Negativní TT, zpoždění, těhotenské příznaky

Anonymní
10.12.19 07:05

Negativní TT, zpoždění, těhotenské příznaky

Dobrý den,
Omlouvám se za anynom, přítel si to tu občas ze srandy pročítá.. :D
Každopádně poslední MS jsem měla 11.11.2019, cyklus mám kolem 25 dní, ale ne vždy pravidelně.
Každopádně jsem měla celý víkend bolesti jako s přicházející menstruací, v neděli a včera dost intenzivní až mě v noci přepadaly silné křeče v podbříšku že jsem se svíjela bolestí.
O mimčo se sice snažíme ale nejsem na tom nijak upjatá. Cítím se ale jinak. Mám bolestivá prsa, ne stále, jsou to nárazové bolesti po boku prsu, skoro každý den mě bolí hlava, občas se zamotá, vyskákalo akné a mám silný bílý výtok.
No jo, k tomu všemu mám ale TT negativní.. Testovala jsem od pátku - clearblue digitální, pepino 2×, těhotenský test sluníčko. A na žádném ani náznak ducha..
Dokázala byste mi některá poradit? Můžou se ještě dvě čárky vyloupnout, i když do teď ani náznak dušíka?
Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1787
10.12.19 08:15

Můžou. Každopádně tvé potíže nejspíš nesouvisí s těhotenstvím. Potíže vznikají až s rostoucím HCG, které by ti ale zaznamenal test na těhotenství. Takže vyckej, testuj za pár dní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 12:53

Něco podobného jsem zažila i já. Cyklus mám +- 26 dní a tak když MS nepřišla, těšila jsem se, že už je to tady. Těhotenský test jsem ale nechtěla používat hned první den zpoždění, abych to pak o pár hodin později dostala (známe to, že). Nakonec jsem MS dostala 29. den, velké zklamání :( Pokud Vám tolik testů vyšlo negativních, tak těhotná nejste. MS má jen zpoždění, protože jste nejspíš tento cyklus ovulovala později.

• Citovat
  • Nahlásit
11514
10.12.19 14:18

Záleží kdy si měla ovu… buď se ještě na testu něco objeví nebo můžou byt PMS.. já vždy cyklus 28-30minule 8 dní zpoždění testy negativní ona jako blázen pak jsme to dostala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
11.12.19 18:27

Přesně ještě to chce chvilku vyčkat. A hlavně si nevsugerovavat příznaky. Takhle brzy opravdu žádné nejsou. Kdybys nechtěla miminko a byl by normální měsíc tak by ti tyhle příznaky přišli úplně normální respektive bys je možná ani nezaregistrovala. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat