Nehormonální tělísko Eurogine pro nerodičku

Anonymní
3.9.20 19:16

Nehormonální tělísko Eurogine pro nerodičku

Ahoooj, omlouvám se, vím, že je tu hodně diskuzí o tělískách, nicméně o tomto jsem nic nenašla. Takže je mi 21 jsem nerodička a s přítelem oba studujeme, takže mimčo nepřipadá v úvahu, i když se moc na to těším :dance:. Chtěla bych znát názor na toto tělísko. Docházím ke dvěma gynekoložkám, střídají se v jedné ordinaci. Před rokem jsem se tý jedný ptala na nehormonální tělísko a začala mi to hrozně rozmlouvat, že prej jsou pro mě nevhodná, že trpím na záněty (mykózy) a že se to akorát zhorší, a vyzdvyhovala do nebes Kyleenu a Jaydess, že prej ať se rozhodnu mezi těmito. U druhé gynekožky jsem byla před týdnem zmínila jsem se nehormonálním tělísku, tak se mě zeptala jestli už jsem rozhodnutá, všechno mi vysvětlila a řekla, že je to dobře pokud nechci mímo, že u mě otěhotnět nebude problém (to říkala i první gynekoložka, podle všech testů je všechno optimální) a nabídla mi Eurogine Novaplus, tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti. Dále k jaké gynekoložce byste se raději přiklonili? Hormony nechci ať už z ekologického hlediska, ale i proto, že pár let zpátky mi před očima málem umřela na trombózu a doposud se z toho nevyhrabala, jak se vyléčila přišla hned další. Vím, že hormonální tělísko je něco jiného, ale nevěřím že ty hormony působí jen lokálně a prostě fuj, nechci. :nevim: Ale zas jsem slyšela, že se stává, že z nehormonálního dostanete takovej zánět, že už pak nikdy nemůžete mít děti a tak :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama