Reklama

Nějaké pilulky na energii? Nemyslím drogy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 17:32
Nějaké pilulky na energii? Nemyslím drogy:-)

Zdravím. Poslední dobou toho hodně dělám a když spím, tak si neodpočinu a jsem straaašně unavená. Káva nezabírá a já bych potřebovala aspoň něco na energii :) Nemyslím samozřejmě drogy :mrgreen:
Každopádně jestli znáte nějaké dobré pilulky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3578 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 17:39

https://www.klubzdravi.cz/…ergy-complex?…
Ale pamatujte, tě čím víc budeš tělo jakkoli bičovat k výkonu, tím větší může být pád. Zkus si nastavit soankovy režim. Tzn. Alespoň dva měsíce ve stejný čas ulehnout do postele, nevadí, že se ti nechce spat- budeš v klidu a tichu. A ve stejný čas vstávat. Nevadí, že si někdy můžeš prispat. Do postele a z postele ve stejný čas. Mělo by se ti zklidnit tělo, zlepšit spánek. Opravdu zkus na tom zapracovat, ať neskončis s nějakým celkovým kolapsem. Či vyhořením. Či depresi.

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 05.10.18 17:40

Já začala brát vitamin b12 a i když je to možná autosugesce, cítím se lépe :) Co se týče různých redbullů, pilulek, co ti mají dodat boost, tak tomu se vyhýbám, pokud to opravdu není jeden výjimečný večer. Přijde mi, že už jen potřeba nějakého dlouhodobějšího užívání nakopávačů ukazuje na to, že něco není v pořádku, a je třeba to řešit.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4843 příspěvků 05.10.18 17:42

@Halamka To je nejaky zvlastni rezim? Ja to tak delam porad, kazdy den… :D
Je fakt, ze zadne pilulky na energii nepotrebuju…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 05.10.18 17:53

@Halamka
Taky to dělám pořád a nepomáhá to. To zakladatelce taky moc nepomůžu, jen se přidávám s problémem. Usínám i v práci, jakmile si lehnu, do minuty spím.

Halamka
Závislačka 3578 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 17:59

@Lenka_Hal nevím, zda zvláštní, ale poradil mi ho neurolog, když jsem měla problémy.
@Paralenka červená chápu, ale pro zakladatelku by to mohl být dobrý začátek k nějakému režimu, kde je vyvážený odpočinek s prací. Také usínám, jakmile uvedu tělo do vodorovné polohy, ale od toho je právě ten pevně daný čas. Mimo něj by spát neměla.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 05.10.18 18:07

@Halamka
Mimo něj si lehám výjimečně :)

arada
Extra třída :D 12712 příspěvků 05.10.18 19:21

Zajímavé téma. Mám veký problém se spaním. Je jedno v kolik jdu spát. Snažím se chodit ve stejný čas, ale usínám různě. Často mi trvá tři i více hodin než usnu a pak se třeba každou hodinu budím. Spím 4-5 hodin. Jsem vlastně hned když vstanu unavená. Chodím spát po obědě, to dám hodinu, někdy dvě. Když zkusím nejít odpoledne spát, večer usínám ještě hůř. Pak přijde den, kdy ho téměř celý prospím.

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 05.10.18 19:32

Ahoj, zkus hořčík, ten docela pomáhá. :mavam:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 05.10.18 19:42

Krome toho pravidelneho chozeni spat, asi zrevidovat jidelnicek, dostatek bilkovin a primerene sacharidua tuku a zkusit to prekonat a cvicit, rychle se projit, zabehat si…casem si zvyknes a ozijes…pokud jsi moc unavena, ze uz ani chuzi nezvladnes,zalezt do postele a spat…ovsem pokud te doma po praci ceka druha smena, tak jedine rychle cukry…

Stevia
Závislačka 3576 příspěvků 05.10.18 20:12

Jako,ze bych i o víkendu vstávala v 5 jo? Tak tedy ani náhodou :mrgreen:

tulipán
Závislačka 2994 příspěvků 05.10.18 20:51

Nekde jsem ted cetla, ze nekomu pomhlo na zvyseni energie uzivani volne dostupneho Q10. Muzes zkusit.

řeřicha
Kecalka 286 příspěvků 05.10.18 21:12

@arada Takhle to mám, když „nevypnu“ hlavu. Doporučuji jogu každý večer, soustředit se na dech, tělo. Uklidnit mysl.

arada
Extra třída :D 12712 příspěvků 05.10.18 21:18
@řeřicha píše:
@arada Takhle to mám, když „nevypnu“ hlavu. Doporučuji jogu každý večer, soustředit se na dech, tělo. Uklidnit mysl.

Joga mě láká od mládí, ale pokaždé, když jsem ji zkoušela, asi jsem dělala něco špatně. K mé smůle namám nikde možnost chodit na nějaké cvičení, tady v okolí nic není. Zkusím pohledat něco na netu.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4843 příspěvků 05.10.18 21:44
@řeřicha píše:
@arada Takhle to mám, když „nevypnu“ hlavu. Doporučuji jogu každý večer, soustředit se na dech, tělo. Uklidnit mysl.

Na to je prave ten horcik idealni…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >