Nějaká maminka z Vysočiny, která se chce kamarádit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamaal
Stálice 54 příspěvků 27.04.18 20:38
Nějaká maminka z Vysočiny?co se chce kamarádit?

Ahoj JE tu nějaká maminka z Vysočiny? Která má miminko a cítí se osamocena a nemá v. okoli nikoho s kým by si povídala o mateřství? Moc bych byla ráda. :srdce:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9880 příspěvků 27.04.18 20:40

Odkud z Vysočiny?

Mamaal
Stálice 54 příspěvků 28.04.18 07:12

@Lekninka91 Žďár nad sázavou a vy? ;)

Lekninka91
Echt Kelišová 9880 příspěvků 28.04.18 07:20

@Mamaal to je daleko. Ja jsem prelom Vysocina/jizni Cechy. Mezi Pelhrimovem a Jindrichovym Hradcem

Mamaal
Stálice 54 příspěvků 28.04.18 07:56

Tak to me mrzi, :( ale tak kdyby jste měla čas si občas aspoň popovídat třeba na fb pokud máte a máte zájem. ;)

s.y.p.t.a
Kecalka 431 příspěvků 28.04.18 12:18

Ahoj, četla jsem Tvůj příspěvek. Jsem také z Vysočiny, ale od Velkého Meziříčí. Manžel má ve Žďáru soukromý obchod, občas tam jezdíme.
Bydlíme na samotě, tak nemám moc příležitostí seznámit se s jinými maminkami. Mám sice kamarádky, ale ty už pracují, takže jsou už jinak vytížené a mají jiné starosti. Já jsem ještě doma na mateřské s dvouletým chlapečkem a čtyřletou holčičkou, jinak ostatní už jsou školou povinní. Kdybys chtěla, tak si můžeme někdy napsat přes emimino nebo přes mail, facebook nemám. Třeba bychom se do budoucna mohly domluvit i na nějakém setkání, kdybys měla chuť a čas. Ráda budu s Tebou sdílet všechny radosti i starosti, které mateřství obnáší. Měj se pěkně a napiš.
Moc Tě zdraví Iva

Marcelka146
Závislačka 4982 příspěvků 28.04.18 20:17

Bystřice n. P.,dcera 6 let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama