Negativní test, příznaky. Je ještě brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Montykocka
Nováček 6 příspěvků 27.02.19 01:00
Negativní test, příznaky. Je ještě brzy?

Ahoj! :) Jen tak v rychlosti. Je mi 22, s přítelem (23) dite sice neplánujeme, ale jsme smíření, že když to prijde, tak to prijde. Pripraveni jsme, aoe kdyz to bude treba az za dva tri roky, zlobit se nebudeme. Pozor si dává, ale vime, ze to neni 100%. Anti jsem prestala brát ze zdr. Duvodu. Menstruaci jsem měla na termín, mám ji pravidelnou. Ale již pres dva tydny pocituji jisté změny. Přibrala jsem cca 3kg. Prestoze jim stalw stejne a kila se mi cca rok drzi. Bolesti v podbrisku, spise takove lehci krece, poboliva me bricho podobne jako u menst. Ale na tu je jeste 14 dni cas. Je mi nevolno a krkám a to hodně. Jedno prso mě celkem bolí, obě mi docela napuchly. Citlive je jen jedno. A take plynatost.
To je asi nejak vse. Test jsem mela negativni, asi spis pockam, zda vynecham dalsi menstruaci.
Zajima mne i vas nazor. Myslite si, ze by to mohlo byt tehotenstvi? Mela jste to enktera posobne? Mela jste nektera dlouho i pres tehu negativni tt? J doktorce se chystam, ale je jasne, ze jsem uz ted nejaka divna
Ps; jsme mladí to ano, ale oba zodpovědni. Mame nasetreno celkem slusne, oba stale misto, pritel v nemecku. (Jen kdyby nekdo chtel narazet na vek :) ) dekuji za odpovedi :) :palec:

Reakce:
Martina D.
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 2 inzeráty 27.02.19 01:24

Těhotná nejsi, nejspíš máš jen ovulaci.

splendis
Kecalka 308 příspěvků 27.02.19 01:34

@Montykocka vidím to na ovulaci. Chce to zjistit si něco o menstruacnim cyklu. Bude se to hodit až se budete snažit. Přeju ať to vyjde

Montykocka
Nováček 6 příspěvků 27.02.19 02:10

Ovulace mi skončila skoro před týdnem, to bylo první, co jsem vyřadila. Tak co se týče menstruace, do té mi zbývá ještě čas.
Kdyby to pro mne nebylo tak neobvykle, tak tu neplasim :) :palec:

Pajule25
Kecalka 241 příspěvků 27.02.19 05:43

Určitě máš ovulaci, já to mívám taky tak a bolesti se semnou tajnou až do MS. Jses si opravdu jistá že jsi měla ovulaci před týdnem? Měřiš si BT? Přijde mi že by to bylo moc brzo :think:

Planetka85
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 27.02.19 05:58

Pokud byla ovulace stopro pred tydnem a MS cekas za dva, neni to uplne idealni, lutealni faze je tim padem moc dlouha… Jinak zpravidla byva driv pozitivni test nez zacnes pocitovat nejake priznaky… Jsou vyjimky, ktere to citi driv, ale je to asi takova vzacnost jako menstruace v tehotenstvi…
Vypada to tedy, ze tehotna nejsi, spis zacinas poznavat jednotlive faze cyklu a zjistujes, co je pro ne typicke.

karkarka
Závislačka 3496 příspěvků 27.02.19 06:23

Jestli si měla ovulaci pred tydnem a zmeny na sobe pocitujes uz vic nez 14 dni,tak to určitě neni z těhotenství.

Alani
Závislačka 3325 příspěvků 27.02.19 06:31

Ahoj Montykočko,

pokud máš negativní test, tak opravdu můžeš být v klidu :)

Z tvého úvodního příspěvku mi ale nevyplývá, kolikátý den cyklu jsi? Tzn. kolik dní od začátku poslední menstruace? Jestli jsi měla před týdnem ovulaci, tak rozhodně nemůžeš mít žádné těhotenské příznaky, protože pokud by k otěhotnění došlo, není ještě embryo ani uhnízděné v děloze. Abych to popsala srozumitelně: ovulace je jednorázový proces uvolnění vajíčka z vaječníku. To se vydá na cestu vejcovodem do dělohy. Tam ho potkají spermie a když se zadaří, je vajíčko oplodněno. No a pak zárodek ještě zhruba týden putuje vejcovodem do dělohy, kde se následně zahnizďuje :) Takže od ovulace do zahnízdění to bývá obvykle nějakých třeba 6 až 9 dní. A až teprve po zahnízdění se začne produkovat hCG, což je ten hormon, který následně způsobuje těhotenské příznaky. Navíc jeho hladina je zpočátku tak nízká, že je sotva zachytitelná na testu - proto se doporučuje testovat, až když vynechá menstruace, aby byl výsledek fakt průkazný…

Takže tak :)

Lamátko
Závislačka 2642 příspěvků 27.02.19 07:02

Nemůžeš mít těhu příznaky když nemáš hormon hcg dle testu, příznaky dělá pouze hormon hcg

Tichošlápek
Extra třída :D 13727 příspěvků 27.02.19 07:33

Mmnt před týdnem ovulace a az za 14 dni cekas ms? To není zrovna ideální. Tehotna dle mého nejsi, ale poradila bych se s doktorem o fázích cyklu

Sasanka jarní
Kecalka 405 příspěvků 27.02.19 09:30

To je hezky, že ste zajištěny, ale napřed si něco nacti tyjoo, těhotenstske příznaky kdy? V době ovulace?
Moc se pozoruješ. Jinak já těhu sem a tři kila mi šla dolů.

Montykocka
Nováček 6 příspěvků 08.03.19 03:51

Děkuji všem za odpovědi. Prekvapilo mne vsak to, ze jste vsechny byly presvedcene, ze jde o ovulaci. V jine diskuzi, kdy slecna psala temer stejne veci, nikdo ovulaci nezminil a ,,urcite to je tehu" zaznelo xkrat. Nu coz. Jak jsem dopadla? Jsme v patem tydnu, krev nam ukazala tehotenstvi :) a i test jsem měla vcera uz pozitivni :) :potlesk: nockrat ale dekuji :mrgreen:

Sasanka jarní
Kecalka 405 příspěvků 08.03.19 09:34
@Montykocka píše:
Děkuji všem za odpovědi. Prekvapilo mne vsak to, ze jste vsechny byly presvedcene, ze jde o ovulaci. V jine diskuzi, kdy slecna psala temer stejne veci, nikdo ovulaci nezminil a ,,urcite to je tehu" zaznelo xkrat. Nu coz. Jak jsem dopadla? Jsme v patem tydnu, krev nam ukazala tehotenstvi :) a i test jsem měla vcera uz pozitivni :) :potlesk: nockrat ale dekuji :mrgreen:

Tak lepší, než dávat zbytečně naděje!
Tak gratuluju moc a jen si užívej:)) :kytka:

hadraplanka
Kecalka 188 příspěvků 08.03.19 11:02

Pro tyhle predikce je vždy ideální udávat délku cyklu a menstruace, poslední termín, ideálně vypozorovaný termín ovulace (ne vždy je uprostřed cyklu, já třeba podle všeho otěhotněla den po skončení plodného období spočítaného aplikací, na moje narozeniny, jej! :mrgreen: ), jinak je to věštění z kávových zrnek. Každopádně gratulky!!!

splendis
Kecalka 308 příspěvků 08.03.19 12:23

@Montykocka moc gratuluju, jen nechápu co te překvapilo,rady který ti lidi psali ? My jsme snad jasnovidci?

Váš příspěvek
Reklama