Nehty 7 měsíčního dítěte moc nerostou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NoName88
Povídálka 14 příspěvků 16.12.18 08:45
Nehty 7 měsíčního dítěte moc nerostou

Zdravím maminky, nedavno jsem se ptala jak často stříháte nehty na nohou u miminek, teď mám dotaz i na ruce. Dceři bude 7 měsíců, na nohou střihám vlastně pořádně jen palce jednou za čas, teď uz jsme dlouho nestřihali vubec na rukou. Možná tak přes měsíc. Občas se ji kousek někde odlomí, pořád po něčem škrábe když si hraje tak nevim jestli je to tim, nebo ji prestaly rust. Dřív jsme strihali 1× týdně. Meli jste také obdobi, kdy jste třeba tolik stříhat nemusely?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 7 měsíců: Všechno chce ochutnat

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 16.12.18 08:58

Od te doby, co se pohybuje, mám pocit, že jsem stříhala tak dvakrát. Je mu 21 měsíců. Prostě si je pořád o něco obrušuje :lol:

NoName88
Povídálka 14 příspěvků 16.12.18 09:07

No taky doufám, že to je tím :slight_smile: v ohradce si hraje na těch puzzlich a maji vroubky, dost po nich škrabká, v cestovni postylce zas porad skrabe po te sitce. Tak snad jsem jen nepřišla na ty odlamane no, někdy ji nějaký najdu ze ji drží na prstíku na kousku. Je fakt že mě se taky dost lamou nehty.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 1 inzerát 16.12.18 09:31

Rika se, ze v zime nehty rostou pomaleji a v lete rychleji. Ja treba synovi 2 roky striham odjakziva tak jednou za mesic a to neni nejaky hrabos, ale nehty se mu prirozene odlamuji. Kazdy člověk je jiny, nekomu taky rostou rychleji vlasy nez druhemu

iwa83
Kelišová 6995 příspěvků 16.12.18 10:04

@LadyTommy Já teda dceři ( 2 roky a 7 měsíců) stříhám každý týden. jeden týden ruce, druhý týden nohy. Nemám dojem, že by v zimě rostly pomalejc. Ale u nás se stříhá úplně na fest a jak to odroste dostává se za to bordel, tak stříhám…

@NoName88 Spíš si je uláme lezením, hraním…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 16.12.18 10:18

Nasi nehty a vlasy rostou silene rychle. Nehty musim strihat po 5 dnech to uz ma drapaky. Jsou ji 3. Me nerostou nehty skoro vubec. Je to geneticky, kor kdyz to telo potrebuje v nejakou dobu vic vapniku, tak se rust nehtu a vlasu pozastavi na chvili. Neni to nic dramatickyho, kdyz diteti nesmikas casto nehty prece…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >