Nějak mě to mrzí až moc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 22:18
Nějak mě to mrzí až moc

Raději anonymě, nechci si to v rodině pokazit úplně. Jsem veskrze spokojena a šťastná žena. Mám senza manžela a dva skvěle kluky. Moje nevlastní sestra je fajn. Za par týdnu se jí má narodit holcicka. Jenže…Strašně na ni zarlim, vždycky jsem si ji přála já. Snažím se to skrývat a myslím ze se mi to daří. Nechci se chovat hloupě. Nedávno jsem šla na přerušení rizikoveho těhotenství, a nyní je pro mne další těhotenství minimálně 5 let pasé. Toto bylo velmi neplanované a o to víc je to ve mě živé. Nevím jak to zpracovat a mrzí mě když mi lidé řeknou ze matky od synu mají smůlu protože budou vždycky „jen“ tchyně a o to pěkné vlastně přijdou. Je mi to fakt hrozně líto ale zarlim ze ona bude mít tu spriznenou duši a já ne :,( navíc naše matka vždy chtěla vnučku a už teď vidím velký rozdíl když je sestra těhotná a ví ze to bude děvče než když jsem já čekala druhého hošíka :( jaké mate zkušenosti? A co si o tom myslíte jak si od toho odpomoci :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 22:24
@Anonymní píše:
Raději anonymě, nechci si to v rodině pokazit úplně. Jsem veskrze spokojena a šťastná žena. Mám senza manžela a dva skvěle kluky. Moje nevlastní sestra je fajn. Za par týdnu se jí má narodit holcicka. Jenže…Strašně na ni zarlim, vždycky jsem si ji přála já. Snažím se to skrývat a myslím ze se mi to daří. Nechci se chovat hloupě. Nedávno jsem šla na přerušení rizikoveho těhotenství, a nyní je pro mne další těhotenství minimálně 5 let pasé. Toto bylo velmi neplanované a o to víc je to ve mě živé. Nevím jak to zpracovat a mrzí mě když mi lidé řeknou ze matky od synu mají smůlu protože budou vždycky „jen“ tchyně a o to pěkné vlastně přijdou. Je mi to fakt hrozně líto ale zarlim ze ona bude mít tu spriznenou duši a já ne :,( navíc naše matka vždy chtěla vnučku a už teď vidím velký rozdíl když je sestra těhotná a ví ze to bude děvče než když jsem já čekala druhého hošíka :( jaké mate zkušenosti? A co si o tom myslíte jak si od toho odpomoci :think:

mas to v sobe a jen tak to z tebe nezmizi kor kdyz je to jak pises i v rodine :roll: naucit se to jedine ovladat a potlacit v sobe ale chapu te ja taky „lituju“ mamky co maji dva a vice kluku ze nezaziji zadnou holcicku protoze je to rozdil a nemalej ezi holkcou a klukem a ja jsem hrozne moc rada ze mam kluka i holku a vsichni jsou spokojení :hug: takze ja te chapu jen s tim proste nic nenadelas mno..znamej jede na holcicku od sameho zcatku a maji 4 kluky a uz je to na ukor manzelstvi jak se tim oba trapi ze 4 je zase kluk mno :nevim:

nenapadna
Závislačka 3008 příspěvků 25.12.16 22:29
@Anonymní píše:
Raději anonymě, nechci si to v rodině pokazit úplně. Jsem veskrze spokojena a šťastná žena. Mám senza manžela a dva skvěle kluky. Moje nevlastní sestra je fajn. Za par týdnu se jí má narodit holcicka. Jenže…Strašně na ni zarlim, vždycky jsem si ji přála já. Snažím se to skrývat a myslím ze se mi to daří. Nechci se chovat hloupě. Nedávno jsem šla na přerušení rizikoveho těhotenství, a nyní je pro mne další těhotenství minimálně 5 let pasé. Toto bylo velmi neplanované a o to víc je to ve mě živé. Nevím jak to zpracovat a mrzí mě když mi lidé řeknou ze matky od synu mají smůlu protože budou vždycky „jen“ tchyně a o to pěkné vlastně přijdou. Je mi to fakt hrozně líto ale zarlim ze ona bude mít tu spriznenou duši a já ne :,( navíc naše matka vždy chtěla vnučku a už teď vidím velký rozdíl když je sestra těhotná a ví ze to bude děvče než když jsem já čekala druhého hošíka :( jaké mate zkušenosti? A co si o tom myslíte jak si od toho odpomoci :think:

Uprimne? Neskutecne co lidi dokazou zavidet!! :nevim: prober se!! Necetlas tu diskuze?! Co by za to jini dali. Promin ale tohle uz je fakt malichernost. To nezdarene tehotenstvi me samozrejme mrzi, ale mas skveleho muze a dve zdrave deti, je ti to malo? 8o takze jak si pomoci? Napis si za co jsi v zivote vdecna a otevri oci a uvedom si co je dulezite a neotravuj si dusi negaci a zavidenim.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13418 příspěvků 25.12.16 22:30
@Anonymní píše:

Nikdo nemůže mít všechno. Tvoje nevlastní sestra má třeba jiné nesplněné přání.
Buď vděčná za to, co máš, není toho zrovna málo. Ujišťuji tě, že se syny můžeš mít stejně skvělý vztah jako s dcerou. A kdoví, třeba ještě jednou budeš mít i tu dceru. Nauč se jiným přát dobro, a vždy se ti to vrátí. ;)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 25.12.16 22:32

Tak vseobecne je jednoudussi a pohodovejsi vztah matka a syn. Vztah mezi matkoua a dcerou byva alozitejsi. Ale je mi jasne ze to tak neni vzdy. Jinak sestre bych to take nerikala, ale chapu tve pocity, mas na ne pravo. Myslim ze by bylo fajn sverit se nekomu opravdovemu u koho je predpoklad ze te podpori. A pak i kdyz je to klise, udela nejspis nejvic cas. Preju hodne stesti a at te ty smutky prejdou co nejdriv :-)

tronelka
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 25.12.16 22:35
@Anonymní píše:

Ahoj, rozumim tomu, jak se citis, kor kdyz do tebe lidi v rodine a okoli vali takove nesmysli. O co to hezke jako ze prijdes, kdyz nemas holcicku? Tchyne budes vzdycky, at uz pro manzelku syna, nebo pro manzela dcery. To, jaky mas a budes mit s ditetem vztah, jak ho vychovas a jake vzorce v rodine ho naucis, takove od nej muzes ocekavat v jeho dospelem zivote.

vejilka
Závislačka 4602 příspěvků 25.12.16 22:38

Taky mám tohle velké přání mít jednou zdravou dceru. :srdce: První je kluk a myslím si že druhé bude jednou taky kluk. Holku jsem si přála vždy kvůli těm důvodům co píšeš. Já se třeba uklidnuji tím že kdyby to byl zase kluk že s holkama jsou větší starosti :D Uvidíme jestli se můj sen splní ale myslím že tolik štěstí mít už nemůžu takže si jen přeji abych měla i s tím klukem krásný vztah jako může být i s dcerou :srdce:

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 25.12.16 22:40

Kamarádka si zase hrozně přála chlapečka a trochu byla zklamaná ze čeká holčičku. A ted je v sedmém měsíci a moc se na ni těší ;) akorát to nebude princezna v růžovém růžovou nesnáší její maminka :P podle mě je jedno jestli holka nebo kluk hlavně ze nebude nemocné ;)

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 25.12.16 23:00

Ne vždy je dcera spřízněná duše a syn „nespřízněná“. Zvlášť v pubertě :)
Soustřeď se na pozitivní věci (dvě zdravé děti, fajn partner). Čas taky pomůže.
Ono je hezké rčení „vymodlený nebývá požehnaný“ - co ty víš, jak to babi s vnučkou bude mít.
A lidi, kteří matce dvou synů jsou schopní říct, že bez dcery „o to hezké přijde“ kopni do (_._) Evidentně mají IQ tykve.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 25.12.16 23:00

Tvé pocity chápu, mrzelo by mě, kdybych neměla dceru(y). Na druhou stranu, lépe bych to přijala v situaci, kdy bych žádné těhotenství neukončila - prostě osud. Nevím, jak moc nutné bylo přerušení tvé gravidity, ale tato myšlenka by mě trýznila asi nejvíc a červík by hlodal. Ale třeba to máš jinak a s interrupcí to nesouvisí :nevim:

Příspěvek upraven 25.12.16 v 23:00

lasička1
Echt Kelišová 8038 příspěvků 25.12.16 23:00

Máme syna a dceru. A u nás je to naopak-syn je citlivější, víc pomůže, víc rozumí našim přáním a potřebám. Dcera je jiná. Pro ní jsou vždy důležitejší všichni okolo. A potom má občas stav kdy brečí, jaký že k ní máme vztah. Např. na základce před vánoci kupovala dárky všem kamarádkám okolo. Vybírala pečlivě. A utratila takto docela dost peněz. A když přišla řeč na dárky pro rodiče-kupovali s bratrem společně-tak brečela, kde že má na dárky vzít peníze.
Takže zakladatelko, i když plně chápu, že chceš také holčičku, tak opravdu i kluk může být úžasný parťák.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 25.12.16 23:03
@lasička1 píše:
Máme syna a dceru. A u nás je to naopak-syn je citlivější, víc pomůže, víc rozumí našim přáním a potřebám. Dcera je jiná. Pro ní jsou vždy důležitejší všichni okolo. A potom má občas stav kdy brečí, jaký že k ní máme vztah. Např. na základce před vánoci kupovala dárky všem kamarádkám okolo. Vybírala pečlivě. A utratila takto docela dost peněz. A když přišla řeč na dárky pro rodiče-kupovali s bratrem společně-tak brečela, kde že má na dárky vzít peníze.
Takže zakladatelko, i když plně chápu, že chceš také holčičku, tak opravdu i kluk může být úžasný parťák.

to je pravda - kolem holčiček (chlapečků) se vypráví různá klišé, ale ne vždy odpovídají. Ne všechny holčičky jsou klidné bezproblémové a empatické a ne všichni kluci nezkrotní divoši.
Navíc holky mají často ten vnitřní svět komplikovanější - ale zas, jak kdo.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 25.12.16 23:09

Na sve pocity mas pravo…chapu, ze te to mrzi, ale jak uz tu nekdo psal… nikdo nemuze mit vsechno a jak rikavala moje babicka : „zivot neni fair a cim driv si na to uvyknes tim lip“. Kazdy si v sobe nese nejakou krivdu a trapeni… nejsi to jen ty jedina ;)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 25.12.16 23:12

Takovymi myslenkami si jen kazis naladu.
Co by za to jine zeny daly, aby mely 2 zdrave chlapecky.
Proc bys nemohla 5 let otehotnet?
Ja mam syna, ktery je na tom zdravotne tak, jak je… Co ja bych dala za jeho zdravi. Hezky vztah muzes mit i se synem (nejen s dcerou).
Navic v budoucnu treba bude jina situace a pripadne planovane 3. mimco muze byt dcera.

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 25.12.16 23:19

Mám syna a čekám druhého chlapečka :srdce: a nevadí mi, že jednou budu jen tchyně :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >