Nehty jako papír

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 28.02.19 12:36
Nehty jako papír

Poradíte něco osvědčeného na měkké a lámavé nehty, úzké jako papír :-/

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 28.02.19 12:46

Já používám Biosil a ten mi napravil vše od nehtů po vlasy. Měla jsem je jako papír když jsem si přestávala nechat dělat umělé, ale trvalo cca půl roku než se mi daly do kupy. Teď je mám ale Krásné, rychle rostou a jsou tvrdé. Už předtím než jsem si nechávala nehty dělat se mi trepily teď vůbec.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9082 příspěvků 28.02.19 14:17
@Lamicka2016 píše:
Poradíte něco osvědčeného na měkké a lámavé nehty, úzké jako papír :-/

Ahoj,

mám uplně stejný problém. Papírove nehty a ke všemu e mi hodně dělají i fakt bolestivé a krvavé záděrky.

U mě pomohly prostě až gelovky - mám je kratučké, a dávám si světlé barvy. Ale do te doby fakt zlomené nehty bolestivě až v lůžku, záděrky :roll: Nepomáhal ani biosil, ani jiné vitamíny, kupovala jsem si i ty laky a olejíčky na posílení nehtového lůžka, mazala jsem ruce, aby nevysychala kuže kolem a nedělaly se mi záděrky a nic nic :roll:

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 28.02.19 14:22

@chs.jasmin no my hodně teď makáme při rekonstrukci na baráku, hlína, prach, škvára..gelovky by asi dost trpěly a hlavně já na to nejsem moc typ :oops: :oops:

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 28.02.19 14:28
@Lamicka2016 píše:
@chs.jasmin no my hodně teď makáme při rekonstrukci na baráku, hlína, prach, škvára..gelovky by asi dost trpěly a hlavně já na to nejsem moc typ :oops: :oops:

Ou je, tak tohle znám. Moje nehty trpěly a pokud další den nemusíš do kanceláře nebo prostě nejsi typ, co si na nehtech zakládá, tak radím ostříhat na minimum a mazat olejíčkem na nehty, kdykoliv to jen půjde. Já si nechávala delší, pořád se mi lámaly. Ale ten olejíček opravdu pomáhá, výživi jak kůži okolo, takže nebudeš mít zaderky, tak nehty samotné.

tetaagáta
Kecalka 422 příspěvků 1 inzerát 28.02.19 14:36

Já si nehty zničila jednak třema rukama nošení gelových a pak létama práce ve zdravotnictví - rukavice. Půl roku už mě neničí ani jedno, ale pořád nemám nehty pěkný tak, jak bych si přála. Hodně mi pomáhá úplně obyčejná vazelínová mast s měsíčkem z Penny cca za 40 kaček, kdykoli můžu, mažu. Na noc si často dávám přes promaštěný nehty látkový rukavice. Nehty nestříhám, jen piluju keramickým pilníkem.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9082 příspěvků 28.02.19 15:15
@Lamicka2016 píše:
@chs.jasmin no my hodně teď makáme při rekonstrukci na baráku, hlína, prach, škvára..gelovky by asi dost trpěly a hlavně já na to nejsem moc typ :oops: :oops:

já taky - rekontrukce, dvě děti, hodně zahradničím a mám fakt krátké nehty a v pohodě :mrgreen:

Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 28.02.19 15:45

Nehty jen piluju, jednou za cas nalakuju, ale vesmes jsem lina. Povyrostou jen kdyz nic nedelam, vetsinou se nekde prastim a nehet je v kelu, proto nosim kratky. Taky jsem uvazovala nad gelovkama, asi jen gel na svoje nehty a postupne by vyrostly. Mela jsem 2× gelovy nehty s tipama, pokazdy mi to nehty tak zvalchovalo, ze jsem rikala, ze uz nikdy, nicmene je tam obrovska vyhoda toho, ze se clovek nemusi o nehty starat a jsou porad hezky, pokud se pravidelne doplnujou, a v tom je u me jadro pudla. Nechce se mi chodit kazdejch 14 dni na doplneni a platit za to. Tak nevim. :mrgreen:

MiladkaR
Stálice 59 příspěvků 28.02.19 22:20
re

Ja si s nehty nic nedelam piluji striham a lakuji..

LittleTea
Povídálka 43 příspěvků 01.03.19 06:04

Ahoj,

mám stejný problém. Nehty se mi lámou nevydrží dlouhé, protože jsou křehké.
Tak si nechávám dělat gelové nehty a mám po problémech :)
Jinak jsem si koupila výžívu na nehty od Sally Hansen Hard as Nails.

MiladkaR
Stálice 59 příspěvků 26.03.19 14:40
re
Zkus na to nejaky pripravek, ja to nikdy nezazila
@LittleTea píše:
Ahoj,mám stejný problém. Nehty se mi lámou nevydrží dlouhé, protože jsou křehké.
Tak si nechávám dělat gelové nehty a mám po problémech :)
Jinak jsem si koupila výžívu na nehty od Sally Hansen Hard as Nails.
Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 03.04.19 09:13
@Lamicka2016 píše:

Používám Striplac, je dost pevný, nehty neničí, osvědčil se mi i u takových nehtů jak máš ty a zároveň drží na přirozených, takže stačí klidně lehký růžový odstín a nehty vypadají úžasně a ještě toho dost přežijí :)

Jinak vitamíny, speciální pilník na jemné nehty a pravidelná, důsledná péče.

Váš příspěvek
Reklama