Nej životní pojištění - mě a dětí

10
12.5.11 09:41

nej životní pojištění,mě a dětí

Dobrý den, skončilo mi staré živ.pojištění, potřebuji nové. Mám 2děti,tak bych chtěla udělat spoječnou pojistku, životní, úrazové a hospitalizaci. Nabízejí nám flexi, či od čes.pojišťovny. Máte někdo skušenosti. Platit bychom mohli do 1000 měsíčně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
12.5.11 09:57

Nedávno sem podobné věci projednávala s finanční poradkyní a Flexi je zlodějina, jsou tam vysoké poplatky, rizika atd. A co se týče uzavírání všeho v jednom to taky nikdy nebude nej, lépe uzavřít samostatně, výjde to levněji, výhodněji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
12.5.11 10:26

ahoj, my tuto pojistku máme. Jsem na ni pojištěná já a obě děti, platíme 720 Kč měsíčně a jsme pojištěni na 800 Kč za den hospitalizace a 300 Kč za den úrazu (nejméně 8 dnů). Platím to od února a už jsem to využila na sebe. Popálila jsem si ruku a dostala jsem 4200 Kč. :palec: Mě na to nalákala kamarádka, má to taky a jsou moc spokojeni. Za každý i malý úraz je plnění. Podle mě to stojí za to.
Starší dcerku jsme měli pojištěnou u ČPP, jen na úraz, platili jsme sice jen 1000 Kč za rok, ale nikdy nám to k ničemu nebylo a ta pojistka celkově platila v podstatě jen na trvalé následky a smrt, pokud by byl menší úraz, nedostala by nic. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
12.5.11 10:27

Já mám skvělé od Avivi, ale nevím, jak je to společné s dětmi.
Co jsem slyšela, tak Aviva je hodně chválená.
Já jsem zatím děti nepojistila, ale chystáme se, bohužel u Avivi právě chtěli za pojištění jednoho dítěte 800,– což se mi zdá dost, když bych to měla platit 2×…takže to teď budu řešit znovu a doufám, že najdu optimální řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
12.5.11 10:31

Nelis, můžeš prozradit prosím, u jaké jsi pojišťovny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
12.5.11 10:48

mám Flexi já a 2děti platíme 580měsíčně děti maj denní odškodný 600 uraz 200hospitalizaci já to mám jen na 100 a jakmile začnou lezt mimina beru je tam k sobě… měla jsem ČP a odešla jsem od nich je to studna kam leješ peníze a nic nedostaneš.-..Flexi ti dá i za malý uraz já měla jeden steh na prste 8dní kdyz jsem se řízla o ampuli dostala jsem bez řečí 800… u d+ětí když si třeba vyhodí kotník je tam lečení cca 3 týdny to je 18tis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
12.5.11 12:10
kometa32 píše:

Mám taky pojištění Flexi u Pojištovny České spořitelny. :wink: Nastavit si to můžeš jak chceš, fin. poradce ti určitě pomůže. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
12.5.11 12:13

Díky za odpověď, já právě nevěděla, jestli máš Flexi od Spořky, nebo Českou pojišťovnu. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
12.5.11 12:40

Tak já už tenhle problémek řeším rok, protože sama mám něco u ČP a chci to zrušit, tak budu taky ráda za případné typy. :lol: Pár takových diskusí už proběhlo, ale zpravidla závěr žádný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.11 17:46

Ahoj,
můžete mi poradit z vašich zkušeností ohledně pojištění Flexi? (zajímá mě teď pouze Flexi)
Uvedu podmínky, které mi byly teď od Flexi nabídnuty:

invalidita (všechny stupně) - jednorázově 500 000,–
trvalé následky vlivem úrazu - 800 000,– (ale pouze určité % dle závažnosti, běžně cca 10-20%, 100% např. když přijdu o všechny končetiny) úraz - 100,–/den
nemoc - 100,–/den (ale až po měsíci)
To vše za 425,–/měsíc.

Zdá se mi to drahé a ne moc výhodné, přestože mi bylo tvrzeno, že je to pro mě to nejlepší. Čtu vaše příspěvky a do 1000,– se vejdete i s dětma a máte daleko lepší plnění. Jsem mladá, zdravá a nemám rizikové povolání.

Poradí mi někdo, zda se dá toto pojištění pořídit s lepšími podmínkami pro jednoho člověka? Vím, že je to individuální, proto uvítám každý názor :wink:
Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
cimbik
10.6.11 18:01

Já mám teda denní odškodnění 500,–den/úraz, při pobytu v nemocnici s úrazem 1000,–Kč/den, pobyt v nemocnici 500,–Kč/den. Platím něco přes tisíc korun za měsíc, ale mám v té pojistce zahrnuty obě děti. Manžel má stejné podmínky, má pojistku sám, ale protože má rizikové zaměstnání, tak platí taky tisícovku měsíčně. Kdyby neměl rizikové povolání, platil by cca 600,–Kč/za měsíc při stejném odškodnění jako mám já a obě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
14777
10.6.11 18:01
nelis píše:
kometa32 píše:
Mám taky pojištění Flexi u Pojištovny České spořitelny. :wink: Nastavit si to můžeš jak chceš, fin. poradce ti určitě pomůže. :wink:

jestli se můžu přidat, my jsme teď přes známou přešli z generali na flexi u české spořitelny.Jsme pojištění všichni, já manžel a dcera a můžeme pak i přidat další děti(kdyby se narodilo) maximálně 5 dětí a vím přesně co tam máme za nároky a jaké pojištění a výši částek.u generali nám to nastavili(myslím jak se jim to hodilo podle sebe :cert: a platili jsme spoustu peněz :cert: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.11 18:08

Když tak přemýšlím, mám nízký úraz a neschopnost nejspíš z důvodu té invalidity a trvalých následků… nic jiného mě nenapadá :think: Pro případ smrti pojištěná nejsem, to jsem neuvedla.

• Nahlásit
  • Citovat
65
11.6.11 18:20

Veškerá rizika si pojistěte přes Generali Allegro, je to čistě pojistný produkt - nespoříte. Ta pojistka vás vyjde levněji než v jakémkoliv IŽP pro více členů rodiny.
Flexi má levné pojištění dětí, ale vadí mi, že pokud do 2 let od uzavření smlouvy z JAKÉHOKOLIV důvodu zemřete, pozůstalí mají smůlu. Je to silně nestandardní výluka. Co se týče investiční části a nákladovosti, tak šedý průměr.
Investice dejte do nějakého podílového fondu, nejlépe přes měsíční spořící program. Nabízí ho např. Conseq, Pioneer, AXA (i když tam bych váhala)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.11 18:34
Ladyle píše:
Veškerá rizika si pojistěte přes Generali Allegro, je to čistě pojistný produkt - nespoříte. Ta pojistka vás vyjde levněji než v jakémkoliv IŽP pro více členů rodiny.
Flexi má levné pojištění dětí, ale vadí mi, že pokud do 2 let od uzavření smlouvy z JAKÉHOKOLIV důvodu zemřete, pozůstalí mají smůlu. Je to silně nestandardní výluka. Co se týče investiční části a nákladovosti, tak šedý průměr.
Investice dejte do nějakého podílového fondu, nejlépe přes měsíční spořící program. Nabízí ho např. Conseq, Pioneer, AXA (i když tam bych váhala)…

Já těmhle pojištěním moc nerozumím… spoření nechci, ale více nezávislých lidí mi řeklo, že Flexi je teď na trhu to nejlepší. Co se týče smrti, pro mě není na místě, nemám děti. Nejde mi o investici, ale o krytí rizika dlouhodobé nemoci apod.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama