Negativní zkušenosti s Aniballem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
835
27.1.15 13:47

Negativni zkusenosti s aniballem

Hodne ctu diskuse o aniballu a vsechny jsou jen pozitivni, ale dnes sem od jedne PA slysela, ze by diky tlaceni pred porodem a vytlacovani balonku, mohlo dojit k otoku hrdla a pak je porod prusvih. Proto bych rada vedela, jestli ste si nejaka aniballem neublizila. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67432
27.1.15 13:48

@Peony1 neublížila, ale bylo mi to houby platné, bo měl mladý 39 cm hlavičku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.1.15 13:53

Neublížila, mě velmi pomohl - malou jsem vytlačila na dvě zatlačení bez jakéhokoliv poranění..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3121
27.1.15 13:54

Také čtu jen pozitivní, nicméně selský rozum mi říká, že pokud se cvičí déle né např. 2 týdny před porodem, že by si právě tělo mělo zvyknout, je to přeci jen sval
@martina.se a to ti hlavičku neměřili těsně před porodem?? 8o (nebo to se nedá??) aby se to případně vyřešilo císařem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
27.1.15 14:01

@martina.se Já jsme při cvičení krvácela - z prasklinky v pochvě. Takže to bylo způsobenou mou nepružnou kůží, ne aniballem jako takovým. Díky tomu jsem moc nenacvičila 9asi 24cm), ale jako velmi pozitivní vidím to, že jsem se tím naučila tlačit. Přesně jsme pak věděla co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
27.1.15 14:21

@Allbii oni věděli, že je velký, váhový odhad 4,5 kg, ale řekli, že to dám ;) Jako dala jsem, jen 28 stehů, no :think: byl velký a šel překotně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
27.1.15 14:41

No jedna moje známá PA mi aniball moc nedoporučovala, prý je to dané fyzioligicky, zda bude žena nastřihnuta nebo ne. Já s tím nesouhlasím, když jsem začala cvičit, s obtížemi jsem dala 17cm, cvičila jsem asi měsíc a půl před porodem poctivě skoro ob den, a došla nejvíc k 28,6cm. I přest jsem byla psychicky v pohodě, na porod se velmi těšila, a nakonec jsem byla bez nástřihu, hlavička miminka byla 32 cm, a p porodu se cítila velmi fit :) Za mě je to vynález století :) Jo a během cvičení mi taky občaš praskla asi nějaká žilka, takže jsem občas krvácela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4791
27.1.15 14:48

Taky mě to zajímá :) čtu jen pozitiva a sem celkem nadšená z toho :) chci začít cvičit někdy začátkem března :) Tak se sama zvědavá, jestli tu bude někdo, kdo to pohaní :) @martina.se Teda to je krutý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
27.1.15 14:56

Jako asi takhle, možná, že kdybych to nezkoušela, tak malého ven prostě nedostanu. Ale prostě není to všeuměl, že.. může pomoct, nemusí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
27.1.15 15:00

Tohle téma mě taky zajímá :-). Mám termín 29.6. a poád přemýšlím jestli do toho jít a jak tak dlouho před termínem začít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3121
27.1.15 15:01
@martina.se píše:
@Allbii oni věděli, že je velký, váhový odhad 4,5 kg, ale řekli, že to dám ;) Jako dala jsem, jen 28 stehů, no :think: byl velký a šel překotně..

Ouuu.. to jsou pitomci :roll: tak hlavně, že jsi v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3121
27.1.15 15:03

Já mám termín 28.5.. co jsem tak někde vyčetla, tak začíná se tak v 32tt?? je tak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
27.1.15 15:05
@Allbii píše:
Ouuu.. to jsou pitomci :roll: tak hlavně, že jsi v pořádku

kupodivu mi bylo po mnohem líp, jak s prvním. 2 dny po porodu už jsem vyběhla 3 patra :mrgreen: dr tomu moc nevěřila, dokud mě neviděla :mrgreen: a zahojilo se to naprosto bez problémů, fakt pohoda, ani sex není problém, nic. Kdybych to neměla v papírech a dr se nedivil, tak o tom nevím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
27.1.15 15:06

@Allbii začíná se v ukončeném 36tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4791
27.1.15 15:07

@martina.se No věřím, že bez Aniballu bys na tom asi byla mnohem hůř a asi kdyby prcek tak nespěchal.. No stalo se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat