Nehojící se rána na prsu ze zánětu

86
8.5.20 17:55

Nehojící se rána

Zdravím, po 8mi měsících kojení se mi udělal zánět v prsu. Boule byla obrovská a tak mi na gyndě napsala antibiotika. 3tí den zabrali ale boule mi praskla a vyhrkl hnis. Tak jsem tam šla znovu a řekla mi jen nekojit z toho prsu a odstříkávat mléko a vytlačovat hnis. Boule se o dost zmenšila ale pořád tam je a pořád z ní teče taková žlutá tekutina a rána se ne a ne zahojit. Už je to 3 dny co to prasklo. Kdy se to zahojí? Máte s tím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16735
8.5.20 18:00

Buď trpělivá - tři dny je dost málo na zahojení rány. Pokud vidíš a cítíš zlepšení, tak dodržuj doporučení doktorky a ještě tomu dej čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.5.20 18:02
@BohunkaP píše:
Buď trpělivá - tři dny je dost málo na zahojení rány. Pokud vidíš a cítíš zlepšení, tak dodržuj doporučení doktorky a ještě tomu dej čas.

Já jen nevěděla jestli je v pohodě aby rána byla pořád otevřená a vytékala. Zlepšení je veliké moc děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.5.20 18:05

@BohunkaP A úplně jsem se zapomněla zeptat. Nechat co nejvíc dýchat nebo naopak zalepit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16735
8.5.20 18:10

@Marie f, nejsem doktorka, takže jen odhaduji, ale osobně bych - pokud z rány ještě něco vytéká - ji asi jen lehce překryla nějakým sterilním „polštářkem“… abych neměla špinavé prádlo, ale přitom to mohlo trochu dýchat. To by Ti ale nejkompetentněji měli říct tam, kde Tě ošetřili, jak o ránu pečovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.5.20 18:32

@BohunkaP Já se na to zeptat zapomněla a oni mi nic neřekli právě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
8.5.20 19:50

Já už to mám prasklé pátý den, řepikové obklady, řepiková mast a betadinova mast. Jestli to ještě teče, tak lehce přelepit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
9.5.20 11:12

@Tojsemja3 Děkuji za radu :) Je to hrozný co? A ta bolest před tím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu