Reklama

Nějak moc necítím emoce vůči manželovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 12:48
Nějak moc necítím emoce vůči manželovi

Vždy jsem si s jednou kamaradkou dělala srandu, že každý je prvních pár měsíců „ten pravý“ a bohužel u mne se to přehouplo z puberty a mládí až do dospělosti, do manželství, kdy máme dítě. Jednoduše mne manžel už nebere. Tak jako mne po cca roce vztahu přestal „brát“ každý. Prostě mne nevzrušuje, nemám ani nijak pocit vřelé lásky vůči němu, nemám potřebu se dotýkat. Často si stěžuje že nikdy nepříjdu se jen tak pomazlit ze své vlastní iniciativy. nepříjdu se přitulit, nezavolám jen tak během dne, že ho miluji. nic jsme si neudělali, je to úžasný muž, skvélý tatka, postara se, zajistí plno věcí, miluje mne a dává mi to najevo, ale já prostě tu lásku, náklonnost, potřebu se dotýkat, pusinkovat, objímat… to vše cítím jen vůči dceři. prostě u mne se zatím v každém vztahu stalo to (a to těch vztahů bylo 5), že každý na začátku super, ale pak to zevšední a přijde mi, že už žádné emoce necítím. jsme manželé, máme mimimnko a další máme v plánu, takže nehodlám nic měnit, jen si někdy říkám, jestli jsem úplně normální… dceru bych láskou snědla, ale jeho… spíš mám k němu kamarádský vztah.
máte to někdo taky tak?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 05.09.18 12:54

Ne. S nikým jsem to takhle neměla. Je to na psychologa pro Tebe, máš něco špatně v hlavě. Můžeš tím hodně ztratit.

I to, že bys dceru „láskou snědla“ není dobře, protože se citově na ní vyčerpáváš, a pak nezbývá na manžela. Chce to rovnováhu.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 05.09.18 12:58

Jsi emocionálně vykastrovaná vůči manželovi, protože všechny své emociální předpoklady jsi beze zbytku využila ve prospěch mateřství. Ale neboj, potřeba posilovat citové pouto k manželovi budeš posilovat v době, až bude hnízdo opuštěné.

růžový achát
Závislačka 4234 příspěvků 05.09.18 13:00

Tak to jsi podle mně šťastná žena :P . Asi prostě patříš mezi lidi co se snadno zamilovávají a i opačně. Netrap se tím a užívej si tu manželovo náklonost. Občas ho obejmi a dej mu alespoň pusu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:01
@Anonymní píše:
Vždy jsem si s jednou kamaradkou dělala srandu, že každý je prvních pár měsíců „ten pravý“ a bohužel u mne se to přehouplo z puberty a mládí až do dospělosti, do manželství, kdy máme dítě. Jednoduše mne manžel už nebere. Tak jako mne po cca roce vztahu přestal „brát“ každý. Prostě mne nevzrušuje, nemám ani nijak pocit vřelé lásky vůči němu, nemám potřebu se dotýkat. Často si stěžuje že nikdy nepříjdu se jen tak pomazlit ze své vlastní iniciativy. nepříjdu se přitulit, nezavolám jen tak během dne, že ho miluji. nic jsme si neudělali, je to úžasný muž, skvélý tatka, postara se, zajistí plno věcí, miluje mne a dává mi to najevo, ale já prostě tu lásku, náklonnost, potřebu se dotýkat, pusinkovat, objímat… to vše cítím jen vůči dceři. prostě u mne se zatím v každém vztahu stalo to (a to těch vztahů bylo 5), že každý na začátku super, ale pak to zevšední a přijde mi, že už žádné emoce necítím. jsme manželé, máme mimimnko a další máme v plánu, takže nehodlám nic měnit, jen si někdy říkám, jestli jsem úplně normální… dceru bych láskou snědla, ale jeho… spíš mám k němu kamarádský vztah.
máte to někdo taky tak?

Jo… Já tohle měla po 2l.vztahu. úplně to samé jako ty. Vztah jsem z me strany ukončila. Nikam dál to nevedlo ani se nic nezlepšilo. Anonym P.

růžový achát
Závislačka 4234 příspěvků 05.09.18 13:01
@LaPaloma píše:
Ne. S nikým jsem to takhle neměla. Je to na psychologa pro Tebe, máš něco špatně v hlavě. Můžeš tím hodně ztratit.I to, že bys dceru „láskou snědla“ není dobře, protože se citově na ní vyčerpáváš, a pak nezbývá na manžela. Chce to rovnováhu.
:roll:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 05.09.18 13:02
@Anonymní píše:
máte to někdo taky tak?
Jo… Já tohle měla po 2l.vztahu. úplně to samé jako ty. Vztah jsem z me strany ukončila. Nikam dál to nevedlo ani se nic nezlepšilo.
@Božislava píše:
Jsi emocionálně vykastrovaná vůči manželovi, protože všechny své emociální předpoklady jsi beze zbytku využila ve prospěch mateřství. Ale neboj, potřeba posilovat citové pouto k manželovi budeš posilovat v době, až bude hnízdo opuštěné.

Emocionálně vykastrovana… Hustý slovo :lol:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 05.09.18 13:04
@Božislava píše:

To už je pozdě. Její muž poznal, že je na druhé koleji už teď. Nebude na ní čekat 20 let, až bude starší, apod., aby si s ní užil. On chce užívat teď a s mladou.
Chlap chvíli přehlížení vydrží, ale ozve se to a dluhy si vybere jinde. Většina, aspoň těch, co mají na to si něco najít, nebude čekat tolik let než děti odrostou, aby si s hormůnů zbavenou ženštinou něco užili. Takových je málo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:11

Docela me tohle tema překvapilo. Já se teď totiž cítím jako Vy.. Taková emočně prostá vůči manželovi. A je to asi opravdu tím, že tu vsechnu lásku dávám synovi. Ten mi přijde naprosto dokonalý, úžasný, k zulíbání. Je strasne hodné dítě. Bezpodmínečně ho celým svým :srdce: miluji. Manžel je skvělý muž, ale nemá v sobě tu naivitu dítěte a prostě jako by se moje city přemýstily na dítě. Asi to budu muset řešit a od syna se nejak začít odprošťovat. Chodí už do školky, ale bude to chtít s manželem nejaky cas jen na sebe. A to ted dlouho nebyl…Díky za tuhle diskusi.

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 05.09.18 13:14

Je zamilovanost a je láska. To první se hodí pro těch prvních pár měsíců, nanejvýš rok. To druhé na zbytek života, ale narozdíl od hormonů to není často tak nápadné a je třeba na tom makat. Uvědomovat si to, hledat to a oceňovat to.

Vidíš svého muže jako úžasného chlapa a tátu, od toho můžeš začít. Chceš s ním být - to taky není samo sebou.

Taky mám za sebou období, když jsem si říkala, že snad vůbec nemiluju, ta intenzita chybrls… Stačilo hrábnout trochu hlouběji. A pomáhalo slyšet vyprávět o cizích potížích v partnerství - člověk si pak uvědomí, co má.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 05.09.18 13:26

Ne nemam. Po 10 letech a dvou detech i v dobe miminkovskych let sveho muze nade vse miluji. Nikdy na druhe koleji nebyl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:29

Mám to se svým mužem podobně. Jsme spolu 8 let, jedno dítě. Dceru miluju a všechno, ale že bych na ní byla upnutá to asi nejsem. Tak nějak normál. Spíš nemám potřebu na manžela sahat pořád, pusinkovat se. Večer sedíme u telky každý na své straně. Když ale třeba stojí u kuchyňské linky a já jdu kolem tak ho pohladím po zádech…Ovšem není v tom erotično nebo něco. Mě to v podstatě moc nevadí, manželovi asi trochu ano. Ale já ho miluji, nechci ho nikdy opustit, podvést nic :srdce: …Jen se ten vztah tak nějak posunul do téhle roviny :nevim: Asi teda neporadím co s tím, já se občas chytnu za nos a dopřeju mu nějaké objetí, ale dělám to né pocitově, ale spíš že vím že bych měla aby nebyl smutný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:38

Taky to tak teď mám… lásku dávám dítěti, s ním blbnu, směju se.. s manželem to není tak bezprostřední. ale už před dítětem jsem do něj nebyla vyloženě zamilovaná, jsme spolu hodně let. a myslím že je to běžné. navíc píšeš, že jsi to měla ve všech vztazích.. pochybuju že někomu vydrží zamilovanost v dlouholetém vztahu, tam už jde o jiné hodnoty.

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 05.09.18 13:42

Zakladatelko, uz jsi nekdy pocitila strach, ze bys o muze (kterehokoliv muze i z predchozich vztahu a z jakehokoliv duvodu) mohla prijit?

kve-tinka
Závislačka 4360 příspěvků 7 inzerátů 05.09.18 13:47

To ma muj exmanzel.....stale nas zeny meni :roll: jak opadne zamilovanost je konec. Neumi/nechce vytvaret hodnoty,vzpomin­ky,vztah.
Ja uz jsem zalecena a se synem a novym partnerem zijeme spokojene treti rokem. On stale strida a dela si zarezy. :nevim:
Ty se snaz a bud dobra manzelka :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >