Nějaká snažilka z okolí Trutnova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 23.09.18 13:01
Nějaká snažilka z okoli Trutnova

Ahoj je tu nějaká snažilka o mimi z okoli Trutnova? Ja bydlim kousek od Dvora Králové a tenhle měsíc jsme se začali. Hledám nějakou kamarádku na psaní a sdílení dojmu a nedockavosti na testovani :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 09:36

Ahoj, Já :D
Už to nějako řešíš na gynde? 8o

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 11.10.18 11:29

@Marketka.alka ahoj snazime ted druhy mesic po 7 měsíční pauze pred 2krat tehu ale bohuzes i 2krat revize. Takze ted tech 7 mesicu jsme litali po ruznych vysetreni. A od zari mame dovoleno se zase snazit. Minuli mesic nic tak doufame ze tenhle mesic se zadari :lol: a co ty?

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 14.10.18 14:20

S bývalým přítelem 2 roky snažení (zaplať pánbůh) a s nynejsim rok a půl. Zatím jsme podstoupili spermiogram a ten je v pořádku.. u mě jen folikulometrii. Gynekolog nás chce hned poslat na IUI ale já se pořád snažím tomu dát naději že to přijde přirozenou cestou. Ke komu chodis na gyndu? Jsi tam spokojená? Já doufala že mi udělá nějaké vyšetření aby se přišlo na to v čem je problém. Co si budeme umělý oplodnění není zadarmo. A nemůžeme si dovolit vyčerpat veškeré peníze co by se hodili spíše potom. :roll:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 14.10.18 14:22

Jinak s tím nezdarem u vás je mi to lito. :srdce: :hug:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 14.10.18 14:42

@Marketka.alka ja chodim na gyndu do Dvora Králové a jsem spokojena. Po těch 2 nezdarech mě muj dr. Fakt hnal na veskera vyšetření. Teď říkal že tomu zkusíme dat tak pul roku a když by se nezadarilo pošle nás do Centra. A když se zadaří a plod by přežil vic jak 12tt bude mě víc hlídat a kdyby vic jak 12tt nepřežil hnal by nas do Centra hned. Taky doufame že se zadaří přirozeně.

A proč vás chce hned hnat na IUI? :nevim:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 01:44

Já nevím, říkala jsem mu že moje mamka měla mě v 17ti a o druhé ve 23 přišla a od té doby už nemohla mít děti (zakrnene vejcovody).. Aby to vzal trochu v potaz a nic. Já chodím tady k Minářoj a je taky že Dvora a je skvělej. Můžu s ním mluvit o všem ale v tomhle mě trochu štve.

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 15.10.18 04:48

Ja chodim k Šujakoj a nemůžu si na něj ztěžovat. Je fakt skvělé a ja jsem snim spokojená.

Lilka1
Povídálka 43 příspěvků 03.11.18 19:22

Ahojky holčičky :kytka: je mi 27 let Také se snažíme o miminko ale zatím jen chvilku … Asi 3. měsíc Dělala jsem si ovu testy ale nevěděla jestli tomu veřit tak jsem teď chodila na gyndu a doktorka mi dělala folikulometrii tak mi potvrdila že jsem ovulaci měla teď v úterý (30.10) Snažili jsme se v neděli 28.10, 30.10 a 31.10 tak se snad zadařilo ale moc tomu nevěřím …tak uvidím :lol: Už se nemůžu dočkat až si budu moct udělat TT :dance: 12.11 bych měla dostat MS Všem snažilkám držím pěstičky :lol: :mavam: :kytka:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 03.11.18 20:08

@Lilka1 ahoj a vítej. :) moc držím palečky aby to vyšlo ;)

Lilka1
Povídálka 43 příspěvků 03.11.18 20:14

@Vladka23
Jee děkuji moc také přeji moc stěstíčka :kytka:
Už abych si mohla udělat TT :think: :dance:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 03.11.18 21:00

@Lilka1 neboj ono to utece :lol: :lol: ja teď čekám až mi skončí Ms a budem se moct zase znasit a snad už se zadaří konečně :dance:

Lilka1
Povídálka 43 příspěvků 03.11.18 21:35

@Vladka23
Jasný :lol: :dance: já si spis myslím že to dostanu takže také budeme pokračovat ve snažení Člověk který si to přeje tak to nejde a kteří nechtějí otěhotní hned
ZÁKON SCHVÁLNOSTI :D

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 04.11.18 05:20

@Lilka1 jj to máš pravdu je to se vším bohužel :( ale ono se to určitě zadaří brzo :potlesk:

Lilka1
Povídálka 43 příspěvků 04.11.18 10:56

@Vladka23
JoJo musí :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >