Negativní TT po zmeškané MS, děložní hlen, růžový výtok a únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 01:39
Negativní TT po zmeškané MS, děložní hlen, růžový výtok a únava.

Ahoj holky.
O mimco se snažíme už rok, HA neberu už 5 let. Cyklus mám po vyndání nehormonalniho tělíska dost rozhazeny, celý ten rok, tudíž pořádně nevím kdy mám ovulaci. Jeden měsíc mám MS vcas, pak týden zpoždění, klasika. Už 4 měsíce na testy prdím, ale teď se cítím nějak divně. Ovulační hlen jsem sice nezaznamenala (vzdy předtím když jsem měla tělísko jsem to poznala na den přesně) a v době „předpokládané“ ovulace na sex nedoslo. Ten byl až 19-21 den cyklu. Dostat jsem to podle poslední MS měla 2.9, nicméně 27 den cyklu jsem měla rano na slipovce růžový výtok. Ale fakt růžový jak marsmallow! To se mi nikdy nestalo. Říkám si, ok, MS přišla dřív, ale dala jsem tampon, ten byl večer akorát růžový a druhý den vůbec nic a od té doby až do dnes mám bílý, krémový výtok, nezapacha, nesvědí, nic. Nic me nebolí, ani prsa nemám oteklá a ty mám vždy před MS dost, akorát jsem utahana a spala bych (ale měla jsem ted masakr v práci, takže budu spíš přetažená). Děložní čípek mám normální, měkčí a trochu víc nahoře. Dneska odpo mi vyšel test negativni a jsem 34.den cyklu. Už mi to leze na nervy :-D Neměla jste to taky tak nějaká? Podobné příznaky a pozitivní test až déle po zpoždění? Už je mi jedno jestli jsem těhotná nebo ne. Ale tohle mě štve.

Reakce:
P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 05.09.18 07:37

Já měla test pozitivní ducha asi týden po zmeškané MS. Před tím jsem nedělala. A taky mě trápil výtok.. A pak podle utz musela ovulace proběhnout později než jsem si myslela. Určitě je šance dokud MŠ nedojde.

Jinak bych na tvém místě, zkusila ovulační testy atd.Prece jen rok od vyndani, už by se něco povést mohlo.
Držím palce :kytka:

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 05.09.18 07:49

Ano měla. Dělala jsem si test jako ty a pak za týden až 42.den cyklu a ten už pozitivní byl. Držím palce. :palec: :)

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 09:07

@P4ja ovulační testy jsem zkoušela jednou. Vyšly sice pozitivne ale neklaplo to. A nic jsem na sobě nepoznala jako dřív. Asi jsem nějaká rozbita :zed: :D

ŠarlotaV
Povídálka 27 příspěvků 05.09.18 10:39

@MonikaN.89 tak jsem si to asi privolala a teď jsem to dostala :-D :-(
Tak aspon to zpoždění nakonec nebylo tolik.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >