Negativni test/těhotenství

110
4.1.21 21:12

Negativni test/těhotenství

Ahoj holky :mavam: před asi 3 měsíci jsem vysadila antikoncepci ze zdravotních důvodů, s přítelem se zatím o mimi nesnažíme, spíš si při sexu dáváme bacha a neudělá se do mě. Vím, že to není spolehlive, ale abych pravdu řekla, tak mi by těhotenství nevadilo, přece jen už na to mám věk, ale dohodli jsme se, že ještě počkáme. Jde o to, že minulý měsíc jsem měla menstruaci hodně slabou, říkala jsme si, že je to divné, ale bolesti při menstruaci normálně byly jako obvykle, jen byla slabá a trvala asi jen 3 dny, což je u mě neobvyklé. Poslední týden ale pociťuju nevolnost, motá se mi hlava, chvilkama mě bolí bedra, v pravém podbřišku, chodím častěji čůrat, pálí mě žáha z některých jídel, z kterých předtím nepalela… Poslední 2 dny mám šílene nadýmání, pořád to ve mě Bubla, mám tvrdé břicho a prdim :oops:… Menstruaci jsem měla dostat v sobotu, já vím, že je to brzy, ale takhle mi ještě nikdy nebylo. Ze začátku jsem si říkala jestli to nebude jen tím mým preziranim ve svátky, ale už to trvá nějak dlouho :think:.. Testy jsem si dělala 2, oba negativní… Co myslíte? Měla jste to takhle některá z vás???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
256
4.1.21 21:19

Můžete mít rozházený cyklus a hormony, pokud jste HA vysazovala před třemi měsíci a i minulý měsíc jste měla netypickou MS. Tělu trvá, než se srovná, klidně i půl roku či víc.
Pokud jsou testy negativní, je malá šance, že jste těhotná, i když údajně i takové případy jsou.
Pokud jste teď měla MS dostat, počkejte pár dní a testujte znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
4.1.21 21:22

@Suelinda to mě taky napadlo, ale ta první menstruace po vysazení byla ok a v pohodě, ta další taky, to až ta poslední minulý měsíc blbla… Když tak počítám, tak je to asi víc jak 3 měsíce po vysazení :think: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
4.1.21 21:29

@Zuzik94 já bych tělu stejně dala čas, že byly hned po vysazení v pohodě vlastně nic neznamená. Ale testujte znovu po tom, co MS nepřijde a uvidíte. A zkuste se nepozorovat, on si pak člověk kdeco i vsugeruje 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
4.1.21 21:34

Myslím že teď už by aspoň duch na testu měl jít vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
4.1.21 21:42

@Layana no testy jsem si dělala ve středu a ve čtvrtek, takže zítra ráno asi skočím do lékárny pro testy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
4.1.21 23:32

Mě to spíš přijde, že těhotná být chcete, proto pro vás negativní testy nejsou dostatečnou odpovědí. Pokud byste těhotná byla, tak už by to bylo vidět. Nemusíte běhat pro další…

I u těch, které nedávno nevysazovaly, se občas stane, že nějaký cyklus zlobí. Má na to vliv hodně věcí. I blbé nachlazení, nějaká změna v jídelníčku, cysta atd. Z toho můžete mít zažívací obtíže, ale jak chcete být těhotná, vnímáte to jako příznaky těhotenství…

Přijměte fakt, že těhotná nejste, věřte testu víc než pálící žáze a uvidíte, že nejpozději do dvou dnů to dostanete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
5.1.21 10:05

Já to měla úplně stejně, přišlo mi, že mám snad všechny příznaky, nikdy mi ms nevynechala a najednou týden zpoždění a ms nikde. Hodně sem se stresovala, protože mimi ještě nechci :) ale testy týden po vynechání stále negativní. Tak sem se uklidnila a dala se do pohody a hned na druhý den ms došla. :palec: Můžeš mít ještě rozházené cykly, to je u vysazení HA normální, cysta, opožděná ovulace, stres cokoliv. Test by v tuto dobu už určitě // ukázal. Pro tvojí jistotu si můžeš zkusit ještě jeden, ale podle mě zbytečně vyhodíš peníze. Dej pak vědět jak to dopadlo. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
5.1.21 12:02

@Alzbeta21 jo, mi už z toho hrabe. Jako mi by mimčo nevadilo, ale přece jen je brzy. V noci jsem se furt budila s tím, že jsem se musela jít chodit dívat, jestli už nepřišla MS :zed: Ale dnes už mě bolí břicho trošku víc, tak snad to konečně přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.1.21 12:10

Nooo, občas se mi to vtaky stane a žádné těhotenství z toho není :) Měla jsi ovulaci, když jste spolu spali? Jinak šanc není velká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
5.1.21 12:17

@normita13 jj právě, že měla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.1.21 03:28

Dle mého to bude rozházeným cyklem. Určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat