Nějaký dobrý psycholog nebo psychiatr v Ústeckém kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 15:07
Nějaký dobrý psycholog nebo psychiatr v Ústeckém kraji

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s psychologem nebo psychiatatrem v Ústeckém kraji. Bohužel se necítím už delší dobu dobře a pociťuje velké stavu úzkosti po narození syna. Už se cítím opravdu vyčerpaná.

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 08.01.19 20:40

Paní PhDr. Švecová, Kontakt: Lípová ulice 302/19, 415 01 Teplice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 20:45

@sediza Děkuji za kontakt. Máte s ní osobní zkušenost? Už dlouho dokládám návštěvu psychologa. Je tam prosím dlouho čekací doba?

sediza
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 08.01.19 20:50
@Anonymní píše:
@sediza Děkuji za kontakt. Máte s ní osobní zkušenost? Už dlouho dokládám návštěvu psychologa. Je tam prosím dlouho čekací doba?

Jednou jsem s ní byla konzultovat určitou věc. Potřebovala jsem pohled z jiné perspektivy, což se mi dostalo. Řekla bych, že pani je velmi empatická, milá a hlavně má nadhled. Nevim, jak dlouho se tam čeká. Mě myslim brala, že se ji uvolnilo místo, dřív.

Lucie.Kusa
Stálice 67 příspěvků 08.01.19 21:24

Dr. Štefan Čihák ,Teplice. Můžu doporučit. Po porodu mi dost pomohl. A hlavní je,že je odpůrce návykových léků, takže předepisuje pouze nenávykové :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 21:28

@Lucie.Kusa děkuji za kontakt… cítím, že potřebuji pomoct právě po narození syna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 12:58

Taky chodim k psycholozce, po narozeni dcery. Jen v Ostrave.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >