Negativní tt, menstruace a přesto těhotná

Anonymní
27.11.16 14:19

Negativní tt, menstruace a přesto těhotná

Mám menstruaci pravidelnou. Teď jsem měla 2 dny „zpoždění“, i když 2 dnům se snad ani zpoždění říkat nedá. 2 dny před tím než jsem dostala menstruaci, tak jsem 1 celý den prozvracela a od té doby mi není dobře. Jak něco sním, tak je mi nevolno. Břicho mám pořád úplně tvrdé a pobolívá. Dělala jsem si tt a byl negativní.
Stalo se Vám to některé, že jste měly normálně menstruaci, negativní test a přesto byly těhotné??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

545
27.11.16 14:21

Myslim si ze je to velice nepravděpodobné… Ale jestli mas problemy, tak to res radsi s doktorem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
27.11.16 14:34

Myslim, ze to brzo dostanes :lol: ja mela takovych priznaku 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
27.11.16 14:42
@nika1988 píše:
Myslim, ze to brzo dostanes :lol: ja mela takovych priznaku 8o 8o

Znám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
27.11.16 15:44

Mně přímo ne, ale dcera máminy kamarádky to zažila. Měla MS, testy negativní (snažili se, proto testovala měsíc co měsíc). Myslela si, že trošku přibrala přes svátky. A když šla na běžnou kontrolu na gyndu, že se i zmíní, že jim to furt nejde, tak si domů nesla fotku chlapečka. Byla v 6. měsíci :mrgreen:
Těhotenství by na ní nikdo nepoznal do porodu, bříško měla maličké a dalo se zamaskovat svetrem/mikinou. Sama jsem ji potkala pár dní před porodem a myslela jsem si, že už porodila :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.16 16:30

@Taka to si to těhotenství chudák vůbec neužila :? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
27.11.16 16:45

@Markéta N.V. To asi moc ne, no… Než zpracovala, co se stalo, a než připravili, co bylo pro prcka nutné, pomalu rodila :D Nehledě na to, že byla bez bříška. Dokonce mám dojem, že skoro ani necítila pohyby, ale to nevím jistě, klukovi už bude 5 :)
Teď nedávno se jim narodil druhý klučík a to už probíhalo „normálně“, i bříško měla - menší, před porodem jak v 6. měsíci, ale měla! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 16:41

Ahoj chtela bych se zeptat zda to některá z vas nezažila. Menstruaci jsem mela opozdenou 6 dni ale nakonec dorazila normálne silna ms. Prsa me boli dal i po ní a do toho se mi z obou prsou spustil bílý výtok, nemusim ani silne mackat stačí vazne malinko a uz to vytéká. Mam ted caste motani hlavy pokazde kdyz vstanu a nejak si nevim rady. Těhotenský test jsem si delala pri zpozdene ms a negativni. Na gyndu samozrejme dojdu hnedka v pondeli jen me zajimali vase zkušenosti popripade co by to mohlo být :D

• Nahlásit
  • Citovat
15533
29.3.19 16:42

Proč neudelas test znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 16:44

Delala jsem si ho pred 3 dny a rikala jsem si ze chvilku pockam, jen mi nejde do hlavy ze by se mi ty prsa takhle najednou nalily a pri mensim tlaku takhle tekly :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
15533
29.3.19 16:46

A už si někdy kojila? Mne se to od té doby občas stane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 16:49

Já ještě děti nemám, proto jsem ted vylekana co se ted deje, volala jsem si se setrickou z nemocnice a ta mi rekla ze bych klidně mohla byt uz v 5. Měsíci tak jsem se hnedka musela zeptat jestli to tu nekdo měl takto nebo jestli by to nebylo i neco jineho :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.19 17:09
@Anonymní píše:
Já ještě děti nemám, proto jsem ted vylekana co se ted deje, volala jsem si se setrickou z nemocnice a ta mi rekla ze bych klidně mohla byt uz v 5. Měsíci tak jsem se hnedka musela zeptat jestli to tu nekdo měl takto nebo jestli by to nebylo i neco jineho :D

Tak prý jsou i ženy co v těhotenství normálně menstruují i jsem znala mladou holku, co zjistila, že je těhotná v 8.měsíci, já jsem měla u prvního těhotenství pozitivní test až skoro 3 týdny po termínu očekávané menstruace, tu jsem měla, ale opravdu jen 2 denní špinění…
Takže může to být těhotenství, nebo chemické těhotenství, nebo i poblázněné hormony… V 5. Měsíci nebudeš když máš test negativní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.19 17:13

To jsem taky rikala ze testy negativni a ona ze to mozne je, jen vazne nevim z jakeho duvodu mi tece mlezivo nebo co to je :D hormony mam prý v pořádku, ale ultrazvuk mi nedelali. Vubec nevím jak to řešit. V pondeli samozrejme zajdu k dr. Ale rada si procitam takhle zkusenosti i ostatnich jestli to nektera nemela stejne

• Nahlásit
  • Citovat
1487
29.3.19 17:41

Nebo nejaka hormonalni nerovnovaha.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie