Nějakou radu? Nebo už se zblázním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 06:54
Nějakou radu? Nebo už se zblázním

Ahoj :pankac: uz nevim jak to. zmenit..cca od cervna jsem chodila do prace kazdy den temer :roll: letní brigáda..vstavala jsem v 9..9:30 byla v praci a vracela se kolem pulnoci :zed: prvni 2 tydny v zari jsem byla u moře a pak mi zas zacal debilni rezim skoly..nikdy mi nedelalo problém vstavat..ale ted mam pocit ze umřu :lol: kazdej den se nemuzu vykopat az bych brecela za hodinku spanku..a to ted uz spim 8 hodin denne..driv mi stacilo 6 nebo i 4. Cely den jsem vyrizena.. :( uz nevim co s tim..furt bych jenom spala..unava je hlavně po ranu…nevite co s tim?

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10705 příspěvků 07.11.18 07:01

Nevim, co je „debilni rezim skoly,“ ale pokud mas vyraznou zmenu v rezimu, mozna potrebujes chvili na prenastaveni biologickych hodin.
Z fyzickych pricin by bylo dobre nechat zkontrolovat zelezo, vitamin D a stitnou zlazu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.11.18 07:19

Prosím tě, co budeš dělat, pokud budeš muset vstávat do práce ve 4. Taky to může být úplně obyčejná podzimní únava. Běž dřív spát a spi těch hodin třeba deset. A nebo to naopak zkus zkrátit, třeba jsi přespalá.

honzek86
Kecalka 226 příspěvků 07.11.18 07:26

Já jsem měl tyhle stavy v práci kvůli dětem :) celý ráno mi padala hlava a nic jsem neudělal. Vyřešil jsem to drcenou guaranou ;) je to životabudič jak sviňa a nedělá výkyvy. Každý ráno 1 lžičku zapitou džusem a bylo. Upzorňuju, že je to strašně hnusný.
Jinak teď to děláš líp. Spát 8 hodin ti určitě neuškodí. Předtím to bylo blbě.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 07.11.18 07:31

Možná spíš moc. Já spát osm hodin, tak jsem jak prastena lopatou

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 07:38

@Aduš8 vstavam sice jenom v 6 do skoly..v cca 13hod se z ni vracim a v 14hod uz jsem v práci do cca 21. Neboj, vim co je pracovat a nyt cely den na nohou :lol:

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 07:39

@Tichošlápek je to furt stejne, ldyz spim 8 i kdyz 4..nekdy kdyz mam volno v praci tak i vic a stejne furr unava. :zed:

Zwetta
Kecalka 433 příspěvků 6 inzerátů 07.11.18 07:41

@Anonymste
Zkus si zajít na krevní rozbor, možná ti chybí železo nebo hořčík nebo vitamin B, to vše je známka únavy.. Za to nic nedáš ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.11.18 08:04

@Anonymste já to měla od mých šestnácti stejně a taky jsem ve škole usínala při hodinách. Možná trošku vypnout, třeba jsi fakt přetažená. Jsi v zápřahu víc jak 12 hodin denně, to je hodně. Vzít si méně směn. Člověk potřebuje odpočívat i aktivně a na to máš asi těžko čas.

Hegy
Povídálka 35 příspěvků 07.11.18 08:04

Mám úúúúplně to samé, u mě je to změnou toho času…trvá mi vždy pár týdnů, než se tělo opět srovná.

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 09:18

@Aduš8 to bohuzel nejde..penize potrebuji ..vydelavam uz sama na sebe jediny jiny prijem jsou alimenty od otce coz jsou smesne 3000 to nemam ani na cesty do skoly :pocitac:

Anik
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 07.11.18 11:28

Seš přetažená, to je asi jasné. V tomto případě bych zrušila/odložila tu školu. Sice jsem vždy zastáncem toho školu si dodělat, že je to základ, ale když to nejde, tak to prostě nejde. Nebo podle času „debilního režimu školy“ jde o střední? Tak střední je ten základ nejzákladnější. Kdo ti pomáhá s dítkem? rodiče? nemohli by vypomoct ještě i trošku finančně, jen do maturity? Pokud se jedná o vejšku, tak bych ji přerušila.

@Anonymste píše:
@Aduš8 to bohuzel nejde..penize potrebuji ..vydelavam uz sama na sebe jediny jiny prijem jsou alimenty od otce coz jsou smesne 3000 to nemam ani na cesty do skoly :pocitac:

Anik
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 07.11.18 11:31

zpět. Už to chápu, to jsou alimenty na Tebe, ne na Tvoje dítě. Omlouvám se.

Tak jedině to řešit nějakými doplňky stravy, projít vyšetřením. Střední je potřeba dodělat, u vejšky už to tak dramatické není, ta jde i pak třeba dálkově apod.

Anonymste
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 12:39

@Anik :lol: :lol: :lol: jojo pak uz si to pochopila spravne..spise pujdu na krev jestli neco nezjistí :nevim: uz to trva delsi dobu.. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >