Reklama

Negativní test, těhotenské příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 16:18
Negativní test,těhotenské příznaky

Zdravím:),
jdu s otázkou, zda-li má některá zkušenost.
Mám tri dny vynechanou MS, uz je mi dwlsi dobu blivno, mdlo, únava. Do toho se přidala bolest prsou, a velmi bolavé bradavky na pohmat. Občasný tlak v podbřišku.
Takové klasické příznaky.
První test sem si delala již den pred předpokládaným příchodem MS, negativní. Dnes 3 dny po, take negativní.
U prvního syna mi test ukázal těhotenství hned den po vynechani, to same u druheho-to nakonec nedopadlo.
Může se jeste změnit výsledek testu? :roll:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 17.01.17 16:52
@Anonymní píše:
Mám tri dny vynechanou MS, uz je mi dwlsi dobu blivno, mdlo, únava. Do toho se přidala bolest prsou, a velmi bolavé bradavky na pohmat. Občasný tlak v podbřišku.
První test sem si delala již den pred předpokládaným příchodem MS, negativní. Dnes 3 dny po, take negativní.
U prvního syna mi test ukázal těhotenství hned den po vynechani, to same u druheho-to nakonec nedopadlo.
Může se jeste změnit výsledek testu? :roll:

3 dny po termínu menstruace nemůžeš mít ještě těhotenské příznaky, obzvlášť když test nic neukazuje. Zkus se otestovat asi za 4 dny, a pokud bude test negativní a menstruace nedorazí, navštiv gynekologa.

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.01.17 16:52

Neporadím… Možnost tam ale je jelikož co.ctu tak některým ženám HCG stoupá pomaleji… Ještě nezoufej ;) aa držím palečky :palec:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 17.01.17 16:52
@Anonymní píše:
Může se jeste změnit výsledek testu? :roll:

3 dny po termínu menstruace nemůžeš mít ještě těhotenské příznaky, obzvlášť když test nic neukazuje. Zkus se otestovat asi za 4 dny, a pokud bude test negativní a menstruace nedorazí, navštiv gynekologa.

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.01.17 16:53

Neporadím… Možnost tam ale je jelikož co.ctu tak některým ženám HCG stoupá pomaleji… Ještě nezoufej ;) aa držím palečky :palec:

Markéta N.V.
Kecalka 264 příspěvků 17.01.17 17:35

Tak to těžko říct.. ja měla test pozitivni uz 2 dny před planovanou MS.. pak den co den čárka sílila. Zkus citlivější test 25mlU/ml. Jinak asi k doktorovi na ultz.

Kriss Tina
Závislačka 4724 příspěvků 17.01.17 17:39

Ja mela pozitivni test taky driv nez priznaky, to co popisujes mam jako bezny priznaky nadchazejici MS. Kdyztak se skus otestovat este za par dni :nevim:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 17.01.17 18:20

No já poznala, že jsem těhotná podle příznaků. Právě ty mě donutili si koupit těhotenský test. Ale asi 2-3 po očekávané MS jsem již slabou čárku měla. Ledaže by došlo k oplodnění později. Když se podívám zpětně, tak jsem měla příznaky prakticky od oplodnění.

berushka2
Stálice 95 příspěvků 18.01.17 07:25

Já měla příznaky když jsme se začali snažit taky, byla jsem si 100% jistá, že jsem těhotná, ale samozřejmě jsem nebyla. Lepší je se na to tak nesoustředit. Druhý měsíc jsem to tak udělala, nic mi nebylo a těhotná jsem byla :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 09:09

Ahoj, chci se jen zeptat. Styk byl 9.6. , dnes dělán několikátý TT a byl negativní. Mohu to považovat za průkazné (čili, že těhotná nejsem)? Beru antikoncepci ale nějak jsem si nebyla jistá. Jsem pořád nafouklá, píchá mě na levé straně v podbřišku a tak nějak jsem si chtěla být jistá, že to těhotenství není. :)

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 15.07.18 09:57

S pravdepodobnosti 99,9 tehotna nejsi ;) pokud nebyl styk jindy nez 9.6. tak uz by to tehotensky test po mesici a neco ukazal ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama