samoplátce, stojí to okolo 200-300 a máš druhý den jasno ;-)

Denina01
Kecalka 449 příspěvků 07.12.18 21:48

@Brambi nechci být úplně posel špatných zpráv, ale pokud byl poslední sex 31.10., tak bys byla v 8. týdnu a to už by mělo být miminko vidět včetně srdíčka. Ale třeba to i tak bude dobré a jen jsou trošku pomalejší :) každopádně držím palce, ať to vyjde, jak si přeješ

histep
Závislačka 3703 příspěvků 07.12.18 22:01

@Brambi Posledni sex 31.10., mezitim menstruace, testy negativni a na UZ dva vacky? To je velmi nepravdepodobna varianta tehotenstvi, i kdyz neni nemozne mit negativni testy.
Dojdi si jako samoplatce na krev, za 200 kc budes mit jasno hned.
Ale teda jako mladsi tehotenstvi po probehle MS bych doma asi nechtela resit :zed:

karkarka
Závislačka 2865 příspěvků 08.12.18 06:16

@Brambi tak v tom pripade těhotná nejsi.na ultrazvuku by byl uplne jiny nalez.

Basterao
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 13.12.18 19:48

@Brambi jak jsi dopadla?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >