Nějaká osvědčená metoda na zánět průdušek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 11:15
Nějaká osvědčená metoda na zánět průdušek?

Zdravím. Vyzkoušela jsem asi všechno. Od bylinkových čajů po teplé mléko s medem, máslem a žloutkem. Ale nic nepomáhá. Potřebuju se z toho do konce týdne dostat. Užívám co čtyři hodiny Robitussin Expectorans. Od včerejšího večera. V noci jsem tři hodiny kašlala a nemohla spát. Ráno byla trochu zasíplá.
Máte nějakou osvědčenou metodu? Děkuji.

Reakce:
Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 11:16

Rozhodně mi je líp než v neděli. Ale potřebuju to ze sebe odkašláváním dostat… :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 52180 příspěvků 26.09.18 11:17

Olejový zábal – na suchý kašel

Budeme potřebovat:

rostlinný olej
Postup:

Olej zahřejeme na teplotu těla a namočíme do něj starou plenu. Tu přiložíme na hrudník, případně i na záda, obvážeme další plenou a překryjeme ručníkem. Necháme působit půl hodiny až hodinu.
Toto jsem dělala vždy synovi…

pajisek90
Závislačka 2537 příspěvků 26.09.18 11:29

Olejový zábal.
Popřípadě nemáte doma inhalátor? Moje děti na průdušky trpí a vím,že ten jim pomáhá nejvíc

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 11:37

Tyhle kapky neber na noc, proto jsi kašlala! Na noc něco zklidnijiciho kašel třeba Tussin, ne vykaslavaci kapky - ty zvýší produkci hlenu a musis to vykaslat.

Jinak mne na rozjetý průdušky zabraly vždycky až antibiotika. Ale zkus ty zabaly.

Celina
Závislačka 3585 příspěvků 26.09.18 11:45

Recept od babičky : nakrájená cibule, zalít vařící vodou, přiklopit a nechat tak 10 minut vylouhovat. Osladit medem, vypít horké. Je to teda fujtajbl utrejch, ale skutečně funguje, vyzkoušeno generacemi. :mavam:

Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 13:08
@veria píše:
Tyhle kapky neber na noc, proto jsi kašlala! Na noc něco zklidnijiciho kašel třeba Tussin, ne vykaslavaci kapky - ty zvýší produkci hlenu a musis to vykaslat.Jinak mne na rozjetý průdušky zabraly vždycky až antibiotika. Ale zkus ty zabaly.

Muzu na noc například stoptussin?

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 13:27
@Eyeofthestorm píše:
Muzu na noc například stoptussin?

Ano, on je sice i vykaslavaci ale má i tu zklidňující složku. Já ho na noc dávám a pomáhá. Jen zklidňující je Tussin.

divine woman
Echt Kelišová 9138 příspěvků 26.09.18 13:31

Podepisuji se pod olejový zábal i utrejch z cibule. Mému dítěti vyléčilo průdušky sádlo z jezevce (mazat na hruď). Dá se sehnat od myslivců.

Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 26.09.18 13:51
@veria
@veria píše:
Ano, on je sice i vykaslavaci ale má i tu zklidňující složku. Já ho na noc dávám a pomáhá. Jen zklidňující je Tussin.

Za jak dlouho můžu Stoptussin po tom Robitussinu vzít? Mám ho brát ve čtyři hojný odpoledne. Když si ho vezmu třeba v devět, tak by to bylo v pohodě, ne?

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 14:19

@Eyeofthestorm myslím ze Jo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >