Reklama

Negativní testy, přesto těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinkal.lh
Povídálka 13 příspěvků 08.08.18 18:27
negativní testy , přesto těhotná ??

Zdravím ženy, mám otázku, nemáte některá z vas zkušenosti s negativními testy po vynechání menstruace delší dobu a zjistili vám těhotenství az z krve na gynelokologii.?? 8o, ja osobně mám zpoždění 9 dni a testy snehobile.. Nebo za jak dlouho bych se mela objednat na gyndu? Děkuji… ???? ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LuciEs94
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 18:30

Řeším teď to stejné…mám 4dny vynechání, od rána mi je jako bych měla chřipku, testy s jednou čárkou a bazální teplota 37.4…

Lucinkal.lh
Povídálka 13 příspěvků 08.08.18 18:33

@LuciEs94
Já právě už dva a pul roku neberu prášky , minulý rok jsem dostala utrogestan na srovnání cyklu , a po 4 měsících se povedlo . ale skončilo to 5tt spontánní potrat.. S přítelem se nesnazime ted cíleně .dává si pozor. Tak nevím jaká šance tu je , ze by i přesto se to mohlo povest. :( Asi minimální , nikdy jsem takhle dlouhé zpoždění neměla , vlastně MS přišla spis dřív než dyl :P

jessikka
Extra třída :D 10744 příspěvků 08.08.18 18:35

Takové případy existují. Ale upřímně, jsou to naprosté výjimky, takže téměř 100% těhotné nejste.

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 18:39
@jessikka píše:
Takové případy existují. Ale upřímně, jsou to naprosté výjimky, takže téměř 100% těhotné nejste.

Já to měla u dcery. HCG přez 1180 a chtěla jsem na testu vidět // a nic… Negativní…prý jsem malé % …teď je dceři 5. U druheho tehu zjištěno až z utz v 7tt neboť jsem nevěděla ovulaci kvůli strasne dlouhým cyklum

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 08.08.18 18:43

Ahoj Lucinky,

určitě budete mít nejjistější, když si zajdete na gynekologii. Odeberou krev a zjistí, zda vám hodnota HCG v krvi stoupla, či nikoli. Jinak jedině ještě čekat. Menstruace se může zpozdit z různých důvodů (nemoc, větší fyzická aktivita atd.) Ale, když jsem byla těhotná já, tak test mi vyšel pozitivní už po týdnu vynechání menstruace. Ale každá jsme jiná a každá to asi budeme mít jinak. Za mě je nejjistější doktor. :) Držím palce, ať vám to dopadne dle vašeho přání. Mejtě pěkný den. :)

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 19:00

@jessikka Myslím, že to až tak vyjiminky nejsou. Procentami dle mého doktora tak 5-10%těhotných jsou na testy imunní..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 19:01

@Lucinkal.lh @LuciEs94 já tehotenstvi zjistila 3 týdny po vynechání menstruace.. :D

Lucinkal.lh
Povídálka 13 příspěvků 08.08.18 19:18

Děkuji všem za vyčerpávající příspěvky , pokud se do pondělí MS nedostaví ..zavolám na gyndu

PiškotAdamek
Kecalka 481 příspěvků 08.08.18 19:44

u prvniho jsem mela na testu ducha a byla jsem v 10tt a u druheho jsem mela negativni a byla jsem 5tt zjistily to jen z krve :)

Janee19
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 08.08.18 20:32

Já už mám měsíc a půl zpoždění, k doktorovi jsem objednaná az příští týden, testy samozřejmě negativní. No bylo by to celkem vtipný, kdybych nakonec byla v tom… Ale asi nejsem, příznaky žádný…

Lucinkal.lh
Povídálka 13 příspěvků 08.08.18 20:59

@Janee19
8o Pane jo takovou dobu ?
To je asi něco špatně …
Nebo jsi v tom . moje kamarádky taky neměli nebo spis nepocitovaly zadne příznaky třeba vůbec :) at ti vyjde to co si prejes . :palec:

Lucinkal.lh
Povídálka 13 příspěvků 08.08.18 21:02

@PiškotAdamek
Tak to je celkem husté , nechápu. Ze se to někomu ukáže i dny před menstruaci. A někomu vubec :) testy negativní a pritom čeká prďolu a ani to neví :P :mrgreen:

Hana227
Povídálka 14 příspěvků 09.08.18 16:28

Jsem na tom podobně, pokud ti trochu pomůže alespoň to, že v té nejistottě nejsi sama. Momentálně čekám sedmý den, myslím si, že šance je mizivá, ale přesto dokud člověk prostě pořád doufá a doufá a ty blbé testy mlčí a mlčí :think: :mrgreen: pokud nedorazí do pondělí budu volat doktorce co s tím. Držím nám všem palce, abychom byly těch pár procent, co je testy prostě neposlouchají. :mrgreen:

LuciEs94
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 02:05

Tak u mě se po týdnu od vynechání teprve ukázala slabá druhá čárka…teplota ale nezklamala a byla stále 37.4, byť jsem si začínala myslet, že jsem přehřátá a přehozená počasím :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >