Holíte si intimní partie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:10
ne/holíte si intimní partie

Dobrý den,

zajímalo by mě, kdo z vás se neholí v intimních partiích. Zda máte zkušenosti s negativním dopadem na zdraví - např. záněty a podobně, když jste se holily/neholily.

Sama považuji za přirozené, že se zde člověk neholí, přece jen to má i svá pozitiva na zdraví. Zajímalo by mě ale, jak se k tomu stavěli/staví třeba i vaši partneři. Čekali, že budete oholené, nebo ne.

Anonym, jinak smazat. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 08.01.19 13:13

Proč si myslím, že to píše nově založený profil a chlap… :lol:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22336 příspěvků 08.01.19 13:13

Holím se už minimálně 15 let a nikdy jsem neměla zánět, mykozu.......Bez ochlupení si prostě přijdu čistčí, hlavně teda během menses.Manžel s tím problém nikdy neměl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:13

Ano holím se, nikdy jsem neměla bobra, je mi 30 :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 69424 příspěvků 08.01.19 13:13

Bože, já myslela, že minimlálně všechny pod šedesát se holí a je to standard. Jaké pozitivum na zdraví mají chlupy na pipce? 8o No manžel určitě preferuje oholeno.

Do-not-touch
Závislačka 3100 příspěvků 08.01.19 13:14

Dopady na zdraví žádné, v obou případech. Dodržuju hygienu, ta na zdraví vliv má. Tohle ne.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 08.01.19 13:15

Zajímají mě pozitiva na zdraví v případě neholeni. Já holim už dlouho a mykozy jsem nemela nikdy

Do-not-touch
Závislačka 3100 příspěvků 08.01.19 13:16
@terinka4444 píše:
Bože, já myslela, že minimlálně všechny pod šedesát se holí a je to standard. Jaké pozitivum na zdraví mají chlupy na pipce? 8o No manžel určitě preferuje oholeno.

standard to určitě není ;) A pozitivum/ne­gativum pro zdraví není ani v jednom případě - ověřeno. Je to čistě estetická otázka a krásno je značně individuální záležitost :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:16

Je mi 23, neholim se, neni mi to dorustani prijemne. Manzelovi pripada zbytecne i holeni nohou :D , nestezuje si.

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 08.01.19 13:18

Jaký to má pozitiva? Bobr je prostě nechutný, spíš mi přide nehygienické mít tam roští, zvlášť v době MS :poblion: holení už považuji za standart osobní hygieny, nebo alespoň nějakou úpravu. Co čekal partner netuším, ale rozhodně si nikdy nestěžoval že jsem oholená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:18

Moc se neholim, jenom nekdy pres leto, aby to nekde nevylejzalo. A je mi 30. Nohy a podpazi si holim bezne, ale tohle nejak nemusim. Me to tam nevadi a zarustajici bolaky si klidne odpustim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:18

Jo a mykozy ani nic podobneho nemam.

Sue2008
Kecalka 189 příspěvků 08.01.19 13:24

Ja teda taky neholim, pripadala bych si jak holcicka :oops: Upravuji tak, aby chlupy necouhaly z pradla/plavek. Ale je fakt, ze nejsem moc chlupata :mrgreen: :nevim:

pocker
Kecalka 263 příspěvků 08.01.19 13:25

Tak ono je prý moderní se neholit nikde..já se holím, chlupy se mi nelíbí.

zoidberg
Extra třída :D 12231 příspěvků 08.01.19 13:28

A není vám pak zima na nohy, když si oholíte kožíšek? :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >