Nějaký opravdu účinný povzbuzovák?

2.7.20 12:28

Nějaký opravdu účinný povzbuzovak?

Ahoj maminky, nevíte o nějakých tabletách, které opravdu fungují? Potřebuji dodat energii v lékárně toho mají hafo, stejně jako na internetu, ale potřebuji něco, co fakt funguje. Díky za typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2904
2.7.20 12:41

Velmi spolehlivě funguje např. pervitin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
2.7.20 12:55

Kofeinove tablety, napr. Od Lady Lab nebo Amix.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 13:45

@Zumpa fuj, drogy ne ne ne. Mám hodně náročné období a potřebuji více vydržet i bez delšího spanzku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 13:47

@Scara Podívám se. Blbé je, že třeba po kávě dokážu usnout, tak nevím a tápu, co koupit, abych byla trochu vitálnější. V jídle mám dostatek vitamínů atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
2.7.20 13:51

@hanabenešová zkus Guaranu - je to přírodní bylinné, ve Zdravé výživě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
2.7.20 13:54
@hanabenešová píše:
@Zumpa fuj, drogy ne ne ne. Mám hodně náročné období a potřebuji více vydržet i bez delšího spanzku.

To, co koupíš v lékárně, také není nic dobrého. Tak to zkus jinak - vynech cukry a začni běhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 13:58

@Zumpa jak jsem psala, v jídelníčku problém nemám a také vím, že to z lékárny není zázrak, ale jsou období, kdy fakt člověk potřebuje fungovat třeba za dva a nějaká ta berličky není na škodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
2.7.20 14:49

@hanabenešová rozumim ti, jsem na tom dost podobne. Ty kofeinovky obsahujou vic cisteho kofeinu, dava se jedna denne a jak se po nich zacnes hybat, tak to vetsinou pusobi. Jsou primarne urcene na cviceni, ja si obcas lupnu pred uklidem nebo pletim zahrady, kdyz ma prcek celou noc koliku a nevyspim se.. Za me top teda od Lady Lab, jinak jakekoliv ze SPORTOVNICH potreb.
Pak klasika, cerny caj, zeleny caj a me se hodne osvedcila i Matcha caj.
Nebo co me obcas dokaze fakt nastrelit, je sklenka vina, to pak uklizim i ve 3 rano jak drak :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
2.7.20 15:36
@hanabenešová píše:
Ahoj maminky, nevíte o nějakých tabletách, které opravdu fungují? Potřebuji dodat energii v lékárně toho mají hafo, stejně jako na internetu, ale potřebuji něco, co fakt funguje. Díky za typ.

Ahoj mne u malyho nespavce chybela energie casto, koupila jsem si jen. magnezko v pytlikach, jim dva pytliky denne a frčím :joy: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6241
2.7.20 15:50

Všechny tyhle přípravky (od kofeinu po peří) si stejně vyberou svou daň, třeba časem. Ani člověk není totiž perpetuum mobile, když někde násilím přidáš, musí se to zákonitě někde odebrat. Není nad zdravý režim, ale i to není pokaždý možný, tak opatrně :mrgreen: Já jsem zažila šílený pracovní nasazení, s tím, že o dovolené si ti nahradím…Ano, dva týdny jsem spala a v bdělých okamžicích jedla :mrgreen: Pokud únava plyne z péče o malé dítě, navrhuji skok do peřin, kdykoli usne :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 19:57

@Kasita magnézium beru a nic… :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 19:59

@Betty MacDonald jo, kdybych se mohla vyspat, byla by to paráda, ale teď jsem bez šance a fungovat musím. Takže zkusím ty kofein tabletky a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 20:00

@Scara tak víno by mě dodelalo a asi bych se spíš rozbrečela a byla na tom hůř, ale ty tabletky s kofeinem vyzkouším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
3.7.20 07:41

@Betty MacDonald jakoze s tebou souhlasim, ale ja treba trpim leta insomnii a musela bych si vzit prasek na spani abych usla kdyz usne dite.. To si muzu dovolit v noci, kdyz spi celou noc, ale pres den bych byla jeste vic na hadry, takze proto radsi zvolim kofeinovky nebo silny caj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama