Nehormonální nitroděložní tělísko a těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tesska00
Nováček 2 příspěvky 17.04.19 12:11
Nehormonální nitroděložní tělísko a těhotná?

Dobrý den, chci se vám svěřit se svým problémem. Už rok mám nehormonální nitroděložní tělísko. Menstruace už od začátku byla nepravidelná ale vždy 2× za měsíc či v průběhu měsíce jsem vždy krvácela. Poslední měsíc a půl se menstruace neobjevila. Po 20 dnech od poslední menstruace jsem 2 dny slaboulince špinila, a to jen velmi zřídka. Přes měsíc už mám velmi nateklá prsa, přecitlivělé bradavky, občas mám křeče v podbřišku, bolest hlavy a ze začátku jsem si připadala hrozně nafouknutá. Nedávno jsem si dělala těhotenský test ale vyšel negativně. Dnes jsem byla u gynekologa ale ten mi řekl že tam nic nevidí, ale že kdybych měla nadále podezření ze jsem v tom tak si mám za měsíc udělat test či za ním dojít.
Nevíte co by to mohlo být? Zda je tady ta možnost že jsem v tom?

Reakce:
stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 17.04.19 12:14

Když je test negativní a gynekolog nic nevidí, tak to těhotenství nebude

Tesska00
Nováček 2 příspěvky 17.04.19 12:32

@stinga děkuji, jen mě to trochu zmátlo těmi všemi příznaky. A když jsem četla kolik je případů toho že test vyšel negativně a i doktor ze začátku nic neviděl a i přesto byla žena těhotná, tak jsem lehce na pochybách. Třeba u tchýně ještě ve 3 měsíci vyšel test negativně tak nevím zda není ještě brzo.

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 17.04.19 13:26

@Tesska00 no však gynekolog říkal, že za měsíc si máš test udělat znovu, ale tím chce vyloučit čerstvé těhotenství, ne že bys měla už měsíc příznaky

Váš příspěvek
Reklama