Reklama

Nějaká osvědčená metoda na zánět průdušek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 26.09.18 11:15
Nějaká osvědčená metoda na zánět průdušek?

Zdravím. Vyzkoušela jsem asi všechno. Od bylinkových čajů po teplé mléko s medem, máslem a žloutkem. Ale nic nepomáhá. Potřebuju se z toho do konce týdne dostat. Užívám co čtyři hodiny Robitussin Expectorans. Od včerejšího večera. V noci jsem tři hodiny kašlala a nemohla spát. Ráno byla trochu zasíplá.
Máte nějakou osvědčenou metodu? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 26.09.18 11:16

Rozhodně mi je líp než v neděli. Ale potřebuju to ze sebe odkašláváním dostat… :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 51917 příspěvků 26.09.18 11:17

Olejový zábal – na suchý kašel

Budeme potřebovat:

rostlinný olej
Postup:

Olej zahřejeme na teplotu těla a namočíme do něj starou plenu. Tu přiložíme na hrudník, případně i na záda, obvážeme další plenou a překryjeme ručníkem. Necháme působit půl hodiny až hodinu.
Toto jsem dělala vždy synovi…

pajisek90
Závislačka 2511 příspěvků 26.09.18 11:29

Olejový zábal.
Popřípadě nemáte doma inhalátor? Moje děti na průdušky trpí a vím,že ten jim pomáhá nejvíc

veria
Generální žvanilka 23383 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 11:37

Tyhle kapky neber na noc, proto jsi kašlala! Na noc něco zklidnijiciho kašel třeba Tussin, ne vykaslavaci kapky - ty zvýší produkci hlenu a musis to vykaslat.

Jinak mne na rozjetý průdušky zabraly vždycky až antibiotika. Ale zkus ty zabaly.

Celina
Závislačka 3045 příspěvků 26.09.18 11:45

Recept od babičky : nakrájená cibule, zalít vařící vodou, přiklopit a nechat tak 10 minut vylouhovat. Osladit medem, vypít horké. Je to teda fujtajbl utrejch, ale skutečně funguje, vyzkoušeno generacemi. :mavam:

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 26.09.18 13:08
@veria píše:
Tyhle kapky neber na noc, proto jsi kašlala! Na noc něco zklidnijiciho kašel třeba Tussin, ne vykaslavaci kapky - ty zvýší produkci hlenu a musis to vykaslat.Jinak mne na rozjetý průdušky zabraly vždycky až antibiotika. Ale zkus ty zabaly.

Muzu na noc například stoptussin?

veria
Generální žvanilka 23383 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 13:27
@Eyeofthestorm píše:
Muzu na noc například stoptussin?

Ano, on je sice i vykaslavaci ale má i tu zklidňující složku. Já ho na noc dávám a pomáhá. Jen zklidňující je Tussin.

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 26.09.18 13:31

Podepisuji se pod olejový zábal i utrejch z cibule. Mému dítěti vyléčilo průdušky sádlo z jezevce (mazat na hruď). Dá se sehnat od myslivců.

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 26.09.18 13:51
@veria
@veria píše:
Ano, on je sice i vykaslavaci ale má i tu zklidňující složku. Já ho na noc dávám a pomáhá. Jen zklidňující je Tussin.

Za jak dlouho můžu Stoptussin po tom Robitussinu vzít? Mám ho brát ve čtyři hojný odpoledne. Když si ho vezmu třeba v devět, tak by to bylo v pohodě, ne?

veria
Generální žvanilka 23383 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 14:19

@Eyeofthestorm myslím ze Jo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >