Nějaký hezký citát na obraz pro prarodiče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 15.01.17 22:12
Nějaký hezký citát na obraz??

Zdravíčko z, chci udělat radost prarodičům. Chci udělat z jejich fotky s malinkou obraz a přidat nějaký pěkný citát nejlépe český, ale nic mě nenapadá. Máte nějaký? Děkuji

Reakce:
Denina01
Kecalka 488 příspěvků 15.01.17 22:35
LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 15.01.17 22:39

Já, ale potřebuju na oba. Jak na pradědu tak prababičku. Budou na jednom obraze.

angelivanka84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 22:57

Ruce prarodičů jsou jako konejšivé pohlazení oblíbené přikrývky. Obklopují nás a zahřívají na duši i na srdci a při tom nás chrání před zimou a ostrými hranami světa.

Jedna babička
Závislačka 4456 příspěvků 20.01.17 09:10

Já bych dala pod fotku prarodičů s vnučkou tyto slova:
Důvod, proč je krásné být prarodiči: jméno vnučky

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >