Nehormonální tělísko a menstruace je ob měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 20.01.19 19:28
Nehormonální Tělísko a menstruace je ob měsíc.

Mám zlaté nehormonální tělísko skoro tři roky do posavaď úplná spokojenost. Menstruace +- 28-30dni pravidelná :) a v říjnu menstruace nepřišla, moc sem to neřešila a v prosinci menstruace přišla jak měla a teď v lednu opět nic a to měla přijít hned na začátku měsíce. Zeptám se máte také některá také takové zkušenosti? Nebo problémy s teliskem? Děkuji za Vaše názory :) počkám do konce měsíce pak zajdu k doktorovi…

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
ninondelencos
Povídálka 11 příspěvků 23.01.19 14:05

ahoj, no určitě bude lepší zajít k lékaři. Já mám tělísko taky, ale hormonální Jaydess. Mám ho rok a kousek. Ze začátku jsem měla menstruaci skoro v kuse, pak se to zklidnilo a je relativně pravidelná, ale třeba špiním v půlce cyklu. Kamarádka má to samé a zas naopak má tu menstruaci méně často, asi je to různé, ale přecejen to nějaký zásah do těla je. Trochu mi to menstruaci znepříjemnilo a prodloužilo.

Lady Crow
Stálice 70 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 14:36

@ptakovapelika
S tělískem jsem měla menstruaci hodně nepravidelně. Doktorka mi řekla, že je to normální a že s tělískem může menstruace i dočasně vymizet. Docela mě to děsilo, ale člověk si zvykne na všechno :D

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 24.01.19 18:21

Neměla jsem zatím nikdy problém s MS co mám nehor. tělísko. Nemám žádné potíže, zatím každý měsíc přichází bez pauz. Jen mívám ten druhý den hodně silnou. Tělísko mám něco přes 3 roky :kytka:

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.01.19 18:46

Děkuji všem za odpovědi objednaná jsem skoro až za měsíc :) tak uvidíme :) děkuji ta vaše názory :)

Mellisa64
Stálice 61 příspěvků 27.01.19 20:14

Taky se mi stává že MS vynechává , ale neřeším to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >