Negativní test z krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 08:34
Negativní test z krve

Prosim o radu, je možné mit negativní test z krve a být těhotná?

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 21.01.19 08:36

To asi těžko :nevim: leda by ta krev byla nabrána moc brzo

IvePr
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 21.01.19 08:37

Ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 08:42

@PHV
Dělala jsem hodně testu z moči, ty byli slabě pozitivní, asi tyden jsem testovala , jenže čárka nesílila, byla stejná, občas slabší, 18.12 jsem byla na krvi a byla negativní, od te doby jsem test neudělala. Jen me zajímá zda některa - tohle mela , a přes to byla tehotna .

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 21.01.19 08:46

V naprosto výjimečném případě, když by na úplném začátku vyšla např. hodnota 5 a laboratoř to vyhodnotila jako negativní. Což ale není případ týden po (byť slabě) pozitivním testu z moči, tam se možná o nějaké začínající těhotenství jednalo, ale odešlo to dřív, než začalo. Takže ne, za těchto okolností z toho prosperující těhotenství nebude. Nicméně pokud ani po měsíci od negativního testu nedorazila MS, počůrala bych ještě jeden papír a zašla k doktorovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 08:48

Ano je, já jsem to tak měla - 5 dní po zpoždění, na utz nebylo ještě nic vidět, na testu jsem měla ducha a z krevního testu byla hodnota 5 vyhodnocena lékařem jako negativní. Zašla jsem si čtyři dny nechat odebrat sama do AeskuLabu a hodnota o dost vyšší a jasně pozitivní. Takže znovu k lékaři a na utz už bylo „uhnízděno“ …

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 21.01.19 09:34
@Anonymní píše:
Prosim o radu, je možné mit negativní test z krve a být těhotná?

Leda že by jsi byla hodně brzy.

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 21.01.19 10:37

Ne.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >