Negativní testy i po stopce

6
24.9.21 01:51

Negativní testy i po stopce

Zdravim damy a mozna i nejake pány :D
Mam na Vas takovy dotaz, uz 3 dny badam na internetu.
Muj pritel pracuje na lodi a ja neberu ty 3 tydny antikoncepci ( ano, je to nezodpovednost) :roll:
V ten den co mel prijet jsem si pilulku zapomnela vzit a pritel se udelal do me. Ovulaci jsem v ten den mit nemela a ani plodné dny ale clovek nikdy nevi. Myslite si ze bych mohla byt tehotna? Prsa me boli, v podbrisku taky a mam pocit a na zvracení (ale to muze byt jen z nervu). :(
Testy jsem si delala uz dva, jeden po týdnu a druhy po 10 dnech. Mam pockat? A zkusit to az to bude 14 dni? A nebo rovnou zahodit tu myšlenku ze bych mohla v sobe nosit malého andelicka :,(

Predem dekuju za Vaše rady! Moc mi tim pomůžete :srdce:

P. S. Beru sirmyi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
949
24.9.21 05:26

Tak tomu nerozumim, je to nezodpovědnost nebo chceš andělíčka?
Pokud nedorazila ms, a je to 10 dni od styku, počkej tyden, udelej test a podle toho se zarid. V případě absence ms, budes muset k doktorovi bez ohledu na vysledek testu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
24.9.21 06:04

Jak bereš tu antikoncepci.? Jen když je přítel doma? 8o To asi úplně nebude fungovat a navíc si rozházíš hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27374
24.9.21 07:02

Jaký stopce? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
24.9.21 07:15

Co to tu je dnes po ránu za bláboly?? 8o To jako bereš ty pilulky jen v tom týdnu, kdy je tu přítel a pak děláš 3 týdny pauzu? :mrgreen: To si radši zobni lentilku, protože to ti opravdu k ničemu není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18370
24.9.21 07:19

Jako že užíváš hormonální antikoncepci, ale jen jeden týden tak náhodně a pak tři týdny nic?

To můžeš otěhotnět kdykoliv, protože máš úplně rozházené hormony a nikdy nejsi chráněná. Aby antikoncepce fungovala, musíš ji brát podle návodu. Tedy tři týdny ano a pak týden pauzy, nebo placebo pilulky, podle toho co to je za druh antikoncepce

A testy má smysl dělat až po nějaké době od případného těhotenství.

Příčetní lidé ve vaší situaci používají kondom, pokud nechceš brát prášky tak aby fungovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18370
24.9.21 07:36

Jinak teda z čistě výzkumných účelů - pokud fakt bereš HA jeden týden z měsíce, jak ti pak funguje cyklus? Máš menstruaci pravidelně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
24.9.21 07:55

:lol: :lol: Sakra, četla jsem to 3 krát a myslela si, že jsem blbá, protože to nechápu. Ale fakt celej ten dotaz nechápu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
24.9.21 07:59

Na sex by měly být psychotesty :roll:
Ano můžeš být těhotná, zjistíš to až po případnym vynechání ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
24.9.21 08:13

Další co může jednou tvrdit, že má dítě „přes antikoncepci.“

Pokud to nebereš jak se má, tak to rovnou zahoď, protože nejsi absolutně chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23019
24.9.21 08:15

Holky, vy to nechápete? Slečna chce mimíska, teda pardon andělíčka, a příťa o tom nejspíš neví…tak zobe pilule jen když je doma, aby měl pocit, že bere prášky…
A nebo je ale úplně a naprosto blbá, protože nechápe, jak funguje antikoncepce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.21 08:17

Ale všichni co tu odpovídáte, všimli jste si, že je to otázka jen na adminy? :lol:

Aneb, pane Bože, do čehos tu duši dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
24.9.21 08:19

Ty testy sis dělala týden a deset dnů po sexu, nebo týden a deset dnů po termínu, kdy měla dorazit menstruace? Z tvého textu to není patrné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.21 08:28

@Bubllenka dekuju :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.21 08:29

@Zlatývoči po sexu