Reklama

Nějaká snažilka z okolí Trutnova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 23.09.18 13:01
Nějaká snažilka z okoli Trutnova

Ahoj je tu nějaká snažilka o mimi z okoli Trutnova? Ja bydlim kousek od Dvora Králové a tenhle měsíc jsme se začali. Hledám nějakou kamarádku na psaní a sdílení dojmu a nedockavosti na testovani :lol: :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 09:36

Ahoj, Já :D
Už to nějako řešíš na gynde? 8o

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 11.10.18 11:29

@Marketka.alka ahoj snazime ted druhy mesic po 7 měsíční pauze pred 2krat tehu ale bohuzes i 2krat revize. Takze ted tech 7 mesicu jsme litali po ruznych vysetreni. A od zari mame dovoleno se zase snazit. Minuli mesic nic tak doufame ze tenhle mesic se zadari :lol: a co ty?

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 14.10.18 14:20

S bývalým přítelem 2 roky snažení (zaplať pánbůh) a s nynejsim rok a půl. Zatím jsme podstoupili spermiogram a ten je v pořádku.. u mě jen folikulometrii. Gynekolog nás chce hned poslat na IUI ale já se pořád snažím tomu dát naději že to přijde přirozenou cestou. Ke komu chodis na gyndu? Jsi tam spokojená? Já doufala že mi udělá nějaké vyšetření aby se přišlo na to v čem je problém. Co si budeme umělý oplodnění není zadarmo. A nemůžeme si dovolit vyčerpat veškeré peníze co by se hodili spíše potom. :roll:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 14.10.18 14:22

Jinak s tím nezdarem u vás je mi to lito. :srdce: :hug:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 14.10.18 14:42

@Marketka.alka ja chodim na gyndu do Dvora Králové a jsem spokojena. Po těch 2 nezdarech mě muj dr. Fakt hnal na veskera vyšetření. Teď říkal že tomu zkusíme dat tak pul roku a když by se nezadarilo pošle nás do Centra. A když se zadaří a plod by přežil vic jak 12tt bude mě víc hlídat a kdyby vic jak 12tt nepřežil hnal by nas do Centra hned. Taky doufame že se zadaří přirozeně.

A proč vás chce hned hnat na IUI? :nevim:

Marketka.alka
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 01:44

Já nevím, říkala jsem mu že moje mamka měla mě v 17ti a o druhé ve 23 přišla a od té doby už nemohla mít děti (zakrnene vejcovody).. Aby to vzal trochu v potaz a nic. Já chodím tady k Minářoj a je taky že Dvora a je skvělej. Můžu s ním mluvit o všem ale v tomhle mě trochu štve.

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 15.10.18 04:48

Ja chodim k Šujakoj a nemůžu si na něj ztěžovat. Je fakt skvělé a ja jsem snim spokojená.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >