Nějaký osvědčený prostředek na pihy?

167
7.3.17 09:02

Nějaký osvědčený prostředek na pihy?

Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat, jestli vám něco pomohlo na zesvětlení pih v obličeji? Nebo jste s tím musely ke kožařce? Dávám přednost přírodní kosmetice ale pokud by nebylo zbytí..už mi začínají dost vadit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1784
7.3.17 09:13

Ne, nemam zkusenosti. Strasne se mi pihy líbí. Co zkusit s nimi zit? Většina žen si naplaca makrup ns obličej a mají ho jak voskova panenka. Pihaty obličej je jiný, zajímavý a krasnyw. Skida, ze mam těch pih málo :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kdochcekam
7.3.17 09:16
@wuchinka píše:
Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat, jestli vám něco pomohlo na zesvětlení pih v obličeji? Nebo jste s tím musely ke kožařce? Dávám přednost přírodní kosmetice ale pokud by nebylo zbytí..už mi začínají dost vadit :(
šla jsem s tím kdysi, když se mi dělaly pigmentové skvrny na obličeji. například jako knírek nebo podobné hrůzy. Bylo to po porodu vlivem hormonálních změn nebo tak něco. Kožařka mi napsala aknekolor. Když jsem ho vyzvedla v lékárně, doma jsem zjistila, že to je odstín jak na černošku. Tak jsem ho natírala na boty. :jazyk:
Teď používám CC creme La Roche. je to zároveň 30 faktro, tak doufám, že to trochu tvorbu pih zredukuje. Na bělící peelingy nemám peníze a přijde mi to na prd.
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
kdochcekam
7.3.17 09:17

@mamina89 jj, pihy jsou mladistvé. mě se ale třeba každý rok dělají jinak. Loni se mi slily do ohromných skvrn na tvářích, takže jsem vypadala jako Marfuša. Po prvním porodu jsem zase měla knír jako Hitler. Opravdu zajímavé a krásné :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1784
7.3.17 09:19
@kdochcekam píše: šla jsem s tím kdysi, když se mi dělaly pigmentové skvrny na obličeji. například jako knírek nebo podobné hrůzy. Bylo to po porodu vlivem hormonálních změn nebo tak něco. Kožařka mi napsala aknekolor. Když jsem ho vyzvedla v lékárně, doma jsem zjistila, že to je odstín jak na černošku. Tak jsem ho natírala na boty. :jazyk:
Teď používám CC creme La Roche. je to zároveň 30 faktro, tak doufám, že to trochu tvorbu pih zredukuje. Na bělící peelingy nemám peníze a přijde mi to na prd.

Aknekolor ma dva odstíny. Taky jsem užívala. Chce to ten světlejší :mrgreen: Ten tmavý je opravdu na cernosku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1784
7.3.17 09:20
@kdochcekam píše:
@mamina89 jj, pihy jsou mladistvé. mě se ale třeba každý rok dělají jinak. Loni se mi slily do ohromných skvrn na tvářích, takže jsem vypadala jako Marfuša. Po prvním porodu jsem zase měla knír jako Hitler. Opravdu zajímavé a krásné :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Já nemluvim o pignemtovych skvrnach, ty jste asi mela vy ne? Ale o krásných pihách :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3389
7.3.17 09:30

@wuchinka

ahoj, pokud máš ráda přírodní kosmetiku, tak jako první mě napadla pleťová voda od NOBILIS TILIA CITRON + GREP - má osvěžující a bělící účinky, sama ji používám - ne přímo na pihy, ale mám smíšenou pleť. Je výborná!! Můžeš zkusit…jinak pihy jako takové se mi líbí ;), to se přidávám k ostatním, co já bych dala za pihy, horší je "příležitostné akné po čtyřicítce :zed: :cert:, což mám já - kdy konečně budu mít od toho pokoj, to netuším!! :zed:, buď ráda za pihy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
7.3.17 10:12

Kupovala sem v lékárně najakou mast na zesvětlování pih, ale hned v létě se objevily znovu. Teď už se mi líbí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
7.3.17 10:13

Mně se taky pihy líbily..jenže dvě mám blízko očí a a dvě blízko rtu a obojí bohužel vypadá nepěkně :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kdochcekam
7.3.17 11:14
@mamina89 píše:
Já nemluvim o pignemtovych skvrnach, ty jste asi mela vy ne? Ale o krásných pihách :mrgreen:

Ano, v počátku tak z jara se jednalo o pihy. Krásné pihy. Pak jak jich se silnějším sluncem přibývalo, tak se slily do skvrn. Jeden rok jsem měla dokonce slitý celý nos a zbytek obličeje bez pih. taky dobré. Každý rok nějaké překvapení. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
8
7.3.17 12:24

Pihy, přítel neustále hledí po pihatých zrzkách a provokuje mě tím, že mi nějaké schází ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat