Nějaký osvědčený prostředek na pihy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wuchinka
Kecalka 162 příspěvků 07.03.17 09:02
Nějaký osvědčený prostředek na pihy?

Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat, jestli vám něco pomohlo na zesvětlení pih v obličeji? Nebo jste s tím musely ke kožařce? Dávám přednost přírodní kosmetice ale pokud by nebylo zbytí..už mi začínají dost vadit :(

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 07.03.17 09:13

Ne, nemam zkusenosti. Strasne se mi pihy líbí. Co zkusit s nimi zit? Většina žen si naplaca makrup ns obličej a mají ho jak voskova panenka. Pihaty obličej je jiný, zajímavý a krasnyw. Skida, ze mam těch pih málo :think: :mavam:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:16
@wuchinka píše:
Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat, jestli vám něco pomohlo na zesvětlení pih v obličeji? Nebo jste s tím musely ke kožařce? Dávám přednost přírodní kosmetice ale pokud by nebylo zbytí..už mi začínají dost vadit :(
šla jsem s tím kdysi, když se mi dělaly pigmentové skvrny na obličeji. například jako knírek nebo podobné hrůzy. Bylo to po porodu vlivem hormonálních změn nebo tak něco. Kožařka mi napsala aknekolor. Když jsem ho vyzvedla v lékárně, doma jsem zjistila, že to je odstín jak na černošku. Tak jsem ho natírala na boty. :jazyk:
Teď používám CC creme La Roche. je to zároveň 30 faktro, tak doufám, že to trochu tvorbu pih zredukuje. Na bělící peelingy nemám peníze a přijde mi to na prd.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:17

@mamina89 jj, pihy jsou mladistvé. mě se ale třeba každý rok dělají jinak. Loni se mi slily do ohromných skvrn na tvářích, takže jsem vypadala jako Marfuša. Po prvním porodu jsem zase měla knír jako Hitler. Opravdu zajímavé a krásné :jazyk: :jazyk: :jazyk:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 07.03.17 09:19
@kdochcekam píše: šla jsem s tím kdysi, když se mi dělaly pigmentové skvrny na obličeji. například jako knírek nebo podobné hrůzy. Bylo to po porodu vlivem hormonálních změn nebo tak něco. Kožařka mi napsala aknekolor. Když jsem ho vyzvedla v lékárně, doma jsem zjistila, že to je odstín jak na černošku. Tak jsem ho natírala na boty. :jazyk:
Teď používám CC creme La Roche. je to zároveň 30 faktro, tak doufám, že to trochu tvorbu pih zredukuje. Na bělící peelingy nemám peníze a přijde mi to na prd.

Aknekolor ma dva odstíny. Taky jsem užívala. Chce to ten světlejší :mrgreen: Ten tmavý je opravdu na cernosku :mrgreen:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 07.03.17 09:20
@kdochcekam píše:
@mamina89 jj, pihy jsou mladistvé. mě se ale třeba každý rok dělají jinak. Loni se mi slily do ohromných skvrn na tvářích, takže jsem vypadala jako Marfuša. Po prvním porodu jsem zase měla knír jako Hitler. Opravdu zajímavé a krásné :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Já nemluvim o pignemtovych skvrnach, ty jste asi mela vy ne? Ale o krásných pihách :mrgreen:

Gerberka
Závislačka 3179 příspěvků 07.03.17 09:30

@wuchinka

ahoj, pokud máš ráda přírodní kosmetiku, tak jako první mě napadla pleťová voda od NOBILIS TILIA CITRON + GREP - má osvěžující a bělící účinky, sama ji používám - ne přímo na pihy, ale mám smíšenou pleť. Je výborná!! Můžeš zkusit…jinak pihy jako takové se mi líbí ;), to se přidávám k ostatním, co já bych dala za pihy, horší je "příležitostné akné po čtyřicítce :zed: :cert:, což mám já - kdy konečně budu mít od toho pokoj, to netuším!! :zed:, buď ráda za pihy!

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 07.03.17 10:12

Kupovala sem v lékárně najakou mast na zesvětlování pih, ale hned v létě se objevily znovu. Teď už se mi líbí :dance:

wuchinka
Kecalka 162 příspěvků 07.03.17 10:13

Mně se taky pihy líbily..jenže dvě mám blízko očí a a dvě blízko rtu a obojí bohužel vypadá nepěkně :oops:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 11:14
@mamina89 píše:
Já nemluvim o pignemtovych skvrnach, ty jste asi mela vy ne? Ale o krásných pihách :mrgreen:

Ano, v počátku tak z jara se jednalo o pihy. Krásné pihy. Pak jak jich se silnějším sluncem přibývalo, tak se slily do skvrn. Jeden rok jsem měla dokonce slitý celý nos a zbytek obličeje bez pih. taky dobré. Každý rok nějaké překvapení. :mrgreen:

verusak60
Nováček 8 příspěvků 07.03.17 12:24

Pihy, přítel neustále hledí po pihatých zrzkách a provokuje mě tím, že mi nějaké schází ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >