Nějaká maminka z Vysočiny, která se chce kamarádit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 27.04.18 20:38
Nějaká maminka z Vysočiny?co se chce kamarádit?

Ahoj JE tu nějaká maminka z Vysočiny? Která má miminko a cítí se osamocena a nemá v. okoli nikoho s kým by si povídala o mateřství? Moc bych byla ráda. :srdce:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10041 příspěvků 27.04.18 20:40

Odkud z Vysočiny?

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 28.04.18 07:12

@Lekninka91 Žďár nad sázavou a vy? ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10041 příspěvků 28.04.18 07:20

@Mamaal to je daleko. Ja jsem prelom Vysocina/jizni Cechy. Mezi Pelhrimovem a Jindrichovym Hradcem

Mamaal
Stálice 56 příspěvků 28.04.18 07:56

Tak to me mrzi, :( ale tak kdyby jste měla čas si občas aspoň popovídat třeba na fb pokud máte a máte zájem. ;)

s.y.p.t.a
Kecalka 481 příspěvků 28.04.18 12:18

Ahoj, četla jsem Tvůj příspěvek. Jsem také z Vysočiny, ale od Velkého Meziříčí. Manžel má ve Žďáru soukromý obchod, občas tam jezdíme.
Bydlíme na samotě, tak nemám moc příležitostí seznámit se s jinými maminkami. Mám sice kamarádky, ale ty už pracují, takže jsou už jinak vytížené a mají jiné starosti. Já jsem ještě doma na mateřské s dvouletým chlapečkem a čtyřletou holčičkou, jinak ostatní už jsou školou povinní. Kdybys chtěla, tak si můžeme někdy napsat přes emimino nebo přes mail, facebook nemám. Třeba bychom se do budoucna mohly domluvit i na nějakém setkání, kdybys měla chuť a čas. Ráda budu s Tebou sdílet všechny radosti i starosti, které mateřství obnáší. Měj se pěkně a napiš.
Moc Tě zdraví Iva

Marcelka146
Kelišová 5022 příspěvků 28.04.18 20:17

Bystřice n. P.,dcera 6 let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama