Reklama

Nehormonální tělísko - zkušenosti 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 10:55
Nehormonální tělísko - zkušenosti 2018

Podělme se o zkušenosti jak jste spokojené s nehormonálním teliskem at Už dlouhodobě nebo krátkodobě, jak mu věříte, jaký typ máte, a zda vám vyhovuje.

Protože jakmile jsem chtěla něco hledat vyjíždí mi vesměs články rok 2012. :pocitac:

Reklama

Reakce:

anahry
Kecalka 354 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 11:44

Tak já mám zlaté nehorm. tělísko. Mám ho dva a půl roku. Zatím chrání, jak má (ťuk, ťuk), ale prodloužila se mi MS a zkrátil cyklus. A špiním, což se předtím nedělo. Ale zase si říkám, že pořád lepší než hormony.

Petra0009
Povídálka 20 příspěvků 13.09.18 12:00

Já mám téměř 5 let gynefix. Menstruace není silná, ale po skončení ještě spinim :(. Třeba ve středu konec menstruace a do neděle(i déle) ještě špinění. Nyní si další tělísko dávat nebudu. Výhoda-nemusím myslet na prášky a necpu do sebe hormony. :palec:

sisifa
Povídálka 42 příspěvků 18.09.18 10:58

Nitroděložní kulička, zatím 3. měsíc, menstruace už se srovnává, ale silnější byla a trochu pořád je, ale nic nepřežitelného.
Vyhovuje mi asi nejvíc - kondomy moc neseděly partnerovy, navíc to kazí příležitosti a spontaneitu na nečekaných místech :lol: a prášky mi udělaly ze zdraví a váhy peklo, takže tělísko vychází jako super, protože na nic z toho nemá vliv a hlavně je nehormonální, takže žádné zastavování ženského cyklu. ;) Důvěru mám asi stejnou jako v ty ostatní metody. Nikdy jsem neznevažovala kondomy a u prášků, pokud jsme výjimečně zrovna nezapomněla nějakej vzít, jsem taky nikdy ve stresu z otěhotnění nebyla, takže u tělíska už na to vůbec nemyslím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama