Ovlivní psychiku nehormonální tělísko?

Anonymní
6.1.21 09:16

Nehormonalni tělísko ovlivní psychiku?

Ahoj, před 5ti lety jsem zkusila HA pilulky. První jsem měla nizkohormonalni Asumate - vydržela jsem ji brát 2 měsíce. Bylo mi po ní neskutečně psychicky zle. Pak jsem zkusila 1 měsíc další HA Verezana, a ten stejný průběh…dr mi kladl na srdce že si to musí sednout, že mám vydržet 3 měsíce, jenže ty stavy prostě vydržet nešly. Chránili jsme se prezervativem. Teď mám po porodu, a uvažuji nad teliskem. Dost jsem si o samotné hormonální antikoncepci četla, a do těla tohle dávat nechci… Je možný že by mi mohlo dělat nehormonalni tělísko stejne stavy? Kondomy už používat nechceme, a další těhotenství vůbec teď nepřipadá v úvahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.21 09:53

Ahoj hele ty prášky jsou úplně na prd mela jsem stejnee problémy a ještě jsem po nich otěhotněla a mám taky danu a je to to nejlepší co může byt ze začátku to trvá než se usadí takže můžeš krvácet ale za mě je super

• Citovat
  • Nahlásit
92
6.1.21 12:55

Ahojky, já teda nemám zkušenost s tělískem, ale před lety jsem používala NuvaRing, o hodně lepší než klasické pilulky. Tak si zkus něco načíst nebo se zeptat doktora. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
6.1.21 16:02

Měla sem nehormonální tělísko 4 roky a neměla sem vůbec potíže ( fyzicky ani psychicky ) Jen sem s nim tak nějak otěhotněla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 08:07
@Anonymní píše:
Ahoj hele ty prášky jsou úplně na prd mela jsem stejnee problémy a ještě jsem po nich otěhotněla a mám taky danu a je to to nejlepší co může byt ze začátku to trvá než se usadí takže můžeš krvácet ale za mě je super
Dekuju. Nakolik tě vyšla?
@xxprincesscz píše:
Ahojky, já teda nemám zkušenost s tělískem, ale před lety jsem používala NuvaRing, o hodně lepší než klasické pilulky. Tak si zkus něco načíst nebo se zeptat doktora. :mavam:

Nuvaring nemůžu, v letáku je kontraindikace pigmentové skvrny v těhotenství nebo přetrvávající po porodu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 08:08
@shadowbabe píše:
Měla sem nehormonální tělísko 4 roky a neměla sem vůbec potíže ( fyzicky ani psychicky ) Jen sem s nim tak nějak otěhotněla :D
Čím to doktor odůvodnil? Já do něj asi budu muset jít. Bohužel hormonů se fakt bojím, a prezervativy jsou na prd.. Kterou značku jsi měla?
  • Citovat
  • Nahlásit
2972
7.1.21 08:51
@Anonymní píše: Čím to doktor odůvodnil? Já do něj asi budu muset jít. Bohužel hormonů se fakt bojím, a prezervativy jsou na prd.. Kterou značku jsi měla?

Tělísko sestouplo dolů, dost se divil a čuměli jsme oba na UTZ jak… :D Asi osud :andel: Měla sem obyč Danu, teďka bych šla ale stejně zase do nehormo tělíska, jen bych vzala jiné. Zatím beru anti pro kojící, tak až pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 09:04
@shadowbabe píše:
Tělísko sestouplo dolů, dost se divil a čuměli jsme oba na UTZ jak… :D Asi osud :andel: Měla sem obyč Danu, teďka bych šla ale stejně zase do nehormo tělíska, jen bych vzala jiné. Zatím beru anti pro kojící, tak až pak.

A nakolik tě vyšlo? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2972
7.1.21 09:15

Dávala sem 1500,– :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu