Negativní TT v den očekávané MS

3
27.10.20 16:11

Negativní TT v den očekávané MS

Ahoj holky, myslíte, že je stále šance, že bych mohla být těhotná?
Poslední menstruace byla 3. 10. - trvala 7 dní.. cyklus 24, (ovu jsem nijak neřešila, s přítelem se o miminko nijak extra nesnažíme, oba jsme názoru, že až to přijde, tak to přijde, samozřejmě bych si ale moooc přála, aby to vyšlo) ve středu 25. jsem si dělala těhu test kvůli nevolnosti (sex byl 12., 14., 16.) a byl tam vidět duch. Prsa se mi od té doby tak jednou tolik zvětšily, občas mi nárazově bývá špatně, většinou večer, cítím zvláštní bolesti v břiše (před ms mívám maličko jiné, možná šlo o ovu), kovová chuť v puse se před dvěma dny také na chvilku objevila, ale zase nic. Zkoušela jsem si dělat další testy - včera i dnes - v den očekávané MS a byly negativní, menstruace taky zatím nikde.. Jaký na to máte názor? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29407
27.10.20 16:14

Mám na ten názor, že není potřeba kvůli tomu zakládat diskusi, ale prostě počkat pár dní. Bud´se ta m // objeví, nebo až příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 16:16

Ještě jsem zapomnela podotknout, že tuším 19. nebo 20. jsem měla slabé krvácení a růžový výtok, který hned zmizel a posledních pár dní mám hustý bílý výtok :nevim:

Příspěvek upraven 27.10.20 v 16:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 16:18

@berry4 Hledala jsem někoho s podobnými zkušenostmi, ale nic jsem nenašla. Člověk je netrpělivý a nejistý, tak jsem se trošku chtěla uklidnit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3835
27.10.20 16:23
@Markky201 píše:
Ahoj holky, myslíte, že je stále šance, že bych mohla být těhotná?
Poslední menstruace byla 3. 10. - trvala 7 dní.. cyklus 24, (ovu jsem nijak neřešila, s přítelem se o miminko nijak extra nesnažíme, oba jsme názoru, že až to přijde, tak to přijde, samozřejmě bych si ale moooc přála, aby to vyšlo) ve středu 25. jsem si dělala těhu test kvůli nevolnosti (sex byl 12., 14., 16.) a byl tam vidět duch. Prsa se mi od té doby tak jednou tolik zvětšily, občas mi nárazově bývá špatně, většinou večer, cítím zvláštní bolesti v břiše (před ms mívám maličko jiné, možná šlo o ovu), kovová chuť v puse se před dvěma dny také na chvilku objevila, ale zase nic. Zkoušela jsem si dělat další testy - včera i dnes - v den očekávané MS a byly negativní, menstruace taky zatím nikde.. Jaký na to máte názor? :roll:

Mám na to názor takový, že to řešíte teda dost :D a přitom píšete, že se extra nesnažíte, ale pozorujete na sobě kde co a testujete jak divá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
27.10.20 16:37
@darekp píše:
Mám na to názor takový, že to řešíte teda dost :D a přitom píšete, že se extra nesnažíte, ale pozorujete na sobě kde co a testujete jak divá :lol:

asi tak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
27.10.20 16:37

Kdybys měla příznaky těhotenství, už bys měla i dvě čárky na testu. Hormon HCG způsobuje příznaky, který způsobuje i tu čárku na testu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1530
27.10.20 16:50
@Markky201 píše:
@berry4 Hledala jsem někoho s podobnými zkušenostmi, ale nic jsem nenašla. Člověk je netrpělivý a nejistý, tak jsem se trošku chtěla uklidnit :zed:

Si nic nenašla jo? Takové diskuze tu jsou dnes a denně.. ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
27.10.20 17:22

Ahojky a nemohla jsi mít ovulaci toho 19.-20.??? Mohla se ti vyjímečně posunout. Ono se to dost často stává, když chce ženská otěhotnit ;-P Jinak pokud to byla nidace, tak by spíš už bylo na testu něco vidět, ale kdo ví jak moc dobře se ti hcg vylučuje do moči. Nebo je možné že ty dva dny to byla hodně slabá ms. Nechceš si začít měřit bazální teplotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
27.10.20 17:40

Názor na to mám takový, že pokud máš v den ms negativní test, těhotná nejsi.
A mám ještě jeden názor - moc to řešíš. Jestli tomu necháváte volný průběh, tak tomu nech volný průběh. Tohle ale vypadá skoro jako hon na čarodějnici, resp. na dítě…

Vždycky jenom žasnu, co jsou všechno schopný vymyslet za příznaky :-) a ještě napsat, že to nijak nehrotí :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
27.10.20 18:07

Pry moc to neresime :lol: ver mi, ze ja mela priznaky tehotenstvi cele snazeni kazdy mesic, sugesce dela hodne :) uklidni se a vykasli se na testovani par dni po styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 18:41
@mackA159 píše:
Kdybys měla příznaky těhotenství, už bys měla i dvě čárky na testu. Hormon HCG způsobuje příznaky, který způsobuje i tu čárku na testu :lol:
no jak u koho…já třeba měla příznaky a nevolnost druhý den po oplodnění a do menstruace bylo 14 dni a opravdu nekecám..dceří je už 7
  • Citovat
  • Nahlásit
1530
27.10.20 19:45
@Anonymní píše:
no jak u koho…já třeba měla příznaky a nevolnost druhý den po oplodnění a do menstruace bylo 14 dni a opravdu nekecám..dceří je už 7
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ahaaaa :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
30.10.20 06:21
@mackA159 píše:
Kdybys měla příznaky těhotenství, už bys měla i dvě čárky na testu. Hormon HCG způsobuje příznaky, který způsobuje i tu čárku na testu :lol:

Já jsem třeba taky dost ke svému tělu vnimava a vždy když jsem otěhotněla at už úspěšně nebo neúspěšně, tak jsem to věděla dost brzy. Teď posledne jsem to tusila nějaký 3dpo a až 5dpo proběhla nidace když jsem cítila jak uhnizdeni, tak hned pobolivani podbrisku :nevim: ten pocit ze je něco jinak, večerní zimnice… samozřejmě to nebyly klasické příznaky typu nevolnosti a bolest prsou, to přišlo až později… akorát nám se to vše vede hned asi proto, ze já tvrdím, ze teď to nepůjde a určitě to bude kdo ví jak dlouho trvat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3835
30.10.20 06:31
@hospodki píše:
Já jsem třeba taky dost ke svému tělu vnimava a vždy když jsem otěhotněla at už úspěšně nebo neúspěšně, tak jsem to věděla dost brzy. Teď posledne jsem to tusila nějaký 3dpo a až 5dpo proběhla nidace když jsem cítila jak uhnizdeni, tak hned pobolivani podbrisku :nevim: ten pocit ze je něco jinak, večerní zimnice… samozřejmě to nebyly klasické příznaky typu nevolnosti a bolest prsou, to přišlo až později… akorát nám se to vše vede hned asi proto, ze já tvrdím, ze teď to nepůjde a určitě to bude kdo ví jak dlouho trvat :lol:

Dobrý sci-fi :lol:..prosím tě, jak můžeš na svém těle poznat, že se povede otěhotnět, když ještě ani to tělo neví, jestli otěhotní? :D to je blbost :zed:… necítíš třeba i to, jak tě ty spermie lechtaji těmi svými ocasky, když tam plavou za tím vajíčkem? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama