Nehormonalní tělísko a délka menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 31.12.17 11:14
Nehormonalní tělísko a délka menstruace

Zdravím všechny. Četla jsem tu už mnoho diskuzí ohledně nehormonálních tělísek, ale nikde jsem se nedočetla, jak moc se vám změnil cyklus, délka krvácení. Mě zavedli tělísko minulý měsíc, a teď, resp.21.12. jsem to „poprvé“ dostala. Bolesti břicha se dali vydržet, žádná katastrofa to nebyla. Nicméně prvni 4 dny jen špinění, v noci jsem to neměla vůbec, a až od 5.tého dne jsem to měla skutečně hodně. Dnes je ale 31. čili 11. den a já to stále mám a nevypadá to tedy že by mi to mělo skončit, i když už to mám méně, přesto už je to protivné a moc dlouhé. Normálně jsem to mívala 6-7 dní…
Tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte některá zkušenost i s tímto. Děkuju za odpovědi, Zuzka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iva.haferova
Kecalka 123 příspěvků 31.12.17 11:48

Ahoj, já jsem si nechala tělísko zavést, když měla malá cca 6 měsíců. Špinila jsem asi 2 a půl měsíce, téměř v kuse. Jak píšeš, bylo to fakt už otravné. Ale vydržela jsem a teď, skoro po půl roce je to super. Menstruaci nemám vůbec a jak mi doktor vysvětlil, tak to vůbec nevadí.
Vím že je to otravné, ale zkus vydržet, stojí to za to. Máš pak 5 let klid. Některé holky to nevydrží a zbytečně si to nechají hned vyndat.

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 31.12.17 11:53

Nad vyndáním rozhodně neuvažuji, jelikož mi doktor tělísko zaváděl na třikrát, než se mu to povedlo, takže jsem si užila dostatečně :roll:

Uživatel je onlineAkinom
Závislačka 4685 příspěvků 31.12.17 12:34

Ahoj
Mám nehormonalni tělísko v květnu to bude 6 let. Přesně si nepamatuji, jak to bylo po zavedení. Ale teď mám Ms 4-5 dnů, možná se mi trochu i zkrátila. Dříve tak 6 dní. Nepočítám do toho 1 den špinění, ale opravdu Ms

chaela
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 31.12.17 12:50

Ahoj, vymizeni MS, jak tu nekdo psal, byva u hormonalnich telisek. Nehormonalni by to delat nemelo. Ja ho mam cca rok, ze zacatku MS dlouha, tak 10 dni i vic. Predposledni MS byla jen 5 dni a ta posledni velmi zvlastni, 3 dny slabe krev, den nic a dalsi den zas krev a pak konec. Dalsi cekam za par dni, tak uvidim. Dr mi rikala, ze nehorm. telisko muze MS prodluzovat, tak bych se neznepokojovala.

surikataXY
Echt Kelišová 9536 příspěvků 1 inzerát 31.12.17 12:53

Mam uz 5 let gynefix, po zavedeni jsem ani nešpinila, ms mám stejnou jako dříve, cca 5 dní, žádné bolesti…pujdu do nej znovu

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 31.12.17 13:05

U nehormonálních tělísek je riziko že bude ms delší - zvlášt ze začátku po zavedení.
Neměla by si ale počítat špinění..když od těch 11 dní odečteš ty čtyři kdy si jen špinila a až pátý den dostala tu pravou ms..tak to je pořád šest dní..takže to je ještě v klidu

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 31.12.17 13:24

Tři dny spineni, osm dní ms a pak zase tři dny spineni…nezlepsilo se to ani po třech letech..nyní bez teliska pět dní, z toho dva dny ms jinak jen na intimku :dance:

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 31.12.17 13:51

Moc díky za informace, ja mívala vždy jen HA a až po dětech jsem se rozhodla pro nehormonální a ač jsem o tělískách hodně četla, osobní zkušenosti jsou vždy různé

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 31.12.17 16:34

@Zuzka08 mám hormonální a po roce jsem bez ms..spokojenos­t..peníze se vyplatili

kelynka77
Kecalka 144 příspěvků 31.12.17 16:44
@iva.haferova píše:
Ahoj, já jsem si nechala tělísko zavést, když měla malá cca 6 měsíců. Špinila jsem asi 2 a půl měsíce, téměř v kuse. Jak píšeš, bylo to fakt už otravné. Ale vydržela jsem a teď, skoro po půl roce je to super. Menstruaci nemám vůbec a jak mi doktor vysvětlil, tak to vůbec nevadí.
Vím že je to otravné, ale zkus vydržet, stojí to za to. Máš pak 5 let klid. Některé holky to nevydrží a zbytečně si to nechají hned vyndat.

To máš ale hormonální ne?

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 01.01.18 13:52

Mam nehormonalni neco malo pres 2 roky, ms mam jeden den hodne silnou, jinak normalka a delsi oproti drivejsku mozna o ten den dva spineni pred a po :) Jinak muj Dr tez rikal, ze diky telisku zde muze byt delsi trvani a silnejsi krvaceni, takze sem s tim pocitala.

JaniceKratochvilova
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 12:30

Ahoj holky. Hledám diskuze ohledně MS při nehormonálním tělísku. Mám ho zavedené měsíc a půl a dostavila se první MS. Překvapilo mě, jak je slabá! U nehormonální jsem čekala, že spíš bude horší a delší. A já v podstatě jen špinim, lehce krvácim. Bylo by to tak na 1 vložku na den. Je to divné, ne? Díky za vaše názory… Sice kojim, ale to podle mě nemá vliv na intenzitu MS?

surikataXY
Echt Kelišová 9536 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 08:48

Já mam nehormon. 5 let a MS mam pravidelnou a stejnou jako před tělískem, není pravda, ze musí byt silnejsi a delsi

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 04.03.18 13:45

Ještě mám dotaz na to, kdy se tělísko vyndavá. Jestli také při menstruaci, nebo mimo. Díky Zuzka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama