Nehormonální tělísko a migréna s aurou?

800
18.5.16 09:57

Nehormonální tělísko a migréna s aurou?

Ahojky,
tak si sem jdu pro radu a názor, třeba je tu i někdo, kdo tomu rozumí. Nechala jsem si dát tělísko Goldlily. Na migrény s aurou trpím sporadicky, spíš vzácně. Většinou to mělo, dle mě, hormonální příčinu. I proto jsem nechtěla HA. Takže jsem si nechala dát nehormonální tělísko, což jsem považovala za nejlepší možné řešení. Necelý týden jsem měla křeče v podbřišku vždy odpoledne tak 3 hodiny, pomohlo si lehnout. Včera jsme s přítelem (po týdnu po aplikaci) spolu poprvé spali a zároveňro byl první den bez bolesti. Vše OK. Akorát se mi od rána trochu motala hlava. Dnes ráno se mi objevila nejprve aura a pak bolest hlavy, nakonec necitlivost prstů na levé ruce Tak já nevím. Může to být ve spojitosti s tím tělískem? Začínám být zase zoufalá, pro práci jsem dneska zas nepoužitelná, s čímž zase obtěžuji okolí :zed:
Díky za příspěvky a případně zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LvE
238
18.5.16 11:44

Ahoj…uvažuju o tělísku taky, nemůžu brát ant…trošinku mě vyděsil tvůj příspěvek, zašla bych na kontrolu…tam ti potvrdí, co se stalo…a tys měla nějaké problémy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
18.5.16 13:33

@LvE
Ahojky. Na kontrolu půjdu určitě buď zítra nebo v pátek i ohledně délky těch vláken, přítele to bodá. Takže se určitě zmíním i o tom, co se mi dnes dělo. Právě mě to hodně překvapilo, protože když už jsem migrénu měla, tak to mělo spojitost s tou hormonální hladinou, nebo si to aspoň myslím, protože vždy jsem byla v citlivějším období, když už mě, mrcha, postihla. Teď jsem měla zase na dlouho pokoj. A když přemýšlím o jiné příčině, nic mě nenapadá. Ona mi doktorka říkala, že může chvíli trvat, než se s tím tělo srovná, ale počítala jsem spíš s bolestmi a třeba krvácením, ale ne s migrénou :nevim: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LvE
238
19.5.16 10:18
@Innocence píše:
@LvE
Ahojky. Na kontrolu půjdu určitě buď zítra nebo v pátek i ohledně délky těch vláken, přítele to bodá. Takže se určitě zmíním i o tom, co se mi dnes dělo. Právě mě to hodně překvapilo, protože když už jsem migrénu měla, tak to mělo spojitost s tou hormonální hladinou, nebo si to aspoň myslím, protože vždy jsem byla v citlivějším období, když už mě, mrcha, postihla. Teď jsem měla zase na dlouho pokoj. A když přemýšlím o jiné příčině, nic mě nenapadá. Ona mi doktorka říkala, že může chvíli trvat, než se s tím tělo srovná, ale počítala jsem spíš s bolestmi a třeba krvácením, ale ne s migrénou :nevim: :pocitac:

dej vědět pak :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LvE
238
19.5.16 10:24

A četla jsem si další tvé příspěvky, ale jen zběžně..chápu dobře, že ti nedělá zádná vyšetření nebo tě na ně neposílá? Objednala bych se někam jinam, kde budou pečlivě přistupovat k tobě samé. Fakt to není sranda s CMP…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
19.5.16 12:11

@LvE
Vědět dám :). Jdu zítra, je tam brzy ráno, dnes ne :).
Koho teď myslíš? Gyndařku? Popravdě, moc ne. I o to vyšetření ohledně trombofiliích mutací před napsáním HA jsem si musela sama říct. Ale to mě nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že to nedělají skoro nikde a HA se předepisuje jako bonbony. No nicméně, i když testy byly OK, měsíc užívání mi stačil. A co se týče migrény, tak tu mám cca od svých 13 let, ne nijak často, jak už jsem psala. Takže v tu dobu jsem chodila na EEG, pak doktorka řekla, že už to nemá cenu, poslední EEG mi dělali v 16 letech. Současná praktická toho taky moc neřeší, ale tu budu muset změnit. Přijde mi čím dál tím těžší najít dobrého a zodpovědného doktora :nevim: Myslíš, že bych měla mít z cévní mozkové příhody strach? Je mi 23, nechci určitě nic zanedbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
22.5.16 07:49

Ahoj holky, tak jsem v pátek byla u doktorky, ptala jsem se ji na souvislost mezi nehormonálním tělískem a migrénou a prý žádná není. No, opět mi vyskočil i krevní tlak, to se mi stalo u HA, nevím, proč teď zase, z toho byla asi i ta migréna. Snad je to jen tím, že si tělo zvyká a brzy to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LvE
238
23.5.16 20:12
@Innocence píše:
@LvE
Vědět dám :). Jdu zítra, je tam brzy ráno, dnes ne :).
Koho teď myslíš? Gyndařku? Popravdě, moc ne. I o to vyšetření ohledně trombofiliích mutací před napsáním HA jsem si musela sama říct. Ale to mě nepřekvapuje, vzhledem k tomu, že to nedělají skoro nikde a HA se předepisuje jako bonbony. No nicméně, i když testy byly OK, měsíc užívání mi stačil. A co se týče migrény, tak tu mám cca od svých 13 let, ne nijak často, jak už jsem psala. Takže v tu dobu jsem chodila na EEG, pak doktorka řekla, že už to nemá cenu, poslední EEG mi dělali v 16 letech. Současná praktická toho taky moc neřeší, ale tu budu muset změnit. Přijde mi čím dál tím těžší najít dobrého a zodpovědného doktora :nevim: Myslíš, že bych měla mít z cévní mozkové příhody strach? Je mi 23, nechci určitě nic zanedbat.

Ahoj…
strach určitě ne, ale doktorka by měla být pečlivá.
Mně bude 30, a vím, že kdybych chtěla nějaké vyšetření na srážlivost krve nebo něco, co by na gyndě běžně nedělali, byl by to problém…
je pravda, že najít dobrého doktora je těžší, ale dá se najít. :)
Nechtěla jsem tě postrašit.
At se daří. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
23.5.16 21:43

@LvE
Jasně :) děkuju za odpověď :) určitě si najdu neurologa, alespoň na preventivky :) měj se krásně :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LvE
238
24.5.16 19:14
@Innocence píše:
@LvE
Jasně :) děkuju za odpověď :) určitě si najdu neurologa, alespoň na preventivky :) měj se krásně :mavam:

taky se měj hezky! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama