Nějaká maminka z Vysočiny, která se chce kamarádit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 27.04.18 20:38
Nějaká maminka z Vysočiny?co se chce kamarádit?

Ahoj JE tu nějaká maminka z Vysočiny? Která má miminko a cítí se osamocena a nemá v. okoli nikoho s kým by si povídala o mateřství? Moc bych byla ráda. :srdce:

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 27.04.18 20:40

Odkud z Vysočiny?

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 28.04.18 07:12

@Lekninka91 Žďár nad sázavou a vy? ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 28.04.18 07:20

@Mamaal to je daleko. Ja jsem prelom Vysocina/jizni Cechy. Mezi Pelhrimovem a Jindrichovym Hradcem

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 28.04.18 07:56

Tak to me mrzi, :( ale tak kdyby jste měla čas si občas aspoň popovídat třeba na fb pokud máte a máte zájem. ;)

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 28.04.18 12:18

Ahoj, četla jsem Tvůj příspěvek. Jsem také z Vysočiny, ale od Velkého Meziříčí. Manžel má ve Žďáru soukromý obchod, občas tam jezdíme.
Bydlíme na samotě, tak nemám moc příležitostí seznámit se s jinými maminkami. Mám sice kamarádky, ale ty už pracují, takže jsou už jinak vytížené a mají jiné starosti. Já jsem ještě doma na mateřské s dvouletým chlapečkem a čtyřletou holčičkou, jinak ostatní už jsou školou povinní. Kdybys chtěla, tak si můžeme někdy napsat přes emimino nebo přes mail, facebook nemám. Třeba bychom se do budoucna mohly domluvit i na nějakém setkání, kdybys měla chuť a čas. Ráda budu s Tebou sdílet všechny radosti i starosti, které mateřství obnáší. Měj se pěkně a napiš.
Moc Tě zdraví Iva

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 28.04.18 20:17

Bystřice n. P.,dcera 6 let.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >