Reklama

Negativní TT po zmeškané MS, děložní hlen, růžový výtok a únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 01:39
Negativní TT po zmeškané MS, děložní hlen, růžový výtok a únava.

Ahoj holky.
O mimco se snažíme už rok, HA neberu už 5 let. Cyklus mám po vyndání nehormonalniho tělíska dost rozhazeny, celý ten rok, tudíž pořádně nevím kdy mám ovulaci. Jeden měsíc mám MS vcas, pak týden zpoždění, klasika. Už 4 měsíce na testy prdím, ale teď se cítím nějak divně. Ovulační hlen jsem sice nezaznamenala (vzdy předtím když jsem měla tělísko jsem to poznala na den přesně) a v době „předpokládané“ ovulace na sex nedoslo. Ten byl až 19-21 den cyklu. Dostat jsem to podle poslední MS měla 2.9, nicméně 27 den cyklu jsem měla rano na slipovce růžový výtok. Ale fakt růžový jak marsmallow! To se mi nikdy nestalo. Říkám si, ok, MS přišla dřív, ale dala jsem tampon, ten byl večer akorát růžový a druhý den vůbec nic a od té doby až do dnes mám bílý, krémový výtok, nezapacha, nesvědí, nic. Nic me nebolí, ani prsa nemám oteklá a ty mám vždy před MS dost, akorát jsem utahana a spala bych (ale měla jsem ted masakr v práci, takže budu spíš přetažená). Děložní čípek mám normální, měkčí a trochu víc nahoře. Dneska odpo mi vyšel test negativni a jsem 34.den cyklu. Už mi to leze na nervy :-D Neměla jste to taky tak nějaká? Podobné příznaky a pozitivní test až déle po zpoždění? Už je mi jedno jestli jsem těhotná nebo ne. Ale tohle mě štve.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 05.09.18 07:37

Já měla test pozitivní ducha asi týden po zmeškané MS. Před tím jsem nedělala. A taky mě trápil výtok.. A pak podle utz musela ovulace proběhnout později než jsem si myslela. Určitě je šance dokud MŠ nedojde.

Jinak bych na tvém místě, zkusila ovulační testy atd.Prece jen rok od vyndani, už by se něco povést mohlo.
Držím palce :kytka:

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 05.09.18 07:49

Ano měla. Dělala jsem si test jako ty a pak za týden až 42.den cyklu a ten už pozitivní byl. Držím palce. :palec: :)

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 09:07

@P4ja ovulační testy jsem zkoušela jednou. Vyšly sice pozitivne ale neklaplo to. A nic jsem na sobě nepoznala jako dřív. Asi jsem nějaká rozbita :zed: :D

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 10:39

@MonikaN.89 tak jsem si to asi privolala a teď jsem to dostala :-D :-(
Tak aspon to zpoždění nakonec nebylo tolik.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >