Nějaká maminka z Prahy 2 nebo 3?

2.8.20 22:40

Nějaká maminka z Prahy 2 nebo 3?

Ahoj, je tu nějaká maminka ideálně z Prahy 2 nebo 3 (bydlím u Jiřího z Poděbrad), co má dítko kolem 4 let a ráda by občas zašla s dětmi na hřiště a se mnou na pokec? ???? Je mi 33 a mám 4letého syna. Nemám tady žádnou kamarádku a syn je hodně společenský, rád si hraje s dětmi. Tak pokud jsi na tom podobně, ozvi se ;) Prosím žádné bioženy, lesany apod., jsem normální ženská, co nebere homeopatika, nešišlá na děti a syna má řádně očkovaného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
2.8.20 22:55
@skyewillowe píše:
Ahoj, je tu nějaká maminka ideálně z Prahy 2 nebo 3 (bydlím u Jiřího z Poděbrad), co má dítko kolem 4 let a ráda by občas zašla s dětmi na hřiště a se mnou na pokec? ???? Je mi 33 a mám 4letého syna. Nemám tady žádnou kamarádku a syn je hodně společenský, rád si hraje s dětmi. Tak pokud jsi na tom podobně, ozvi se ;) Prosím žádné bioženy, lesany apod., jsem normální ženská, co nebere homeopatika, nešišlá na děti a syna má řádně očkovaného ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
3.8.20 06:44

Joooj, nemala by som, nemala… Nezvyknem sa starat do veci, do ktorych mi nic nie je, ale… Som normalna zenska, co berie homeopatika a dokonca ich cpe aj do syna (zatial teda riadne ockovaneho aj s nejakymi dobrovolnymi). A mam kamaratku, normalnu zensku, co dieta neockuje a div sa svete, normalne si rozumieme :mrgreen:

Moja ponta, bez urazky, bez takychto predsudkov sa budu kamosky hladat lepsie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 08:43
@jaia00 píše:
Joooj, nemala by som, nemala… Nezvyknem sa starat do veci, do ktorych mi nic nie je, ale… Som normalna zenska, co berie homeopatika a dokonca ich cpe aj do syna (zatial teda riadne ockovaneho aj s nejakymi dobrovolnymi). A mam kamaratku, normalnu zensku, co dieta neockuje a div sa svete, normalne si rozumieme :mrgreen:Moja ponta, bez urazky, bez takychto predsudkov sa budu kamosky hladat lepsie :kytka:

Já se znám, já bych nebyls schopná to poslouchat, protože to považuji za blbost. Radši se tomu vyhnu předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama