Negativní Ttest - přesto těhotná?

Anonymní
5.2.21 19:36

Negativní Ttest přesto těhotná?

Ahoj holky, mám dotaz nějak mě to pořád hlodá a na gyndu se dostanu nejdřív v úterý. Čtvrtý měsíc beru HA, minulý měsíc byl trochu hektický a asi čtyřikrát po sobě jsem si zapomněla vzít prášek pak jsme měli jinak nechráněný sex a pak jsem si prášek brala s menším zpožděním. Menzes se pak dostavil normálně v termínu jen teda intenzita mě trochu zaskočila protože jsem vlastně vůbec nepotřebovala vložku. Teď mám šest dní zpoždění je mi zle, bolí mě prsa což normálně před nebo během menstruace ne, a celkově se cítím zvláštně, a to že jsem včera snědla během chvilky po sobě jahodový jogurt s jablkem, tousty na slano a pak ještě buřty na pivu mě taky moc neuklidňuje. Test jsem si dělala třikrát je tedy pravda že první dva ještě před očekávanou ms, třetí asi třetí den zpoždění všechny negativní. Stalo se i tak některé z Vás že byla v tom? I přes negativní test? Nebo se zbytečně děsím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
270
5.2.21 19:43

Ja mam spis dotaz, kdyz jste vynechala 4 tablety a zacala nechranene soulozit, byl aspon nejaky zablesk uvedomeni si? Nebo tma?
Za 14 dnu tu bude diskuze jsem tehotna, uzivam antiko, jak se to mohlo stat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16406
5.2.21 20:27

Proc neuděláš další test? Proc s někým spis bez ochrany? Proc bereš ha jak lentilky? Proc nectes leták u ha? Proc nepouzivas mozek? Proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 20:50

Ahoj anonymní,

No já myslím, že 6 dní po vynechání je na test ještě brzo, jak píšeš je negativní, alo ono to tak rychle v tom těle znát není. Udělala bych test tak po 14 dnech pokud menstruace nedorazí, to už by mohlo být vidět a pak krevní test pro potvrzení/vyvrácení.

Upřímně, já když otěhotněla, tak mě začala pár dní po tom svědit prsa a podobně jako ty jsem celý týden po večerech chodila vyjídat ledničku. Jiné příznaky jsem neměla.

Takže asi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
5.2.21 21:25

@Tichávoda břehymele testy se běžně dělají po nedostavené MS, já měla pozitivní hned další den. 14 dní po vynechání to už by byla totální dálnice, to už jsem byla dávno i u doktora 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
5.2.21 21:26

HA berete jako lentilky, takže těhotná být můžete. Kupte další test, nic jiného vám nikdo neporadí 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
6.2.21 00:18

Rozjebala sis jen hormony, ona sama HA je pěkný svinstvo, natožtak když si ji bereš jak si vzpomeneš, to s tím tělem prostě zamává :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 19:13

@Suelinda no vidíte a já měla test v době vynechané menstruace ještě negativní a za další týden už pozitivní 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
6.2.21 19:33

@Tichávoda břehymele ano, záleží to na tom, v jaké části cyklu máte ovulaci atd., ale běžně se testy dělají po vynechané MS, píšou to i na testech :). Mě ukázal pozitivní hned den po vynechané MS (ale byl to teda fakt duch) a to jsem měla ovulaci hodně pozdě. Těhotenství oproti MS je o týden mladší. Samozřejmě i váš případ se může stát. :) Nicméně obecně není třeba čekat dva týdny po vynechané MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat