Nějaká maminka s kočárkem Babysing xgo?

20
4.1.21 13:27

Nějaká maminka s kočárkem Babysing xgo?

Zdravím všechny maminky,
najde se nějaká maminka, která jezdí a kočárkem Babysing xgo new? Tento kočárek jezdíme deset měsíců a od začátku nám neskutečně vrže plastová konstrukce. Pátrání po tom, zda se v našem případě jedná o vadný kus nebo je to u tohoto typu kočárku standart. Jsem z toho zoufalá a na reklamaci to není vzhledem k tomu, že na funkci kočárku vrzání nemá vliv. Moc děkuji za případné reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1237
4.1.21 13:39

Ahoj jáho ještě nemám doma, ale už mám zaplacenou zálohu. Určitě zkus vyreklamovat a jinak jsi spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 13:53
@Petkaelik píše:
Ahoj jáho ještě nemám doma, ale už mám zaplacenou zálohu. Určitě zkus vyreklamovat a jinak jsi spokojená?

Právě konstrukci už mi jednou vyměnili a po dvou procházkách zase vrže. Teď jsem se pokoušela vyreklamovat, ale bohužel to nepůjde, protože kočárek ji jinak funkční. Vzhledově moc pěkný, ale je hodně těžký, přední kolečka se zasekavaji i při menší nerovnosti. Mám kočárek po prvním dítěti a celkově se nedá srovnat. Nedokážu si představit, že s ním mám ještě 2 roky jezdit. Vzhledem k vrzání je bohužel pro mě neprodejný. Chtěla bych napsat, že jsem měla smůlu na vadný kus, ale konstrukci mám už druhou a po 2 jízdách vrže zase :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
4.1.21 13:54

@Malli a nešlo by tam na ty čepy tě konstrukce nanést mazivo? Dře se to na sucho mohlo by to dát pokoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 13:58
@JiříkMazlík píše:
@Malli a nešlo by tam na ty čepy tě konstrukce nanést mazivo? Dře se to na sucho mohlo by to dát pokoj

Bohužel, konstrukce je celá zaplastovana, takže ani není nanést kam. A vyloženě vrže pracování těch plastů. Když třeba zatančím nebo chci přejet nerovnost. :zed:

Příspěvek upraven 04.01.21 v 14:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
4.1.21 13:59

@Malli jaj tak to se začínám bát, je to čínský výrobek, nám se s manželem zdál na prodejně kvalitně zpracovaný. Nám vrzal i Švedský kočár po půl roce používání, manžel ho promazal a zase vše ok. Možná zkusit nějaký servis jestli neporadí čím to je a jak se toho zbavit. Koupila jsme tu dvojkombinaci za 10tis, tak to beru tak, že od odvozím mimčo v hluboké korbě a sporťák pak koupím samostatně. Moc se mi tenhle líbil a přišel mi praktický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
4.1.21 14:02

@Malli no tak ty plastové kryty pokud je manžel alespoň trochu technický tip jsou na nějaký šroubek sundat a namazat. Je blbý když je to pro mimčo tak naslepo stříkat všude olej 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
4.1.21 14:04

Škoda že jsi z druhého konce republiky být to blíž tak bych se stavil a za pár minut by byl kočárek ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 14:05
@JiříkMazlík píše:
@Malli no tak ty plastové kryty pokud je manžel alespoň trochu technický tip jsou na nějaký šroubek sundat a namazat. Je blbý když je to pro mimčo tak naslepo stříkat všude olej 😏

Jo ono to sundat půjde, ale pokud budu chtít reklamovat, tak mi řeknou, že jsme závadu zavinili my. No ale asi nám nic jiného nezbude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 14:08
@Petkaelik píše:
@Malli jaj tak to se začínám bát, je to čínský výrobek, nám se s manželem zdál na prodejně kvalitně zpracovaný. Nám vrzal i Švedský kočár po půl roce používání, manžel ho promazal a zase vše ok. Možná zkusit nějaký servis jestli neporadí čím to je a jak se toho zbavit. Koupila jsme tu dvojkombinaci za 10tis, tak to beru tak, že od odvozím mimčo v hluboké korbě a sporťák pak koupím samostatně. Moc se mi tenhle líbil a přišel mi praktický.

Já ho koupila za 14 tis. s tím, že pak koupím ještě nějaký golf do auta…mám po synovy Andor Nemo za 11 a konstrukce je naprosto v pořádku i po 3 letech ježdění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 14:09
@Malli píše:
Já ho koupila za 14 tis. s tím, že pak koupím ještě nějaký golf do auta…mám po synovy Andor Nemo za 11 a konstrukce je naprosto v pořádku i po 3 letech ježdění.

No a nehledě na to, že ho prostě vrzajici neprodam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
4.1.21 14:14
@Malli píše:

No a nehledě na to, že ho prostě vrzajici neprodam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
4.1.21 14:15
@Malli píše:
Jo ono to sundat půjde, ale pokud budu chtít reklamovat, tak mi řeknou, že jsme závadu zavinili my. No ale asi nám nic jiného nezbude.

No tak jde o to jestli ho chceš reklamovat? Zkusit to můžeš a pokud ti to neuznají tak hold doma namazat a nebo pokud je vše jinak ok tak po tom co jsi měla za pakarnu se zárukou bych ho raději rozebral a namazal ono i plastové pohyblivé spoje potřebují své mazivo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
4.1.21 14:23

@Malli no tak to jsem taky nalítla prý sleva 50% :) jsem zvědavá jestli to budu řešit taky, ale asi ano. Mám ještě sporták Emaljunga po dceři a golfky Elodie s těmi jsem jezdila i celou zimu. Jestli to není důvod k reklamaci, tak fakt asi zkuste ty krytky odstranit a promazat. Jsem zvědavá jestli se ještě někdo s vlastní zkušeností ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
4.1.21 14:41

@Petkaelik že bych začal vyrábět spreje na mazání kočárku :lol: to by byl byznys :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat