Nehty zničené zkažené

Zuzana1922
1.10.20 23:17

Nehty zničené zkažené

Zdravím, už 4 rokem mám problémy s nehtama. Někdo nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
1.10.20 23:22

U doktora si s tím byla? To vypadá docela děsivě a myslím, že se říká že když je nějaký zdravotní problém tak na nehtach je to vidět jako první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
1.10.20 23:38

Ty joo, když to máš 4 roky co ti řekl doktor??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
1.10.20 23:39

No, tak takovy nehticky urcite o necem svedci. Vyhledala bych nekoho, kdo dela alternativni medicinu. Nejaky dalsi zdravotni potize nemas? Treba s jatrama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4679
2.10.20 07:47

To je teda šílená plíseň. 8o U doktora jsi nebyla předpokládám, když jsi to nechala zajít tak daleko, to pak těžko radit.

Ať žijí umělé nehty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
2.10.20 07:52

Já nehty nemám kdovíjak krásné, ale oproti této fotky jsou hezké. To chce řešit, už dávno si to měla řešit s doktory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
2.10.20 07:56
@kalie píše:
No, tak takovy nehticky urcite o necem svedci. Vyhledala bych nekoho, kdo dela alternativni medicinu. Nejaky dalsi zdravotni potize nemas? Treba s jatrama?

Jojo, co jsem četl, tak homeopatika docela dobře ničí plísně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
2.10.20 08:00

@Cenarius ale ja jsem nezminivala konkretne homeopatii a byt do alternativni mediciny urcite spada, tak jsem mela na mysli treba cinskou medicinu. Az budes mit chronicky probkem, se kterym ti doktori nepomuzou (coz je naprosto bezna situace), tak ti treba alternativni medicina otevre oci…a mozna taky ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4679
2.10.20 08:05

Mně se kdysi pro úrazu začala dělat plíseň na ukazováčku, rádo se to dělá na rozrušených nehtech, nebo poraněném lůžku.

Měla jsem na to vodičku od kožaře, už nevím jak se jmenovala, plus mi doporučil nějaký volně prodejný lak na nehty (EXO cosi) a namáčet prst sem tam do jablečného octa, popř. ho i pít. Musíš si vydesinfikovat nůžtičky a všechno, dávat pozor na hygienu (ručníky atd.). Za měsíc jsem měla klid.

Když to neřešíš, vleze to časem na všechny nehty. Co vím, jsou i na to nějaké tablety, ale je to pak hroznej záhul na játra a ledviny, tak to dávají jen v krajních případech.

Kamarádka to kdysi měla po umělých nehtech. Ta s tím bojovala rok.

Příspěvek upraven 02.10.20 v 08:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64810
2.10.20 08:07

Predpokladam, ze u doktora jai s tim uz davno a nekolikrat byla. Co na to rekl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5274
2.10.20 08:09
@kalie píše:
@Cenarius ale ja jsem nezminivala konkretne homeopatii a byt do alternativni mediciny urcite spada, tak jsem mela na mysli treba cinskou medicinu. Az budes mit chronicky probkem, se kterym ti doktori nepomuzou (coz je naprosto bezna situace), tak ti treba alternativni medicina otevre oci…a mozna taky ne :nevim:

No mě jen fascinuje, jak to tady pořád, všude a všem cpeš. A jak je to ve výsledku 1000× lepší, než jít k doktorovi. A ty by jsi byla schopná i člověka s nekrózou na noze poslat k homeopatovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
2.10.20 08:16
@Cenarius píše:
No mě jen fascinuje, jak to tady pořád, všude a všem cpeš. A jak je to ve výsledku 1000× lepší, než jít k doktorovi. A ty by jsi byla schopná i člověka s nekrózou na noze poslat k homeopatovi…

Ja to nikomu necpu. A teda nevim o tom, ze bych to tady tolikrat zminovala. Ale to je vcelku jedno. Ona i ta homeopatie pomaha, ale to neni pri tvoje usi a cpát ti to nebudu. Pokud jde o zakladatelku, tak v pripade, ze nepouziva laky na nehty nebo umele nehty a nehty ma v tomto stavu, tak to svedci i nejakem hlubsim problemu v tele a s tim ji na koznim fakt nepomuzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11866
2.10.20 08:26
@blumen píše:
Predpokladam, ze u doktora jai s tim uz davno a nekolikrat byla. Co na to rekl ;)

Mam obavy, ze to se nedozvime :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3701
2.10.20 08:31
@Zuzana1922 píše:
Zdravím, už 4 rokem mám problémy s nehtama. Někdo nějaké rady?
Čtvrtým rokem? V takovém případě navštiv psychiatra.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19093
2.10.20 08:44

Fuj, mas to plesnive, toho se bez navstevy kozniho a poctiveho dodrzovani lecby nezbavis. Kdyz to nechas, tak ti nehty slezou uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama