Negativní tt a přesto těhu

16
18.2.20 13:59

Negativní tt a přesto těhu

Dobrý den, měla bych otázku.
Snažíme se o mimi a zatím se nezadarilo.
Teď mám už 9 dni zpoždění, ale až dnes jsem si udelala TT a byl jasné negativní.
Už jsem volala na gyndu a doktorka řekla, ať prijdu zítra na krev.
Nikdy se mi takhle MS neopozdila, navíc mě od včera bolí prsa spis po stranách a už týden mě picha v podbrisku a někdy i ta tupa bolest jako při MS. Mám silné vytoky, pořad se citim “mokrá”.. Jo a bolí mě každý večer nohy. Jak to popsat.. Jako když mate horečku a bolí vás telo z ni, tak takto mě bolí nohy cele ????
Je tu ještě šance, ze je to tam? ????
Mate některá zkušenost takovou?
Děkuji za komentáře ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.20 14:02

A co jste použila za test? Podle mě 9 dní zpoždění by na testu šlo 100% vidět :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
18.2.20 14:06

Spíš bych si moc naději nedělala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:07

Takových témat je tu plno, není potřeba zakládat nové. Jestli přesně víš, kdy byla ovulace, tak je pravdepodobnost dost malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
18.2.20 14:08

Ahoj co jsem tak pročetla v diskuzích a na netu tak bych tomu i věřila.. Jsem na tom podobně s tebou. Prsa me boli jak když mi v pubertě rostly ale žádná velká bolest to není, zpoždění týden, pocit mokra ale jen pocit.. Tt snehobily a ovulacni testy mi davaji jen duchy (priznaky jsem prisvedcovala právě tomu)
Tak držím palce aby Vám to vyšlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.2.20 14:08

@Jančadáda byl to ten klasicky proužek do vody. Řekla jsem v lékárně ze chci tt a dala mi tohle. Je na něm snad napsáno jen tehotensky test.
Takový typ jsem viděla poprvé. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
18.2.20 14:09

To bys musela mít ovulaci těsně před koncem cyklu, což je nepravděpodobné. Měla jsem ms stejnou několik let jako hodinky, prostě ta změna holt někdy začít musí. Ale nevidím to moc dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.2.20 14:10

@Mikajlem
Tak já nemám jen pocit, mám vyloženě mokrý flek a na něm takový bily “sliz” :?
Moc Vám děkuji, snad už to konečně vyjde po takové době :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.2.20 14:11

@Nové-Dandátko
Nemám ponětí, kdy mám ovulaci.
Přestala jsem se sledovat, bylo mi řečeno, ze to moc prozivam, ať to nechám plavat, tak jsem tak udelala a MS nikde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:13

@Nikki.R tak zítra dejte vědět podle výsledků z krve :) moc držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.2.20 14:14

@Jančadáda
Dam, děkuji Vám :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
18.2.20 14:15
@Nikki.R píše:
Dobrý den, měla bych otázku.
Snažíme se o mimi a zatím se nezadarilo.
Teď mám už 9 dni zpoždění, ale až dnes jsem si udelala TT a byl jasné negativní.
Už jsem volala na gyndu a doktorka řekla, ať prijdu zítra na krev.
Nikdy se mi takhle MS neopozdila, navíc mě od včera bolí prsa spis po stranách a už týden mě picha v podbrisku a někdy i ta tupa bolest jako při MS. Mám silné vytoky, pořad se citim “mokrá”.. Jo a bolí mě každý večer nohy. Jak to popsat.. Jako když mate horečku a bolí vás telo z ni, tak takto mě bolí nohy cele ????
Je tu ještě šance, ze je to tam? ????
Mate některá zkušenost takovou?
Děkuji za komentáře ????

Možné to je, pokud jsi měla posunutou ovulaci. Test ukázat nic nemusel, pokud třeba máš citlivost 20. Já si dělalaTT asi 12 den zpoždění. A to už byl slabý duch.

Ale nikdo ti to tady nevyvěští. Z krve ti to zítra řeknou přesně. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.2.20 14:16

Taky jsem měla alespoň dvakrát velké zpoždění a negativní test a opravdu to těhotenství nebylo (a to jsem měla zpoždění tak tři týdny :think:). Prostě jen rozhozený cyklus. Ale samozřejmě je malá šance, že je test falešně negativní. Jen bych si asi nedělala naděje, cyklus může rozhodit třeba i stres, nemoc (klidně i nějaká viroza), životní změny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 14:16

@Nikki.R mohla se opozdit.. ale z vlastni zkusenosti, hlava je silnej nepritel. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.2.20 14:22

@Laloe
Já si delala už několikrát planny poplach snad s všemožnými příznaky. Přišla MS a byly pryč. Teď mám ty, co jsem psala v příspěvku, které jsem nikdy neměla, plus ta MS nikde.
Test vyšel negativní, takže si nějaké extra naděje nedělám, ale malinka naděje tam ještě zůstala.
Už na mimi čekám dlouho a pořad nic. Uvidím zítra u dr. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama