Negativní účinky zeleniny?

Anonymní
18.3.21 18:43

Negativní účinky zeleniny

Moje tělo úplně hejtuje zeleninu. Normálně jsem si po dlouhé době dala větší porci, takovou kolik bych jíst měla protože na zeleninu nedbám a nechci aby mi chyběli vitamíny. Jenže vždycky mi začne být špatně a začnu být hrozně unavená. Probudila jsem se ze spánku a úplně se cítím jako kdybych měla velkou dávku nějakých léků a předávkovala se, točila se mi i hlava… Čím myslíte že by to mohlo být, nemá to někdo taky? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7339
18.3.21 18:53

A co to je vetsi porce zeleniny a jaky druh? A co jis normalne? Pokud bezne nejis zadnou vlakninu, tak je to mozna pro telo sok.
A nebo mas k zelenine takovy odpor, ze sis to proste vsugerovala. To se pak projevi i fyzicky, pokud to nejis s radosti a jist to jen, protoze musis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
18.3.21 19:01

Tak jestli to byly syrovy fazolky, nebo lilek, tak se nedivím. Asi vtip nebo to popis podrobneji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.21 19:19

Došla bych si na alergologii, jestli nemáš na nějaký konkrétní druh zeleniny alergii. Určitě bych nezvládla nejíst zeleninu vůbec, ale já ji mám ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
18.3.21 19:39

Asi bych fakt zasla na test jestli nemas na nejakou zeleninu alergii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
18.3.21 20:40

Hejtuješ zeleninu jo? A hlavu máš v pořádku :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.3.21 13:17

Zelenina rozhodně žádné negativní účinky nemá.. tohle může byt jenom alergie. Ale chce to určitě vyřešit, protože vyloučit zeleninu z jídelníčku není pro tělo vůbec prospěšné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat