Nehormonální tělísko a delší doba během cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
23jk
Nováček 2 příspěvky 05.12.18 20:21
Nehormonální tělísko a delší doba během cyklu

Dobrý večer. Měla bych takový dotaz od října mám nehormonální tělísko(levnější variatu za 1500.-)..Dlouho jsem uvažovala jakou alternativu zvolit po porodu a jelikož antikoncepce u mě nepřichází v úvahu rozhodla jsem se pro tělísko. Jenže mam takovy problém. Mezi cyklem mam klidně i 43 dni i více. A poslední menstruace byla tak strašně slabá a krátká spíše mě to přišlo jako špinění. Nevíte nemohlo by být možný že jsem těhotná? Mám půl roční miminko. A myslím si že na další je ještě velmi brzy. Hlavne psychicky po porodu. Děkuji za odpověď nebo zkušenost.

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11301 příspěvků 07.12.18 16:20

Dobrý den,

těhotenství Vám asi nejlépe prozradí test a jak je známo, žádná antikoncepce není stoprocentní. Zkuste se na názor zeptat ještě v naší gynekologické poradně
Našla jsem ještě jednu diskuzi , kde těhotenství přes tělísko přímo řeší.

držím palce :-)

hezký den :kytka:

Diana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >