Máte nějaké rady, jak počít holčičku?

Anonymní
14.6.20 20:05

Nějaké rady, jak počít holčičku?

Ahoj asi se vám budu zdát praštěný, ale moc bych si přál mít holčičku…Tak různě koukám a hledám nějaké fígly jak na ni. Máte nějaké zkušeností nebo rady? Díky za každou novou…???? Mám přítelkyni a ta má z prvního manželství, dva kluky a sní sem počal taky kluka a rád bych holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3266
14.6.20 20:07

Rekni to svým spermiím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 20:16

Hele, chlap a všichni jeho kolegové mají jen holčičky, dělá tam už 10let a fakt ani jedna holčička. Mají to tak kvůli práci. Dělají u antén a telekomunikací. Nicméně je to dost specifické místo, takže ti to asi nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
3595
14.6.20 20:17
@Anonymní píše:
Hele, chlap a všichni jeho kolegové mají jen holčičky, dělá tam už 10let a fakt ani jedna holčička. Mají to tak kvůli práci. Dělají u antén a telekomunikací. Nicméně je to dost specifické místo, takže ti to asi nepomůže.

Mají jen holčičky a fakt ani jedna holčička? :lol: tak jak teda? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7416
14.6.20 20:18

Prostě zkousej, dokud to ta buchta nebude. Doufám, že máš pěknou výplatu. Abys pak nezivil třeba 10 deticek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 20:19

@darekp jen holky, ani jeden kluk, sorry

• Nahlásit
  • Citovat
1509
14.6.20 20:19

Manžel si jako druhého přál kluka a tak taky všude studoval jak na to :mrgreen: máme krásnou holčičku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5154
14.6.20 20:40

Zkombinuj všechno dohromady, stáří krve, lunární kalendář, sude dny, sex před ovulační, strava chudá na vápník a bílkoviny. Šance tak 50%,ze to vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
14.6.20 20:46

Mně gynekoložka říkala styk den dva před ovulací. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1562
14.6.20 20:56

Prášek byl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
14.6.20 21:05
@Badboda píše:
Mně gynekoložka říkala styk den dva před ovulací. :nevim:

Vyměnila bych gynekolozku 8o copak jsou den dva před ovulací jen,, chlapecké,, spermie ve varlatech? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26341
14.6.20 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj asi se vám budu zdát praštěný, ale moc bych si přál mít holčičku…Tak různě koukám a hledám nějaké fígly jak na ni. Máte nějaké zkušeností nebo rady? Díky za každou novou…???? Mám přítelkyni a ta má z prvního manželství, dva kluky a sní sem počal taky kluka a rád bych holčičku.

Buď chceš dítě nebo ne. Žádný osvědčený fígl není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
14.6.20 21:15

@Badboda @mackA159 Já to slyšela taky takhle holka 2-3 dny před ovulací, den před nebo v den ovulace. Dýl přežijí čekat ty holčičí spermie :mrgreen:,ale trefit to :mavam: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
14.6.20 21:19
  1. Sníst citron, to je hnojivo pro holky. 2) Ohřát si ženské partie na příjemných čtyřicet stupňů. 3) V okamžiku početí být natočená směrem k jihu. :palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59615
14.6.20 22:11
@Anonymní píše:
:mrgreen: :lol: můžeš se modlit.. Osobně čekám 3.kluka.. Byt tebou, prostě se smirim s tím, že holka nebude..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama