Nehormonální tělísko a jeho spolehlivost

Anonymní
9.3.21 11:38

Nehormonalni tělísko a jeho spolehlivost

Zdravím,
Chtěla bych se zeptat na vaší zkušenost s nehormonalním tělískem
Otěhotněla některá z vás i přes něj?
Bolí zavedení?
Kolik jste platili?
Máte s ním některá špatné zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.3.21 11:53
@Anonymní píše:
Zdravím,
Bolí zavedení?
Kolik jste platili?

Ahoj, mám nehormonální tělísko cca 1 rok, zavedení trochu bolelo, ale dá se to vydržet, připrav se ale na poměrně silnou menstruaci (hlavně první měsíce) potom se to celkem srovnalo.. platila jsem asi 4 tisíce, už přesně nevím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
9.3.21 13:00
@Anonymní píše:
Zdravím,
Bolí zavedení?
Kolik jste platili?

Ahoj, měla jsem nehormonální tělísko Gold Lily skoro 11 let. Zavedení ani vyndání mě nebolelo, ani jsem to necítila. Stálo mě tehdy cca 1200 Kč a otěhotněla jsem ihned po jeho vyndání (plánovaně) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
9.3.21 13:21

Mam nehormonalni telisko se stribrem 3/4 roku a jsem s nim spokojena. Stalo me 1 000,– a zavedeni trochu bolelo, ale nebylo to nic, co by se nedalo vydrzet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 13:33

Také mám 2 roky tělīsko se zlatem, mělo by být víc proti zánětu a v pohodě..před tím už dvakrát, ten byl s mědí a také v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
10394
9.3.21 13:39

Já měla 1 rok, protože jsem při něm měla fakt silnou a častou MS, takže pak šlo ven, jinak zavedení bylo nepříjemné, ale dalo se, vytahování bylo mazec, platila jsem 1200, za ten rok jsem při něm neotěhotněla, myslím, že pořádně ani nebylo kdy, když jsem měla MS co 2 týdny :roll: Teď mám hormonální a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
10.3.21 07:50

Zaváděno na 5 let, platba 1500,– spíš to bylo nepříjemné, ne vyloženě bolestivé. Po 4 letech sem otěhotněla, ale i tak bych si ho pak zase nechala dát ( vzala bych jiné nehormonální a třebas vyměnila dříve ). Byla to pro mně i tak prostě pohodlná forma ochrany 🤷🏻‍♀️
MS krásně pravidelná a silná jen jeden den, jinak pohodička. Každé tělo je jiné a tak bude každé i reagovat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:15

@shadowbabe jakože jste otěhotněla i přes to tělísko co jste měla?

• Citovat
  • Nahlásit
3066
10.3.21 18:44
@Anonymní píše:
@shadowbabe jakože jste otěhotněla i přes to tělísko co jste měla?

Ano, tělísko mi gyndař vyndal při potvrzení těhotenství. Trošku kleslo dolů a tedy nechránilo ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat