Nehormonální tělísko a těhotná?

16.3.17 16:17

Nehormonlni telisko a tehotna ?

Ahoj holky, prosim poradte..
Mam uz pres rok zavedene nehormonalni telisko.MS mivam pravidelnou a bez vetsich problemu. Ovsem ted mam zpozdeni uz pres tyden. Mivam slabsi krece v podbrisku jako pri MS ale MS stale nikde…
Citim se unavena a nafoukla.
Dnes jsem byla u Mudr., kde test vysel negativni.
Ziju v UK a tak je tady zdravotnicky system jiny vzhledem k tomu, ze mi doktorka udelala test akorat na papirek ( bez dalsiho vysetreni) a rekla mi, ze pokud MS nedostanu dalsi tri mesice, pak at si zavolam. Nedelam si srandu! :zed: :roll:
Takze jsem zmatena a lehce nervozni. Nebrala jsem zadna ATB ani nemela zadny vetsi stres aby se mi MS takto zpozdila, navic je to poprve za mych 26 let kdy se toto stalo.. Mate nekdo podobnou zkusenost? Co to muze byt? Muzou tehotenske testy lhat nebo muze byt jeste prilis brzy aby test ukazal?… dekuju za kazdou reakci :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

28853
16.3.17 16:38

Četla jsem tu příběh maminky, která otěhotněla přes nehormonální tělísko a testy jí napřed vycházely po nějakou dobu negativně.
Případů otěhotnění přes nehormonální tělísko je víc, myslím, že vyloučené to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
16.3.17 16:57

Testovala bych pravidelně tak dvakrát týdně. S tělískem je vyšší riziko mimoděložního těhotenství (proto nechápu ty ženy, co jdou s pozitivním testem na gyndu až někdy ve 12.-14. týdnu, že když se nepovede, tak SP nikdo nezabrání. Nu, a na možnost mimoděložního nemyslí).

Ano, i s tělískem lze otěhotnět. Takže koupit testy v lékárně a testovat. Případně se vecpat na kontrolu k doktorce dříve s tím, že tě bolí podbřišek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama