Nějaké vitamíny na podporu sexuální touhy ?

Anonymní
14.11.18 10:52

Nějaké vitamíny na podporu sexuální touhy ?

Dobrý den, anonym kvůli ochraně manžela ;)
Manžel (63let), já (42let), začíná poslední dobou strácet zájem o sex. Nevíte o nějakých bylinkach, či vitamínech, které zlepší sexuální touhu. Nemyslím jako clavin či takové jednorázové. Ale spíš něco co se bere dlouhodobě, jako kotvičník třeba, něco s čím máte opravdu dobré zkušenosti. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Hroznej puberťák
14.11.18 10:55

Takhle mladej a už ztrácí zájem o sex? Kam to lidstvo spěje…

• Nahlásit
  • Citovat
805
14.11.18 10:57
@Anonymní píše:
Manžel (63let), já (42let), začíná poslední dobou strácet zájem o sex. Nevíte o nějakých bylinkach, či vitamínech, které zlepší sexuální touhu. Nemyslím jako clavin či takové jednorázové. Ale spíš něco co se bere dlouhodobě, jako kotvičník třeba, něco s čím máte opravdu dobré zkušenosti. Děkuju

Jestli jde o samotnou chuť na sex, tak se na to doporučuje Maca. Pak jsou na libido dobré španělské mušky. Ani jedno nemám osobně ozkoušené. Ale co se mě osvědčilo jsou parfemy s feromony, pracuji v obchodě s erotickými pomůckami a feromonum jsem nikdy moc nevěřila přišlo mi to jako blbost. S kolegyní jsme si je koupili. A za mě fungují na 100% ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27440
14.11.18 10:58
@Hroznej puberťák píše:
Takhle mladej a už ztrácí zájem o sex? Kam to lidstvo spěje…

Si snídal vtipnou kaši? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.18 11:01

Kotvičník ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
14.11.18 11:02
@micta píše:
Si snídal vtipnou kaši? :jazyk:

To bych napsal, že spolehlivě zabere mladší sousedka :jazyk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
946
14.11.18 11:12

Tak koho by vzrusovala taková stará větev, ze. Tady nepomůže uz ani svěcena voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 11:21

já tedy zatím nejsem v této věkové kategorii / 40 + / ale mohu za sebe říci, že kotvičník a dokonce ani v kombinaci spolu s testosteron boosterem na mě nezabraly ani trošku. Jakože nějaká chuť byla / ale ta je i bez toho /, ale v posteli tedy nic moc. Známá prodává preparáty na libido a výkonnsť na přírodní bázi / maca, kotvičník, carnitin, synephryne a podobně … /, byl jsem jí testerem a ani ty její přípravky mně na zvýšení libida nepomohly.

• Nahlásit
  • Citovat
5201
14.11.18 11:23

Byl manžel u doktora ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 11:26

@drewlet nene, nebyl :roll: , ale tak já to přikláním k věku .. proto bych to ráda zkusila řešit prvně nějakým doplňkem stravy ..

• Nahlásit
  • Citovat
20719
14.11.18 11:26

V 63 bych to neřešila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24631
14.11.18 11:31
@Anonymní píše:
@drewlet nene, nebyl :roll: , ale tak já to přikláním k věku .. proto bych to ráda zkusila řešit prvně nějakým doplňkem stravy ..

Myslím, že v 63 letech už nepomůže nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.18 11:46
@Anonymní píše:
Manžel (63let), já (42let), začíná poslední dobou strácet zájem o sex. Nevíte o nějakých bylinkach, či vitamínech, které zlepší sexuální touhu. Nemyslím jako clavin či takové jednorázové. Ale spíš něco co se bere dlouhodobě, jako kotvičník třeba, něco s čím máte opravdu dobré zkušenosti. Děkuju

Kombinace kotvičník (hormonální stimulace) a kustovnice (prokrvení).
K tomu dostatek pohybu, méně stresu a bude to cajk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5831
14.11.18 11:50

Anonymní, tvůj muž prostě zestárnul. :nevim: Tak to prostě je, už bych nečekala a ani nechtěla zázraky, čas reprodukce u něho skončil. Toto je prostě jeden z problémů v soužití se starším protějškem. Představ si to naopak. A tvého muže to trápí, nebo to už ani neřeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
14.11.18 12:07
@drewlet píše:
Byl manžel u doktora ?

Byl. Řekl mu "víš co, zajeď si do Pelhřimova… " :jazyk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...