Negativní test v těhotenství

15.4.17 17:04

Negativní test v těhotenství

Ahoj holky :mavam: mám dotaz…mám zpoždění 8dní a test mi stale vychází negativní :( ne že by jsme se o mimčo snažili ale neberu antikoncepci 4měsíce a moc se ne chráníme… už jsem něco podobného zažila před čtyřmi léty, kdy jsem si byla jistá na 100% že jsem v tom, test ale byl furt negativní. Tak jsem to nehrotila do te doby, kdy mě manžel v nocí odvážel na záchranku. Daly mi injekcí a řekli ať přijdu v pondělí na vyšetření a druhý den v neděli mi volaly že jsem těhotna a musím do nemocnice, na vyšetření…za par hodím díl jsem ležela na operačním stole… zažít to ještě jednou tak to asi nerozdejcham :,(
Takže bych se chtěla zeptat, jestli někdo z vás zažil ze těhotenství bylo ok a test negativní? Předem moc děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4087
15.4.17 17:15

Ja to s malou zažila…mela jsem spozdeni 10dni…test negativni…sla jsem tedy k dr.kde nebylo nic videt…poslala me domu ze pokud za dalších 10dni nic tak mam přijít…ja uz pak ale test nedělala…ms stale nikde…sla jsem na gyn a teprve byl videt vacek…vse dobre dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 17:39

A v kolikáém týdnu to poprvé uviděla? Já právě nevím jak moc mám spěchat k doktorovi… nechci zbytečně plášti…ale furt doufám že kdyby to bylo mimo, tak by se to třeba na ranním termínu šlo zachránit bez operace :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
15.4.17 18:08

Mimoděložní jinak než operaci řešit nejde. Bohužel je pravda, že jedním mimoděložní trochu stoupá pravděpodobnost dalšího.

Myslím, že teď nejde dělat nic než čekat. Pokud bys začala mít bolesti, tak šup do nemocnice a jinak v úterý k doktorovi, ať se koukněte utz, co se uvnitř děje.

Doteď jsi měla cyklus pravidelný, i po vysazení antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
15.4.17 18:21

Kamaradka mela 3 tydny zpozdeni s negativnim testem a porodila zdrave dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 18:37

Právě že cyklus jsem měla beze změn po vysazení… jediné co tak minuli měsíc jsem měla o jeden den kratší a slabší než obvykle…10 dní po posledních měsíčkach jsem byla na roční prevencí (to bylo před necelým měsíci) a už ten krát mě boleli prsa a podbřišek jako kdybych to měla dostat, tak mi říkala že se mi probouzejí hormony po antikoncepci… a od te doby do dnes prsa a břicho mě nepřestalo bolet…tak nevím :,( nevím jestli si o mně moje pani doktorka nebude myslet že jsem blázen a že k ní hodlám chodit každý týden… a hlavně je na dovolené skoro až do konce měsíce a já nevím jestli mám zajít někam jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 18:38

A dělala mi i ten vnitřní ultrazvuk…a nic tam nebylo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
15.4.17 19:31

Ja jsem to tak taky měla nech si vzit krev a za nekolik dni znova z toho poznaji jestli jsi tehotna nebo ne. Ja jsem byla ve 4 tydnu a na ultrazvuku nic az z krve. Drzim pesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 19:48

A bolest jako na měsičky, to je taky v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9885
15.4.17 19:57

@TaťankaV jojo je to normální takové dloubání štouchání někdy dost nepříjemné někdy až takové bolestivé píchnutí ale žádné křeče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 20:57

@Kajka9 přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 14:37

:,( nevím co se děje… ráno jsem si došla na malou a na toaletaku byla trošku krev…jsem zmatená…asi to není vůbec dobre…
Divný pocit…člověk se už začíná připravovat k rodičovství a ono nic… tak doufám akorát že to není to mimoděložní… holky nemáme to vůbec lehký… to je tou zkur…ou dobou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9885
16.4.17 14:59

@TaťankaV to ještě nemusí vůbec nic znamenat pokud nemáš nějaké křeče nebo něco někdo má normálně menstruaci ale slabší a bez bolestí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9885
16.4.17 15:01

@TaťankaV a pokud si měla jen trošičku na toaletáku tak to nic neznamená pokud nemáš nějaké silné krvácení a i tak nemusí to znamenat nic hrozného ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 17:20

Tak jsem na to zvědavá…v úterý si radši zajdu k nějakému doktorovi a budu klidnější…tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama